PAĀTRINOT LAIKA PULSU.

BMW i redzējumi.

PAĀTRINOT LAIKA PULSU.

BMW i redzējumi.

PAĀTRINOT LAIKA PULSU.BMW i redzējumi.

Jaunu ceļu izpēte reizēm prasa atteikties no tradīcijām un doties pilnīgi citā virzienā. Ar BMW i redzējumiem šiem centieniem ir īpaši veidoli. Pirmo reizi skaidri pamanāmas ģeniālas idejas un inovatīvas tehnoloģijas. Rezultātā mobilā nākotne kļūst nedaudz taustāmāka. Ikviens BMW i redzējums piedāvā ne tikai ieskatu turpmākajā attīstībā, bet arī veido bezizmešu ilgtspējīgas nākotnes mobilitātes piešķir stimulu un iedvesmas avotu.

Read more
BMW i

BMW CONCEPT iX3 UN BMW i VISION DYNAMICS.

Nākotne ir elektriska un ar BMW Concept iX3 BMW iepazīstinās ar pirmā SAV automobiļa dizainu Auto China 2018 izstādē. Ar piektās paaudzes BMW eDrive tehnoloģiju un jaudīgu akumulatoru ar vairāk nekā 70 kWh nākamais sērijveida ražošanas automobilis piedāvā vairāk nekā 400 km darbības attālumu un uzlādes laiku, kas mazāks par 30 minūtēm. Elektriska braukšana jaunā līmenī – neierobežojot funkcionalitāti un komfortu.


Ģeniāli risinājumi un nākotnei gatavas koncepcijas, kas kļūst par realitāti: BMW i Vision Dynamics attēlo elektrisku mobilitāti dinamiskā, praktiskā modelī. Ar 600 km (373 jūdžu) lielu iespējamo darbības attālumu, vairāk nekā 200 km/h (120 jūdzes stundā) lielu maksimālo ātrumu un paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h (62 jūdzēm stundā) 4,0 sekundēs BMW i Visions Dynamics paceļ e-mobilitātes pieredzi jaunā līmenī. Progresīvs četrdurvju Gran Coupé starp i3 un i8. Spriedze starp plašām virsmām un smalki izstrādātām detaļām norāda uz automobiļa centrā esošo inovatīvo tehnoloģiju.

Savienots ar nākotni.

BMW i Vision Dynamics

PANĀKUMU STĀSTS: BMW i.

PROJECT i.

2008. gada pavasarī BMW izcilākie prāti tikās slepenās vietās Minhenē, lai pārrunātu ambiciozu mērķi: no jauna definēt mobilitāti pilsētvidē. Minhenes komanda izveidoja domu gigantu, nosauca to par "project i" un izvirzīja tam vienu mērķi: aizmirst visu, kas darīts līdz šim. Pārskatīt visu.
Read more

BMW VISION EFFICIENT DYNAMICS.

Pirmo reizi izveidota kopējā enerģijas ietaupījuma koncepcija; līdz šīm pieeja bija vērsta tikai uz enerģijas taupīšanas paņēmienu integrēšanu jau esošos modeļos. Virsbūve un piedziņas sistēma īpaši veidotas, uzsverot enerģijas taupīšanu. Koncepcija kalpojusi par tehnoloģiju platformu daudziem turpmākiem BMW izstrādes jaunumiem.
Read more

BMW i IZLAIŠANA.

Dzimuši elektriski: BMW i ir jauns BMW zīmols, kas atstāj iespaidu ar mobilitātes koncepciju, sekmējot pilnībā elektrisku ikdienas mobilitāti – pirms un pēc ceļojuma un tā laikā. Jo BMW i domā ne tikai par automobili – pateicoties inovatīvajiem mobilitātes pakalpojumiem, piepildās visas jūsu vēlmes.
Read more

BMW i8 KONCEPCIJA UN i3 KONCEPCIJA.

Nākamais solis BMW Vision EfficientDynamics evolūcijā – BMW i8 Concept. Tas apvieno sporta automobiļa iespaidīgo sniegumu un augsta līmeņa efektivitāti. Tajā pašā laikā tiek prezentēts arī BMW i3 Concept. Pirmais pilnībā savienotais elektroauto, kas radīts atbilstoši elektromobilitātes prasībām.
Read more

BMW i8 SPYDER KONCEPCIJA.

Mazāk balasta, vairāk brīvības – BMW i8 Spyder koncepcija: šis elpu aizraujošais, vieglais rodsters ar hibrīda piedziņu atsakās no jumta un viennozīmīgi paļaujas uz oglekļa šķiedru, alumīniju un litiju. Rāmja struktūra ietver asu piedziņas sistēmu un akumulatoru tā, lai svars būtu nevainojami sadalīts.
Read more

BMW i3 COUPÉ KONCEPCIJA.

Mobilitātes ieviešana no jauna nozīmē aptvert domas ārpus videi draudzīgas un izveicīgas braukšanas. Rezultāts ir BMW i3, kas ar savu novatorisko dizainu piedāvā ieskatu nākotnes automobiļos. Tā inovatīvā eDrive dzinējspēka sistēma piedāvā ne tikai nesalīdzināmu bezizmešu braukšanas prieku, bet vienlaikus arī aizraujošu un gandrīz klusu autosporta pieredzi.
Read more

BMW i3 IEVIEŠANA TIRGŪ.

No jauna ieviesta mobilitāte pilsētā: BMW i3 ir tāda redzējuma rezultāts, kas ievērojami pārsniedz videi draudzīgu un dinamisku braukšanu. Ar nākotnes dizainu un inovatīvo BMW eDrive sistēmu BMW i3 ir rītdienas automobilis. Tam ne tikai nav lokālu izmešu, bet tas ir arī pilnībā savienots ar pilsētu.
Read more

BMW i8 IEVIEŠANA TIRGŪ.

Nākotnes sporta automobilis – ar kompaktauto patēriņa un izmešu līmeni. Uzlādējama hibrīdauto spēks slēpjas ideālā elektromotora un iekšdedzes dzinēja sinhronizācijā, kas izpaužas ar vislielāko efektivitāti un dinamiku ielās. Ne vairs redzējums vien, bet gan pilnībā uzlādēta atjautība. Pirmais sporta automobilis, kas paātrina pat laikmeta garu.
Read more

BMW i REDZĒJUMA NĀKOTNES MIJIEDARBĪBA.

2016. gadā Lasvegasā būs iespējams apskatīt nākotni: Patērētāju elektronikas izstādē BMW i redzējuma nākotnes mijiedarbība piedāvās ieskatu nākotnes savstarpēji savienotajā kokpitā. Viens no akcentiem ir AirTouch, pilnīgi jauna sistēma, kas ļauj ar žestiem pārvaldīt plašu funkciju klāstu.
Read more

BMW i3 (94 Ah).

BMW i panākumu stāsts turpinās – vai vēl labāk: tas nebeidzas. Ar NEDC (jaunā Eiropas braukšanas cikla) darbības attālumu līdz 300 km (200 km ikdienas lietojumā) jaunais BMW i3 (94 Ah) ir uzticams sabiedrotais arī garākos ceļojumos. Un ar paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h 7,3 sekundēs tam ir arī patiesa sprintera īpašības.
Read more

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW i3 (94 Ah) enerģijas patēriņš un CO2 izmeši(3):
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 0
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 0
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km: 13,6* / 13,1**

  BMW i3 (94 Ah) ar darbības attāluma palielinājumu enerģijas patēriņš un CO2 izmeši(3):
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 14,0*/13,0**
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 11,9*/11,5**
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 0,6

  BMW i3s (94 Ah) enerģijas patēriņš un CO2 izmeši(3):
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 0
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km: 14,3
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 0

  BMW i3s (94 Ah) ar darbības attāluma palielinājumu enerģijas patēriņš un CO2 izmeši(3):
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 14,0
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 12,5
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 0,7

  Enerģijas patēriņš un CO2 izmeši BMW i8 ar BMW hibrīdauto iPerformance (3):
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 42
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 14,0
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 1,9

  Enerģijas patēriņš un CO2 izmeši BMW i8 Roadster ar BMW hibrīdauto iPerformance(3):
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 2,1
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 14,5
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 46

  * 1. riteņu izkārtojums: 19 collu diski
  ** 2. riteņu izkārtojums: 20 collu diski; ziemas riepas
  The values of fuel consumptions, CO2 emissions and energy consumptions shown were determined according to the European Regulation (EC) 715/2007 in the version applicable at the time of type approval. The figures refer to a vehicle with basic configuration in Germany and the range shown considers optional equipment and the different size of wheels and tires available on the selected model.

  The values of the vehicles labeled with (3), are already based on the new WLTP regulation and are translated back into NEDC-equivalent values in order to ensure the comparison between the vehicles. [With respect to these vehicles, for vehicle related taxes or other duties based (at least inter alia) on CO2-emissions the CO2 values may differ to the values stated here.]

  The CO2 efficiency specifications are determined according to Directive 1999/94/EC and the European Regulation in its current version applicable. The values shown are based on the fuel consumption, CO2 values and energy consumptions according to the NEDC cycle for the classification.

  For further information about the official fuel consumption and the specific CO2 emission of new passenger cars can be taken out of the „handbook of fuel consumption, the CO2 emission and power consumption of new passenger cars“, which is available at all selling points and at https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.