AIZRAUJOŠA SADARBĪBA.

BMW i zīmola sadarbība.

AIZRAUJOŠA SADARBĪBA.

BMW i zīmola sadarbība.

BMW i ir oriģinālu, ģeniālu tehnoloģiju celmlauzis. Tādēļ nav nekāds pārsteigums, ka tas ātri vien meklē līdzīgi domājošus novatorus. Fascinējoši projekti ar partneriem no mākslas, kultūras, dizaina un arhitektūras jomām vai sadarbības projekti ar citiem augstākā līmeņa zīmoliem, kas piedāvā produktus, kas izcili papildina BMW i automobiļus, – BMW i idejas vienmēr sniedzas pāri automobiļu robežām.

AIZRAUJOŠA SADARBĪBA.BMW i zīmola sadarbība.

BMW i ir oriģinālu, ģeniālu tehnoloģiju celmlauzis. Tādēļ nav nekāds pārsteigums, ka tas ātri vien meklē līdzīgi domājošus novatorus. Fascinējoši projekti ar partneriem no mākslas, kultūras, dizaina un arhitektūras jomām vai sadarbības projekti ar citiem augstākā līmeņa zīmoliem, kas piedāvā produktus, kas izcili papildina BMW i automobiļus, – BMW i idejas vienmēr sniedzas pāri automobiļu robežām.

Read more
BMW i

MR PORTER.

Kas notiek, kad BMW i sadarbojas ar mrporter.com – godalgoto tiešsaistes platformu stilīgiem vīriešiem? Ierobežota laidiena vienreizējs BMW i3 ar unikālo MR PORTER dizainu. Šis izskatīgais BMW i3 būs labākais sabiedrotais uz modi vērstiem kungiem, kas novērtē ekstravagances pieskaņu.

Radot šo augstākā līmeņa versiju sadarbībā ar Mr Porter dizaina komandu, BMW i raksturīgās iezīmes ir papildinātas ar dažādiem īpašiem akcentiem. Automobiļa ekskluzīvo Tuxedo Blue virsbūvi papildina baltie akcenti uz sānu spoguļiem, durvju sliekšņiem un elipsveida režģiem. Papildu iezīme ir ar roku krāsotās baltās akcentējošās līnijas un uzraksts "Mr Porter". Stils ieplūst arī salonā: balts iekšējais aplis uz stūres, baltas šuves uz paklājiņiem un Dark Oak apdare ar individuālu gravējumu "Mr Porter" noslēdz augstas kvalitātes dizaina koncepciju.

SOHO HOUSE.

Kopš 2014. gada oktobra BMW i un Soho House Group (SHG) kopā rada pieredzes, kas koncentrējas uz mūsdienu mākslu, inovācijām un dizainu. BMW i kā Soho House Group globālais autobūves partneris nodrošinās BMW i3 automobiļus braukšanas pieredzei daudzo vietu un kultūras pasākumu biedriem un viesiem. Soho House un BMW i sadarbosies arī starptautiskā mākslas programmā Soho House atrašanās vietās Eiropā un ASV.

 

Soho House stāsts aizsākās Greek Street, Londonā 1995. gadā. Divus gadu desmitus vēlāk tā portfelis ietver vairākus klubus, viesnīcas, restorānus un spa centrus Apvienotajā Karalistē, kontinentālajā Eiropā, ASV un Kanādā.

 • Apvienotā Karaliste

  Protams, Londona ir galvenā Anglijas metropole. Tādēļ nav brīnums, ka tur atrodama lielākā Soho House vietu koncentrācija. Turpat aiz stūra no Soho House Greek Street atrodas Dean Street Townhouse, 39 numuru viesnīca, un nedaudz tālāk uz austrumiem ir arī Shoreditch House. Dodieties uz rietumiem, lai atrastu Little House, Mayfair labāko restorānu, bāru un atpūtas vietu, kā arī Electric House Notinghilā un High Road House, klusu vietiņu Čizvikā. Visās vietās pieejams izcils ēdiens un dzērieni, kā arī plašs sporta un atpūtas iespēju klāsts.

  Tāpat padomāts arī par lauku vides mīļotājiem. Vien divu stundu brauciena attālumā no galvaspilsētas ir Babington House, kas atrodas uz 18 akru zemes gabala Somersetas laukos un ir mājvieta 32 numuriņiem ar individuālu dizainu, restorānam, kas darbojas 24 stundas diennaktī, un flagmanim – Cowshed Spa.

 • Kontinentālā Eiropa

  Pirmā atrašanās vieta kontinentālajā Eiropā bija Berlīnē, kur dzīvīgajā Mitte rajonā Soho House Berlin savas durvis vēra 2010. gada maijā. Astoņu stāvu plašumā Soho House ietver iespaidīga izmēra klubu, jumta baseinu un bāru, pilnībā aprīkotu sporta zāli, filmu demonstrēšanas zāli un Cowshed Spa ar Hammam.

  Eiropas tūre turpinās arī dienvidu klimatā: Soho House atvērsies arī Stambulā (2015. gada februārī) un Barselonā (2016. gada sākumā).

 • Ziemeļamerika

  2003. gadā aizsākās klātbūtne Ziemeļamerikā – ar noliktavas ēku Meatpacking rajonā. Soho House New York aptver sešus stāvus, piedāvājot 30 plašus numuriņus, restorānu, bāru, kino ar 44 vietām, jumta baseinu, kā arī Cowshed Spa.

  Nākamā atrašanās vieta bija nekur citur kā Sunset Boulevard, kur ikoniskā biroja ēkā 2010. gada pavasarī tika atvērts Soho House West Hollywood. Dažus mēnešus vēlāk sekoja Soho Beach House Maiami, piedāvājot Dievidamerikas greznību, divus baseinus un savu pludmales klubu.

  Divus gadus vēlāk turpat aiz "zaļās robežas" tika atvērts Soho House Toronto, kurā norisinājās dažādi pasākumi, lai atzīmētu Toronto starptautisko filmu festivālu.

  2014. gada augustā, ievērojot savu moto "pataupīt labāko beigām", SHG atvēra pagaidām lielāko atrašanās vietu: Soho House Chicago, kas atrodas 10 000 kvadrātmetru plašā kādreizējā jostu rūpnīcā.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW i3 (94 Ah) enerģijas patēriņš un CO2 izmeši(3):
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 0
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 0
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km: 13,6* / 13,1**

  BMW i3 (94 Ah) ar darbības attāluma palielinājumu enerģijas patēriņš un CO2 izmeši (3):
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 14,0*/13,0**
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 11,9*/11,5**
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 0,6

  BMW i3s (94 Ah) enerģijas patēriņš un CO2 izmeši(3):
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 0
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km: 14,3
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 0

  BMW i3s (94 Ah) ar darbības attāluma palielinājumu enerģijas patēriņš un CO2 izmeši (3):
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 14,0
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 12,5
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 0,7

  Enerģijas patēriņš un CO2 izmeši BMW i8 Coupé ar BMW hibrīdauto iPerformance (3):
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 42
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 14,0
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 1,8

  Enerģijas patēriņš un CO2 izmeši BMW i8 Roadster ar BMW hibrīdauto iPerformance(3):
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 2,1
  Enerģijas patēriņš, kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 14,5
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 46

  * 1. riteņu izkārtojums: 19 collu diski

  ** 2. riteņu izkārtojums: 20 collu diski; ziemas riepas

  Norādītās degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības tika noteiktas atbilstoši Eiropas regulai (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.

  Automobiļu, kas atzīmēti ar (3), vērtības jau šobrīd ir balstītas uz jauno WLTP regulu un ir atkal pārveidotas NEDC ekvivalentās vērtībās, lai nodrošinātu salīdzinājumu transportlīdzekļu starpā. [Attiecībā uz šiem transportlīdzekļiem, uz transportlīdzekli attiecināmiem nodokļiem vai citām nodevām, kas balstītas (vismaz cita starpā) uz CO2 izmešu rādītājiem, CO2 vērtības var atšķirties no šeit norādītajām vērtībām.]

  CO2 efektivitātes specifikācijas ir noteiktas saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK un Eiropas regulu konkrētajā piemērojamajā versijā. Attēlotās vērtības ir balstītas uz degvielas patēriņu, CO2 vērtībām un enerģijas patēriņu saskaņā ar NEDC cikla klasifikāciju.

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un specifiskajām CO2 emisijām jaunajiem pasažieru automobiļiem var iegūt izdevumā “Jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa rokasgrāmata”, kas bez maksas pieejams visās tirdzniecības vietās un https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.