BMW Vision iNEXT ir rītdienas dzīves telpa: tikai elektrisks, ļoti automatizēts un pilnībā savienots. Atklājiet vairāk par BMW i nākotnes automobili.

MANA MĪĻĀKĀ TELPA.

BMW Vision iNEXT.

MANA MĪĻĀKĀ TELPA.BMW Vision iNEXT.

Skaistākā vieta braucienam ir BMW Vision iNEXT salons. Tas pārstāv tāda nākotnes automobiļa redzējumu, kuram vadītāji var uzticēties un attiecīgi uz jebkura ceļa justies kā mājās. Pilnībā elektrisks, ārkārtīgi automatizēts un pilnīgi savienots, BMW Vision iNEXT sniedz iespēju gūt jaunu braukšanas pieredzi. Autonomā braukšana un pat salons ir pilnībā pārradīts no jauna. Tas ir vairāk nekā inovatīvs un estētisks. Tā ir vieta, kur justies viegli un izvēlēties laika pavadīšanas iespējas. BMW ievieš futūristisku braukšanas pieredzi, kas ceļu padara par iecienītāko galamērķi.

Lasīt vairāk

4 FUTŪRISTISKI VĒSTĪJUMI

  • 01 Individuāla savienotā mobilitāte – kas vērsta uz cilvēku
  • 02 Mana mīļākā vieta – jauna dzīves kvalitātes vieta
  • 03 Pilnībā elektrisks, sevišķi automatizēts un pilnīgi savienots
  • 04 Shy Tech – intuitīva tehnoloģija, kas domā divreiz
Skats uz BMW Vision iNEXT salonu ar vadītāja sēdvietu un kafijas galdiņu
BMW Vision iNEXT salons ar stūri un instrumentu paneli
Tumšmate BMW Vision iNEXT pasažiera sēdeklī pagriežas pret aizmugurējiem sēdekļiem

VIETA, KUR JĀNOKĻŪST.

Salons – pārradīts. BMW Vision iNEXT pārspēj, ieviešot tradīciju no jauna atklāt dzīves kvalitātes mobilitātes aspektu. Salons šķiet īpaši vilinošs ar tā koka apdares elementu un ar rokām austa žakarda auduma saspēli, kā arī ar Alcantara Purus Rosé – krāsu, kas perfekti papildina mēbelēm līdzīgo dažādo elementu atvērto dizainu. Kafijas galdiņš, kas šķietami lidinās, kalpo kā īpašs akcents. Tā smalkā, porainā koka virsma ar žakarda audumu novietota uz izgaismota kristāla korpusa, kas iestiepjas aizmugurējā nodalījumā, vēl vairāk paspilgtinot atpūtas telpas atmosfēru.

BMW Vision iNEXT no augšpuses pie ezera ar koku
BMW Vision iNEXT aizmugures skats saulē ar dzidrām debesīm
BMW Vision iNEXT skats no sāna parkā
BMW Vision iNEXT priekšdaļas skats braucienā
BMW Vision iNEXT aizmugures skats naktī ar sarkaniem aizmugurējiem lukturiem
BMW Vision iNEXT priekšpuses skats ar elipsveida režģi

REDZĒJUMA VEIDOŠANA.

Pietiek ar vienu skatienu, lai aptvertu, ka BMW Vision iNEXT jau ir soli priekšā. Lielas virsmas un precīzas līnijas ar dažiem ziliem akcentiem liek automobilim izskatīties tā, it kā tas būtu izgatavots no viena gabala. Tā izsmalcinātā dizaina valoda kontrastē ar rūpīgi uzklāto apdares krāsu un pievilcīgajiem akcentiem. Liquid Greyrose Copper virsbūves krāsa pakāpeniski maina toni no silta vara uz tumši rozā un rada dinamisku iespaidu pat tad, kad automobilis neatrodas kustībā. Vējstikls nemanāmi pāriet lielā panorāmas jumtā, piešķirot automobiļa izskatam vieglumu un vēl vairāk paplašinot salonu. Lielais savstarpēji saistītais dubultais elipsveida režģis, ikoniskie sānu logu elementi, kā arī zilie akcenti skaidri liecina par BMW i gēniem.

NO PROGRESĪVĀM TEHNOLOĢIJĀM LĪDZ SHY-TECH.

BMW Vision iNEXT inovatīvās tehnoloģijas.

Praktiski neredzami – bet vienmēr pieejami. Pirmajā acumirklī šķiet, ka vienīgie displeji atrodas vadītāja zonā un citi displeji vai pogas nav redzamas. Nākotnē uzmanības centrā būs nevis tehnoloģijas, bet cilvēki. Tādas virsmas kā koks un audums ir vadāmas ar žestiem vai balss vadības sistēmu, lai digitālās tehnoloģijas kļūtu redzamas tikai tad, kad vadītājs vai pasažieri vēlas tās lietot. Tas ir pārdomāts solis nākotnes virzienā.

Lasīt vairāk
BMW Vision iNEXT aizmugure ar roku un zaļu audumu

Atjautīgs materiāls.

BMW Vision iNEXT saprot jūsu vēlmes – vajadzīgs tikai pieskāriens. Vadot automobili režīmā “Boost”, vadības displeju var lietot, tam pieskaroties. Režīmā “Ease” tā vietā var lietot mēbeļu virsmai līdzīgo viduskonsoles koka virsmu. Mijiedarbojoties ar sistēmu, kā uz burvju nūjiņas mājienu, pirkstu kustībām seko dzelteni punkti, nodrošinot vizuālu atgriezenisko saiti. Tāpat aizmugurē atdzīvojas arī žakarda audums, kad tam viegli pieskaras, ļaujot vadīt mūzikas atskaņošanu ar dažādiem žestiem, kurus vizuāli pastiprina LED, izgaismojoties zem auduma. Pateicoties Shy Tech, virsmas negaidītās vietās var acumirklī pārtapt par neparastām lietotāja saskarnēm.

Lasīt vairāk
BMW Vision iNEXT no sāna ar sievieti un atvērtām durvīm un vīrieti fonā

Atjautīgais personiskais asistents.

Vienmēr jūsu pusē. Atjautīgais personiskais asistents ar balss vadību sniedz atbalstu, dodoties uz jebkuru galamērķi. Ģeniālās tehnoloģijas pārzina automobiļa iespējas un sniedz interaktīvus padomus. Vienlaikus tās mācās un pielāgojas jūsu darbībām. Atjautīgais personiskais asistents ir nevainojami saistīts ar BMW digitālo ekosistēmu, ļaujot vadītājiem lietot savas atjautīgo māju sistēmas. Nākotnē vadītāji un to automobiļi darbosies kopā pilnīgi saskaņoti.

Lasīt vairāk
Sieviete BMW Vision iNEXT ar gaišu grafiku

Atjautīgais stars.

Nākotnes atspoguļošana. Atjautīgais stars BMW Vision iNEXT ir vēl nebijusi modernā ekrāna pārrade. Tas veido interaktīvas projicētās virsmas salonā, un tehnoloģija, iespējams, drīz aizstās standarta displejus. Atjautīgā gaisma atpazīst objektus un seko tiem. Piemēram, iespiestas grāmatas tekstu var papildināt ar attēliem, animētu saturu un interaktīvu grafiku, ko visu var vadīt ar pieskārienu. Dinamiskā projekcijas kartēšana nodrošina, ka viss saturs vienmēr tiek attēlots pareizi pat tad, ja virsma ir kustībā.

Lasīt vairāk
BMW Vision iNEXT vadītāja vieta ar stūri un instrumentu paneli

JŪTAMA ATŠĶIRĪBA

BMW Vision iNEXT braukšanas režīmi “Ease” un “Boost”.

BMW Vision iNEXT vadītāja vieta ar stūri un instrumentu paneli
Pateicoties inovatīvajam BMW personiskajam stūrmanim, sēžot BMW Vision iNEXT varat izlemt, vai vēlaties to vadīt pats vai ļaut vadības grožus pārņemt autonomajai braukšanai. Režīmā “Boost” stūrējat jūs. Režīmā “Ease” BMW Vision iNEXT pārvalda ceļus ar ārkārtīgi autonomu braukšanu. Ar balss komandu vai pieskaroties BMW logotipam uz stūres, šajā salona zonā notiek pārmaiņas. Stūre atvirzās atpakaļ, lai nodrošinātu vairāk vietas, un pedāļi nogrimst, radot līdzenu grīdas virsmu. Vadītājs un pasažieris var pagriezties ar seju pret aizmugurē sēdošajiem. Turklāt displejos attēlota informācija par tuvāko apkārtni.
Pirksts pieskaras zaļam audumam ar izgaismotu apli
Rokas tur krāsainu kristālu
Rokas zīmē BMW Vision iNEXT skices uz līmlapiņas
Vīrietis uz sienas fona ar BMW Vision iNEXT skicēm
BMW dizainers Adrians van Hoidonks [Adrian van Hooydonk] BMW Vision iNEXT

SACENSĪBAS PAR NĀKOTNI.

Vairāku redzējumu auglis. BMW Vision iNEXT ir sapņa rezultāts par pilnīgi jauna automobiļa izveidi, kurā nākotnes tehnoloģijas iekļautas mūsdienīgā dzīves telpā. Dizains ir iekšējas konkurences rezultāts. BMW dizaineri sacenšas, izmantojot pašu zīmētas skices un vizualizācijas. Vairākās kārtās izraugās vislabākos dizainus, kamēr īstenošanai ir atlasīts tikai viens. Paiet līdz pat 18 mēnešiem, kamēr no idejām nonākam pie galīgā konceptauto. Adrians van Hoidonks [Adrian van Hooydonk], BMW Group dizaina nodaļas vecākais viceprezidents: “BMW i pastāv, lai radītu radošas, inovatīvas idejas, kas pārveido to, kā domājam par mobilitāti. BMW Vision iNEXT iezīmē nākamo lielo posmu ceļojumā uz pārveidi, parādot, kā atjautīgāki automobiļi var padarīt mūsu dzīvi vieglāku un skaistāku.”