DZIMIS ELEKTRISKS.

BMW i.

DZIMIS ELEKTRISKS.

BMW i.

DZIMIS ELEKTRISKS.BMW i.

BMW i ir daudzpusīga un nebijusi ilgtspējīgas mobilitātes koncepcija. Tā ietver fantastiskus elektriskos transportlīdzekļus un mobilitātes pakalpojumus, iedvesmojošu dizainu un jaunu izpratni par izcilību, ko nosaka ilgtspēja. Un tā aizrauj ar saviem inovatīvajiem transportlīdzekļiem: pilnībā elektrisko BMW i3, bezizmešu automobili braukšanai pilsētā, kas izstrādāts, domājot par ilgtspēju, un BMW i8 kā visprogresīvāko sporta automobili.

Read more
BMW i

VAIRĀK NEKĀ TIKAI AUTOMOBILIS.

BMW i.

Mūsu pasaule mainās: pilsētas kļūst par megapolēm, aizvien vairāk cilvēku arvien biežāk pārvietojas no vietas uz vietu. Tajā pašā laikā pieaug vēlme pēc autentiskām vērtībām un ilgtspējīga, atbildīga dzīvesveida. Ar BMW i mēs sistēmiski un visaptveroši pievēršamies šiem mainītajiem mērķiem.
Read more

PĀRSKATĪTA MOBILITĀTE.

BMW i mēs vēlreiz esam pārskatījuši visu, ko iepriekš zinājām par mobilitāti. Un pilnībā pārskatījām "konceptautomobili". Ar jaunām ražotnēm un ražošanas procesiem. Ar jaudīgu un bezemisiju elektrisko piedziņu. Ar vēl neredzētu ilgtspējīgu dizainu. Rezultāts ir BMW i3 un BMW i8 – moderna mobilitātes koncepcija, kas pieskaņojas individuālām vajadzībām.
Read more

MOBILĀS NĀKOTNES CELMLAUZIS.

Elektrisks un aizraujošs – BMW i3 ir pilnībā izstrādāts augsto tehnoloģiju automobilis, kas ar skatu nākotnē pārspēj pats sevi. Tas no jauna nosaka mobilitāti: tas ir ģeniāls, inovatīvs un sistēmiski ilgtspējīgs. BMW i3 ir vairāk par automobili. Tā ir attieksme pret dzīvi.
Read more

LIFE DRIVE ARHITEKTŪRA.

BMW LifeDrive ir pirmā automobiļu arhitektūra, kas paredzēta īpaši elektriskajai mobilitātei. Visi šasijas un piedziņas komponenti, kā arī akumulators ir pilnīgi droši iekļauti piedziņas modulī. Tādējādi modulis ir pilnībā pieejams kā telpa dzīvošanai. Pirmo reizi sērijveida automobilī pasažieru nodalījums ir veidots no augstas stiprības oglekļa šķiedras. Oglekļa šķiedras ir desmitreiz tievākas par cilvēka matu. Tās ir ārkārtīgi izturīgas, taču sver uz pusi mazāk par tēraudu. Tas nozīmē lielāku drošību, mazāku svaru un vairāk izveicības uz ceļa.
Read more

DZIMUŠI ELEKTRISKI.

DZIMUŠI ELEKTRISKI.

Kopš BMW i pirmsākumiem 2013. gadā elektriskie celmlauži visā pasaulē brauc, dzīvo un pievienojas mūsu redzējumam par nākotnes mobilitāti. Sociālo plašsaziņas līdzekļu platformās atrodama viņu personiskā telpa, viņu elektriskie stāsti un ikdienas dzīves mirkļi kopā ar BMW i3.

Read more

ATJAUTĪGA ILGTSPĒJA.

BMW ilgtspēja nav tikai vārds. Tas ir mūsu galvenais pamatprincips. Tādēļ esam izveidojuši veselu BMW i3 dzīves ciklu saskaņā ar maksimālas resursu saglabāšanas un ilgtspējas principu.
Read more

IZSTRĀDE.

Tā vietā, lai jau esošā modelī iekļautu tikai elektrisko transmisiju, visa BMW i automobiļa koncepcija ir veidota īpaši elektriskajai mobilitātei. Tas ietekmē ne tikai aerodinamisko automobiļa dizainu, bet arī izmantotos materiālus. Kur vien iespējams, esam izmantojuši ilgtspējīgus vai otrreiz pārstrādājamus materiālus.
Read more

RAŽOŠANA.

Jauna enerģija jaunām idejām: BMW i ražotne Leipcigā iegūst 100% enerģijas apgādes no atjaunojamiem avotiem, kas ietver ražotnes četrus vēja ģeneratorus, kuri tur uzstādīti īpaši šim mērķim. Oglekļa šķiedras tiek 100% ražotas, izmantojot ūdens enerģiju.
Read more

IZMANTOŠANA.

Nulle izmešu – un gandrīz nulle trokšņu un aromātu. Brauciens ar BMW i ir ne tikai patīkams, bet arī samazina gaisa piesārņojumu, piemēram, pilsētās. Tādas inovācijas kā ECO PRO režīms vēl vairāk samazina enerģijas patēriņu un palielina elektriskās darbības attālumu.
Read more

OTRREIZĒJĀ PĀRSTRĀDE.

Laiks jaunām vērtībām: 95% BMW i3 izmantoto materiālu iespējams lietot atkārtoti. Piemēram, liekās oglekļa šķiedras iespējams izmantot ražošanas procesā vai otrreizēji pārstrādāt citās jomās. Akumulatoru moduļus iespējams otrreizēji izmantot kā pagaidu glabātuves saules vai vēja enerģijas ražotnēs.
Read more

ELEKTRĪBA IKDIENĀ.

E-MOBILITĀTE KATRAI DIENAI.

BMW i3 kā pirmais automobilis, kas pilnībā radīts elektriskajai mobilitātei, atvieglo ilgtspējīgas mobilitātes izbaudīšanu ik dienu. BMW i8, balstoties uz sava pamatprincipa, iemieso moderna un ilgtspējīga sporta automobiļa redzējumu. Ar BMW i automobiļiem jūs parādāt stilu – un attieksmi.
Read more

PILNĪGI JAUNA BAUDA BRAUKT.

BMW i3 un BMW i8 ir jaunas ēras celmlauži. Ja vēl pirms brīža bija iespējams dzirdēt dzinēja rūkoņu, tad nu spēki šeit darbojas gandrīz klusumā. Pēkšņi varam pilsētās izbaudīt dinamiku pavisam mierīgā veidā. Tas iespējams, jo BMW i ir pārstrādāta elektriskā mobilitāte, kas pastāvīgi darbojas jaunā un ilgtspējīgā veidā.
Read more

ĒRTA UZLĀDE MĀJĀS.

Automobilis stāv vidēji 22 stundas diennaktī. Jūs varat optimāli izmantot šo laiku, lai ērti uzlādētu savu BMW i3 vai BMW i8. Piemēram, ar standarta uzlādes kabeļa vai BMW i Wallbox palīdzību.

Read more

UZLĀDE JEBKURĀ VIETĀ.

Pat atrodoties ceļā, ir daudz iespēju BMW i3 vai BMW i8 uzlādei. ChargeNow mobilitātes pakalpojumi parāda, kur tuvākajā apkārtnē iespējams atrast uzlādes stacijas. Tas ļauj automobilim praktiski uzlādēties pašam, kamēr jūs iepērkaties, strādājat vai atpūšaties.
Read more

Dzimuši elektriski.

BMW i zīmola sadarbība.

BMW i redzējumi.

BMW i3.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW i3 (94 Ah) enerģijas patēriņš un CO2 izmeši (3):
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 0
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 0
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km: 13,6* / 13,1**

  BMW i3 (94 Ah) ar darbības attāluma palielinājumu enerģijas patēriņš un CO2 izmeši (3):
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 14,0*/13,0**
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 11,9*/11,5**
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 0,6

  BMW i3s (94 Ah) enerģijas patēriņš un CO2 izmeši (3):
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 0
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km: 14,3
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 0

  BMW i3s (94 Ah) ar darbības attāluma palielinājumu enerģijas patēriņš un CO2 izmeši (3):
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 14,0
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 12,5
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 0,7

  Enerģijas patēriņš un CO2 izmeši BMW i8 Coupé ar BMW hibrīdauto iPerformance (3):
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 42
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 14,0
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 1,8

  Enerģijas patēriņš un CO2 izmeši BMW i8 Roadster ar BMW hibrīdauto iPerformance (3):
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 2,0
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 14,5
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 46

  * 1. riteņu izkārtojums: 19 collu diski

  ** 2. riteņu izkārtojums: 20 collu diski; ziemas riepas

  Norādītās degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības tika noteiktas atbilstoši Eiropas regulai (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.

  Automobiļu, kas atzīmēti ar (3), vērtības jau šobrīd ir balstītas uz jauno WLTP regulu un ir atkal pārveidotas NEDC ekvivalentās vērtībās, lai nodrošinātu salīdzinājumu transportlīdzekļu starpā. [Attiecībā uz šiem transportlīdzekļiem, uz transportlīdzekli attiecināmiem nodokļiem vai citām nodevām, kas balstītas (vismaz cita starpā) uz CO2 izmešu rādītājiem, CO2 vērtības var atšķirties no šeit norādītajām vērtībām.]

  CO2 efektivitātes specifikācijas ir noteiktas saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK un Eiropas regulu konkrētajā piemērojamajā versijā. Attēlotās vērtības ir balstītas uz degvielas patēriņu, CO2 vērtībām un enerģijas patēriņu saskaņā ar NEDC cikla klasifikāciju.

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un specifiskajām CO2 emisijām jaunajiem pasažieru automobiļiem var iegūt izdevumā “Jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa rokasgrāmata”, kas bez maksas pieejams visās tirdzniecības vietās un https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.