BMW INDIVIDUAL 7. SĒRIJAS THE NEXT 100 YEARS.

BMW INDIVIDUAL 7. SĒRIJAS THE NEXT 100 YEARS.

BMW INDIVIDUAL 7. SĒRIJAS THE NEXT 100 YEARS.

LUKSUSS.

Jubilejas versija atklāj izsmalcināto BMW zīmola dabu. BMW Individual 7. sērijas THE NEXT 100 YEARS ir ierobežots līdz tikai 100 modeļiem visā pasaulē un piedāvā ārkārtīgi ekskluzīva aprīkojuma iespējas.

"Pārlaižot plaukstas pār virsmu, ieraugot gaismas atspīdumu, ēnas kritumu uz virsmas, tas sāk atdzīvoties, iegūt dvēseli. Tā ir aktīvā radīšana."
— Kārims A. Habibs (Karim A. Habib), BMW Automobile dizaina nodaļas direktors

BMW SATIEK MONTBLANC.

Izsmalcināts automobilis – izsmalcināti piederumi: BMW 7. sērijas jubilejas versija tiek piegādāta kopā ar ekskluzīvu Montblanc tintes pildspalvu, kas arī ietilpst ierobežotā 100 pildspalvu sērijā – Montblanc BMW simtgades tintes pildspalva. Pildspalva radīta, cieši sadarbojoties BMW un Montblanc dizaineriem, un ir ekskluzīvi pieejama kopā ar BMW 7. sērijas jubilejas versiju.

"Tas, ko jūs redzat, ir kustība. Tā ir dzeja un precizitāte. Tas ir Montblanc, kas paredzēts BMW"
— Zaīms Kamāls (Zaim Kamal), Montblanc dizaina nodaļas direktors

IEROBEŽOTS.

Tas ir tik rets, ka pat skatiens ir kas izmeklēts: atzīmējot BMW 100. gadadienu, visā pasaulē tiks saražoti vien 100 BMW Individual 7. sērijas THE NEXT 100 YEARS modeļi.

UNIKĀLA KRĀSAS APDARE.

UNIKĀLA KRĀSAS APDARE.

BMW Individual M760Li xDrive modelis V12 Excellence THE NEXT 100 YEARS:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 12,6
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 294


Degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības ir atkarīgas no izvēlētajiem riteņu un riepu izmēriem. Degvielas patēriņš noteikts atbilstoši ECE braukšanas ciklam. Redzamajos modeļos var būt daļēji iekļauts papildaprīkojums un piederumi, ko nepiedāvā standartaprīkojumā.

SMALKI AUDUMI, EKSKLUZĪVAS DETAĻAS.

SMALKI AUDUMI, EKSKLUZĪVAS DETAĻAS.

IZCILĀKĀ MEISTARĪBA.

BMW 7. sērijas īpašā versija atstāj iespaidu ar augstākās meistarības radītu aprīkojumu, piemēram, BMW Individual īpašo apdares krāsu "Centennial Blue Metallic", BMW Individual pilnu Merino ādas apdari Smoke White krāsā, BMW Individual Black Piano Finish salona apdari, kā arī ekskluzīvām zīmēm, kas godina BMW 100. gadadienu.

IZSMALCINĀTĀKAIS PIEDERUMS.

BMW simtgadei radīta Montblanc tintes pildspalva – īpaši rezervēta BMW 7. sērijas jubilejas versijas automobiļu īpašniekiem.

IZSMALCINĀTĀKAIS PIEDERUMS.

BMW simtgadei radīta Montblanc tintes pildspalva – īpaši rezervēta BMW 7. sērijas jubilejas versijas automobiļu īpašniekiem.

TRĪS PIEVILCĪGI DZINĒJI.

BMW 7. sērijas jubilejas versijai ir pieejami trīs dzinēju veidi:

  • BMW Individual 740Le iPerformance THE NEXT 100 YEARS (ar xDrive)
  • BMW Individual 750Li THE NEXT 100 YEARS (ar xDrive)
  • BMW Individual M760Li xDrive modelis V12 Excellence THE NEXT 100 YEARS.

BMW Individual 740Le xDrive modelis iPerformance THE NEXT 100 YEARS:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 2,3
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 53
 

BMW Individual 750Li xDrive modelis THE NEXT 100 YEARS:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 8,5
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 197
 

Degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības ir atkarīgas no izvēlētajiem riteņu un riepu izmēriem. Degvielas patēriņš noteikts atbilstoši ECE braukšanas ciklam. Redzamajos modeļos var būt daļēji iekļauts papildaprīkojums un piederumi, ko nepiedāvā standartaprīkojumā

PASAULES PIRMIZRĀDE

19. aprīlī BMW Classic Minhenē.

PASAULES PIRMIZRĀDE

19. aprīlī BMW Classic Minhenē.

EKSKLUZĪVA VIDE.

PREZENTĀCIJA MINHENĒ.

Pasaules pirmizrāde pirms lūgtajiem viesiem: ekskluzīvajā BMW Individual 7. sērijas THE NEXT 100 YEARS prezentācijā 19. aprīlī BMW Classic Minhenē īpašiem viesiem un žurnālistiem bija iespēja apbrīnot BMW 7. sērijas jubilejas versiju.

JAU ŠOBRĪD RĀDA CEĻU: <NSC ANGEBOT>.

JAU ŠOBRĪD RĀDA CEĻU: <NSC ANGEBOT>.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās, "Deutsche Automobil Treuhand GmbH" (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija, vai vietnē http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.


Vērtības neattiecas uz kādu noteiktu automobili un nav daļa no produkta piedāvājuma, tās ir paredzētas tikai dažādu automobiļu tipu salīdzināšanai. Degvielas vai citu enerģijas avotu ražošanas un piegādes procesā radītie CO2 izmeši nav ņemti vērā, nosakot CO2 izmešus saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK.