X7 CONCEPT IPERFORMANCE.

VIETA IEDVESMAI.

BMW Concept X7 iPerformance ir autobūves izsmalcinātības iemiesojums. Oriģināla dizaina un iedvesmojošas būtības inovatīvs veidols. Piedāvā neticamu plašumu un komfortu. Un radīts grandiozam uznācienam.

Lasīt vairāk
X7 CONCEPT iPERFORMANCE.Vieta iedvesmai.

GATAVS GRANDIOZAM UZNĀCIENAM.

Stāja ir atkarīga no valdzinājuma: BMW Concept X7 iPerformance to izstaro no ikviena skatpunkta. Neskatoties uz ievērojamo izmēru, tā pārliecinošais izskats atstāj slaidu un ārkārtīgi izveicīgu iespaidu. Viens no iemesliem ir šaurā aizmugure un dinamiskās dizaina līnijas, kas veido plūstošu augšupvērstu kustību. Kopā ar izteiksmīgo statenisko elipsveida režģi izteiksmīgie gaisa savācēji un eleganti izceltās virsmas veido modernu un pārliecinošu kopējo iespaidu, kas izstaro patiesu diženumu un varenību.

“BMW Concept X7 iPerformance ar elegantā stila un ārkārtīgi precīzo detaļu palīdzību rada izsmalcinātu un modernu iespaidu.”
Adrians van Hoidonks [Adrian van Hooydonk], BMW Group dizaina nodaļas vadītājs

NEPĀRSPĒJAMS IKVIENĀ ASPEKTĀ.

X7 CONCEPT IPERFORMANCE SALONS.

Atliek vien atvērt durvis, un viss top skaidrs: BMW Concept X7 iPerformance nosaka jaunus standartus ikvienā jomā. Pasažierus sagaida fona apgaismojuma koncepcija, kas ar interaktīviem efektiem tos pavada visa brauciena laikā. Dāsnā izmēra logi un panorāmas jumta lūka no vējstikla līdz aizmugurei rada nesalīdzināmu plašuma sajūtu, ko raksturo ekskluzivitāte un neierobežotība.

Lasīt vairāk

NEPĀRSPĒJAMS IKVIENĀ ASPEKTĀ.

X7 CONCEPT IPERFORMANCE SALONS.

STILA JAUTĀJUMS.

Vieta, kas varētu būt veidota tieši jums: izbaudiet jaunu luksusa un izsmalcinātības dimensiju ar BMW Concept X7 iPerformance. Ar rokām veidotas izcilības iezīmēm salonā pasažierus sagaida izcils komforts un nesalīdzināms plašums ikvienā sēdeklī. Moderna, skaidra dizaina, augstas kvalitātes materiālu un smalkākās ādas saspēle veido atmosfēru, ko raksturo diženums un varenība.

PATS PAR SEVI. SAVIENOTS AR PASAULI.

BMW CONCEPT X7 IPERFORMANCE DIGITĀLIE PAKALPOJUMI.

BMW Concept X7 iPerformance sper novatorisku soli nākotnē un nosaka jaunus savienojamības un digitālo pakalpojumu standartus. Inovatīva lietotāja saskarne nodrošina to, ka pasažieri ar individuālu ekrānu palīdzību var sazināties gan ar ārpasauli, gan savā starpā. Īpašs akcents: ziņojumu pārsūtīšana tiek attēlota ar savstarpēji mijiedarbojošos gaismas līniju palīdzību, kas gar durvīm pārvietojas no aizmugures uz priekšpusi.

Lasīt vairāk

PATS PAR SEVI. SAVIENOTS AR PASAULI.

BMW CONCEPT X7 IPERFORMANCE DIGITĀLIE PAKALPOJUMI.

ATKLĀJIET BMW LUKSUSA KLASI.

ATKLĀJIET BMW LUKSUSA KLASI.

IZTEIKSMĪGA PĀRLIECINĀTĪBA.

IZTEIKSMĪGA PĀRLIECINĀTĪBA.