image

NĀKOTNE SĀKAS TAGAD: BMW VISION NEXT 100.

ATKLĀJIET BRAUKŠANAS PRIEKA NĀKOTNI.

NĀKOTNE SĀKAS TAGAD: BMW VISION NEXT 100.

ATKLĀJIET BRAUKŠANAS PRIEKA NĀKOTNI.

NĀKOTNE SĀKAS TAGAD: BMW VISION NEXT 100.ATKLĀJIET BRAUKŠANAS PRIEKA NĀKOTNI.

Iepriekšējo 100 gadu laikā mēs esam palīdzējuši veidot mobilitātes nākotni, sekojot savam unikālajam redzējumam, lai radītu vislabākos automobiļus braukšanas priekam. Mūsdienās to var pateikt ikviens, kas apsēdies pie BMW stūres. Bet nākotnē mūs sagaida kas vēl aizraujošāks. Jo nu ar redzējuma automobili dodamies nākotnes braukšanas priekā, padarot jūs par nepārspētu autovadītāju. Iepazīstiet BMW VISION NEXT 100.

image

JAUNS UN ATJAUTĪGS OTRAIS PILOTS: COMPANION.

JAUNS UN ATJAUTĪGS OTRAIS PILOTS: COMPANION.

SAVIENOTA ATJAUTĪBA.

Companion apvieno BMW VISION NEXT 100 maņu un digitālo atjautību, pastāvīgu servisa pieejamību un savienojamību, ļaujot automobilim labāk iepazīt savu vadītāju un sniegt intuitīvu un veiklu palīdzību ikvienā braukšanas situācijā. Šādā veidā Companion intuitīvi padara ikvienu ceļojumu vadītājam vēl pielāgotāku un emocionāli patīkamāku.

ATJAUTĪGS AUTOPILOTS.

Pilnīgi autonomajā Ease režīmā visus vadīšanas pienākumus pārņem Companion. Tas parūpējas par to, lai pasažieri droši nonāktu savā galamērķī, kā arī sniedz svarīgu informāciju par maršrutu, ceļa apstākļiem un automobiļa sniegumu ceļā.

ĪSTS GAIŠREĢIS.

Sazinoties ar citiem automobiļiem un satiksmes sistēmām, Companion brīdina jūs par potenciālām briesmām vēl pirms varat tās ieraudzīt.

APZINĀTA UN IEPRIEKŠAPZINĀTA SAZIŅA.

Companion nodrošina vadītājiem informāciju divos veidos. Pirmkārt, apzināti – izmantojot Head-Up displeju, kas aptver visu priekšējo automobiļa vējstiklu. Otrkārt, iepriekšēji apzināti – izmantojot Alive Geometry: sensoru aktivizētu trijstūru mozaīku, kas atrodas automobiļa instrumentu paneļa virspusē. Sniegtā informācija intuitīvi palīdz vadītājam ātrāk reaģēt uz turpmākajām braukšanas situācijām.
image

DIVAS IESPAIDĪGAS BRAUKŠANAS PIEREDZES: EASE REŽĪMS UN BOOST REŽĪMS.

DIVAS IESPAIDĪGAS BRAUKŠANAS PIEREDZES: EASE REŽĪMS UN BOOST REŽĪMS.

PILNĪBĀ AUTONOMS: EASE REŽĪMS.

Mūsu uztverē pilnībā autonoma braukšana nozīmē jūsu maksimālu relaksāciju. Tādēļ vienīgais, kas jums jādara Ease režīmā, ir – jāatslābinās un jābauda brauciens.

TĪRA JAUDA: BOOST REŽĪMS.

Boost režīmā visa centrā ir jūsu braukšanas sniegums. Tādēļ Head-Up displejā, tieši jūsu skata laukā, parādīsies labākās braukšanas trajektorijas, kā arī bremzēšanas, stūrēšanas un paātrinājuma punkti.

JŪSU KĀRTA: EASE VAI BOOST?

Pārslēdziet braukšanas režīmus vienā acumirklī – lai pārslēgtos starp Ease režīmu un Boost režīmu, jums tikai jāpieskaras stūres BMW logotipam.
image

ILGTSPĒJAS ETALONS: MATERIĀLU KONCEPCIJA.

ILGTSPĒJAS ETALONS: MATERIĀLU KONCEPCIJA.

ATSTAROJOŠAIS STIKLS.

Mūsu redzējuma automobiļa atstarojošā stikla rūtis ne tikai palielina jūsu privātumu, bet arī par 30 % samazina salona uzkaršanu.

DINAMISKAS RITEŅU ARKAS.

BMW VISION NEXT 100 dinamiskās sporta riteņu arkas palīdz samazināt pretestību un arī enerģijas patēriņu. Braucot taisnā līnijā, riteņu arkas ir pilnībā noslēgtas un vienā līmenī ar automobiļa plūdlīniju virsbūvi, nodrošinot optimālu aerodinamiku. Ja automobilim nepieciešams pagriezties, tās pārvietojas uz iekšu vai uz āru absolūti sinhroni ar riteņiem.

AERODINAMIKA.

BMW VISION NEXT 100 apvieno satriecoši plūdenu dizainu ar pilnībā noslēgtu ārējo konstrukciju, lai nodrošinātu ārkārtīgi mazo 0,18 cW pretestību. Optimālas aerodinamikas konstrukcija veido elpu aizraujošu un pārliecinošu profilu no raksturīgajiem dubultajiem priekšējiem režģiem līdz slīpajai aizmugurei – gluži kā vienu estētisku otas vilcienu.

VIENA VEIDA MATERIĀLI.

BMW VISION NEXT 100 salona apdarē netiek izmantota āda, bet gan apdrukājami viena veida materiāli. Tas optimizē ražošanas procesu, jo tos iespējams, piemēram, apdrukāt tieši ar krāsu. Tāpat tos ir viegli izmantot atkārtoti, nodrošinot ekoloģiskāku un efektīvāku materiālu izmantošanu.
image

SĒDIETIES PIE MŪSU REDZĒJUMA AUTOMOBIĻA STŪRES.

SĒDIETIES PIE MŪSU REDZĒJUMA AUTOMOBIĻA STŪRES.

image

BMW GROUP NĀKOTNES PIEREDZE.

BMW GROUP NĀKOTNES PIEREDZE.