DZIMIS VĒL LIELĀKAI BRĪVĪBAI.

Pilnīgi jaunais BMW Concept Z4.

DZIMIS VĒL LIELĀKAI BRĪVĪBAI.

Pilnīgi jaunais BMW Concept Z4.

DZIMIS VĒL LIELĀKAI BRĪVĪBAI.Pilnīgi jaunais BMW Concept Z4.

Neierobežota brīvība satiek neiegrožotu braukšanas prieku: jaunais BMW Concept Z4 pārspēj standartus un rada jaunu plašuma dimensiju. Rodsters, kurš tiešām būvēts ceļam, ar dizainu, kas izstaro jaudu un sportiskumu no ikviena skata leņķa. Rodsters, kuram nav robežu un kura katrs brauciens iezīmē došanos neierobežotās izpriecās.

PARĀDIET SAVAS KRĀSAS.

Šajā rodsterā nav vietas ierastajam. Jaunais BMW Concept Z4 pamet sasniegto un paaugstina braukšanas prieku, kamēr tas pārvēršas par dzīves uzskatu. Virsbūvē Energetic Orange krāsas apdare satriecoši demonstrē spēcīgos izliekumus – un jebkurā vietā pievērš visu uzmanību rodsteram. Jau no pirmā acu skatiena līdzenā, atvirzītā priekšdaļa un zemais novietojums norāda uz vilces spēku un sportiskumu. Automobilis saplūst ar asfaltu un ir gatavs atklāt jaunus maršrutus. Vienmēr ar vienu mērķi.

"BMW Concept Z4: pilnīga brīvība uz četriem riteņiem."
Adrians van Hoidonks [Adrian van Hooydonk], BMW Group dizaina nodaļas vecākais viceprezidents

BRĪVS BRAUCIENS.

Jaunais BMW Concept Z4 izskatās plašs un nevaldāms. Rodsters ar spēcīgu raksturu, satriecošu virsbūvi un pašpārliecinātu attieksmi. Ikviena detaļa norāda uz sportiskumu un alkām pēc brīvības. Priekšdaļas lielie gaisa savācēji un izteiksmīgās gaisa izejas atveres dzinēja pārsega priekšpusē nevar vien sagaidīt ātrumu un gaisa plūsmu. Tāpat arī zemie elipsveida režģi, kas izstaro ekskluzīvu sportiskumu ar šūnām līdzīgo struktūru un jaunajiem sietveida ielaidumiem. Jaunais BMW Concept Z4 – atklātākā neatkarības izpausme.

 

IEKĀPIET, LAI IZLAUZTOS BRĪVĪBĀ.

Jaunā BMW Concept Z4 salonā minimālisms satiek ekscentritāti. Nekā lieka, nekā traucējoša. Viss ir vērsts uz vadītāju un pilnīgu braukšanas pieredzi. Šos centienus uzsver sporta sēdekļi ar pārmaiņus divkrāsu izskatu: vadītāja sēdeklis ar gludo, melno ādu izstaro sportiskumu, savukārt oranžais Nubuck ādas pasažiera sēdeklis norāda uz brauciena prieka izbaudīšanu. Abi ādas varianti nevainojami harmonizē ar hromētajām salona detaļām. Šī visa apvienojums ar dizainu bez logiem rada dinamisku, neierobežotu plašuma sajūtu, kas ļauj pievērsties būtiskākajam: ceļam un jauniem apvāršņiem.

“BMW Concept Z4 visās detaļās un no visiem skatu punktiem demonstrē jauno BMW dizaina valodu.”
Adrians van Hoidonks [Adrian van Hooydonk], BMW Group dizaina nodaļas vecākais viceprezidents

NEIEROBEŽOTA BRĪVĪBA.

NEIEROBEŽOTA BRĪVĪBA.