VAIRĀK VILCES. MAZĀK PATĒRIŅA.

BMW TwinPower Turbo dzinēji.

VAIRĀK VILCES. MAZĀK PATĒRIŅA.

BMW TwinPower Turbo dzinēji.

Ikviena BMW izstrādes centrā ir inovatīvi benzīna un dīzeļdzinēji ar BMW TwinPower Turbo tehnoloģiju. Tie apvieno jaunākās degvielas iesmidzināšanas sistēmas, pilnībā pielāgojamu snieguma kontroli un inovatīvu turbopūtes tehnoloģiju.

VAIRĀK VILCES. MAZĀK PATĒRIŅA.BMW TwinPower Turbo dzinēji.

Ikviena BMW izstrādes centrā ir inovatīvi benzīna un dīzeļdzinēji ar BMW TwinPower Turbo tehnoloģiju. Tie apvieno jaunākās degvielas iesmidzināšanas sistēmas, pilnībā pielāgojamu snieguma kontroli un inovatīvu turbopūtes tehnoloģiju.

Read more

BMW TWINPOWER TURBO BENZĪNA DZINĒJI.

Inovatīvais trīscilindru benzīna dzinējs ar izcili vienmērīgu darbību, četrcilindru benzīna dzinējs un BMW TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru dzinējs, vairākkārtējs "Gada dzinēja balvas" ieguvējs: tie visi nosaka jaunus standartus. Salīdzinājumā ar priekštečiem jaunākās paaudzes BMW EfficientDynamics dzinēju saimes pārstāvji ir ekonomiskāki, jaudīgāki un ar zemāku izmešu līmeni.

Lai palielinātu efektivitāti un dinamiku, šī inovatīvā pakotne, kas ir BMW EfficientDynamics stratēģijas vēl viens sasniegums, apvieno jaunāko iesmidzināšanas tehnoloģiju un Valvetronic vārstu vadības sistēmu, kas ietver double-Vanos ar inovatīvu turbopūtes tehnoloģiju. Rezultāts ir īpaši efektīva piedziņas sistēma, kas pārliecinoši apliecina BMW zināšanas par dzinējiem.

DIVAS DISCIPLĪNAS. VIENS UZVARĒTĀJS.

Vēl labāks sniegums: M TwinPower Turbo sešcilindru benzīna dzinējs Sākt mijiedarbību

DIVAS DISCIPLĪNAS. VIENS UZVARĒTĀJS.

Vēl labāks sniegums: M TwinPower Turbo sešcilindru benzīna dzinējs Sākt mijiedarbību

BMW M4 Coupé:
Degvielas patēriņš (kombinēti) l/100 km: 8,8 (8,3)
CO2 izmeši (kombinētie), g/km: 204 (194)

Read more

BMW TWINPOWER TURBO DĪZEĻDZINĒJI.

BMW Twin Power Turbo dīzeļdzinēji apliecina sistemātisku BMW EfficientDynamics principa izmantošanu: apvienojot izcilus ekonomijas, jaudas un gaitas raksturlielumus ar mazu degvielas patēriņu. Par to efektivitāti un dinamiku nav nekādu šaubu. Vienlaikus BMW TwinPower Turbo trīscilindru dīzeļdzinēji, ideāli iesācēju līmeņa dzinēji, inovatīvie BMW TwinPower Turbo četrcilindru dīzeļdzinēji un īpaši jaudīgie BMW TwinPower vienrindas sešcilindru dīzeļdzinēji piedāvā ievērojami zemu izmešu līmeni un mazu berzi. Tādējādi ir nodrošināta maksimāla braukšanas bauda. BMW EfficientDynamics saimes dīzeļdzinējiem ar vieglu alumīnija konstrukciju ir turbokompresors ar maināmu turbīnas ģeometriju. Par degvielas iesmidzināšanu gādā jaunākās paaudzes Common Rail tiešās iesmidzināšanas sistēma.

8 PAKĀPJU STEPTRONIC PĀRNESUMKĀRBA. VIENMĒR SOLI PRIEKŠĀ.

Tā nodrošina ideālu jaudas padevi, samazina degvielas patēriņu un uzlabo sportiskumu un dinamiku: astoņpakāpju Steptronic pārnesumkārba.

8 PAKĀPJU STEPTRONIC SPORT PĀRNESUMKĀRBA.

Astoņpakāpju Steptronic pārnesumkārba piedāvā vadītājam ievērojami augstāku pārnesumu pārslēgšanas līmeni un braukšanas komfortu, pateicoties smalkākai pārnesuma attiecībai un samazinātam apgriezienu intervālam. Tas apvieno maksimālu komfortu ar pārliecinošu dinamikas izjūtu un samazinātu degvielas patēriņu. Ar Launch Control funkciju BMW atstāj iespaidu jau no starta, pat stāvot uz vietas. Atslēgas vārds: maksimāls paātrinājums. Ātri nospiežot DSC pogu, izvēlieties "S" pārnesumu, nospiediet bremzes un aktivizējiet funkciju ar akseleratora pedāli – atlaidiet bremzes un uzziniet, kas ir griezes moments.

BMW BluePerformance.

BMW BluePerformance tehnoloģija samazina dīzeļdzinēju ģenerēto slāpekļa oksīdu (NOx) līdz minimumam. Papildus dīzeļdzinēja daļiņu filtram un NOx katalizatoram dažos modeļos integrēts arī SCR katalizators (SCR = selektīvā katalītiskā reducēšana) ar AdBlue® iesmidzināšanu. Šīs tehnoloģijas vēl vairāk optimizē dīzeļdzinēja izmešus.

Read more
 • Modeļi ar BMW BluePerformance tehnoloģijām

  No 2017. gada oktobra SCR tehnoloģija ar AdBlue® ir pieejama šajos modeļos (Eiropa, Turcija, Japāna, Koreja)

  BMW 4. sērijas Coupé: 20d sDrive, 20dxDrive
  BMW 5. sērijas Sedan: 520d xDrive, 525d xDrive, 530d xDrive, 535d xDrive, 20d sDrive, 20d xDrive, 20d ed sDrive, 25d sDrive, 30d sDrive, 30d xDrive, 40d xDrive, M50d xDrive
  BMW 5. sērijas Touring: 520d xDrive, 525d xDrive, 530d xDrive, 535d xDrive, 20d sDrive, 20d xDrive, 25d sDrive, 30d sDrive, 30d xDrive, 40d xDrive, M50d xDrive
  BMW 5. sērijas Gran Turismo: 520d, 530d xDrive, 535d xDrive
  BMW 6. sērijas Gran Turismo: 30d sDrive, 30d xDrive, 40d sDrive, 40d xDrive
  BMW 7. sērijas Sedan: 725d, 730d, 730d xDrive, 740d xDrive, 750d xDrive
  BMW X1: 20d sDrive, 20dxDrive
  BMW X3: 20d xDrive, 30d xDrive
  BMW X5: sDrive25d, xDrive25d, xDrive30d, xDrive40d, M50d
  BMW X6: xDrive30d, xDrive40d, M50d
   

DEGVIELAS PATĒRIŅŠ UN CO2 IZMEŠI.

 • BMW i8: Kombinētais degvielas patēriņš l/100 km: 2,1
  Kombinētajā ciklā CO2 izmeši (g/km): 49
  Kombinētais elektroenerģijas patēriņš kWh/100 km: 11,9

  Vērtības ārpus iekavām attiecas uz bāzes modeli ar standartaprīkojuma pārnesumkārbu; vērtības iekavās attiecas uz modeli ar papildaprīkojumā pieejamo pārnesumkārbu (skat. papildaprīkojumu).

  Degvielas patēriņa un CO2 izmešu vērtības ir spēkā ar izvēlēto riteņu un riepu formātu.

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās, kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās un “DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH”, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija.