Text Disclaimer

The content below presents a special purpose page that shall not be available in publish view. It's meant for authoring purposes only.

i3_2017_technical-data

* Patēriņa un izmešu līmeņa vērtības, kā arī darbības attālumi atbilstoši NEDC pārbaužu ciklam atkarībā no izvēlētā riepu formāta.

** Darbības attālums atbilstoši WLTP pārbaužu ciklam atkarībā no izvēlētā riepu formāta un aprīkojuma līmeņa.

*** Vērtības atbilstoši BMW darbības attāluma rādītājiem ikdienas lietojumā ar pilsētas braukšanas profilu, 20° āra temperatūru, apsildi/gaisa kondicionēšanu, iepriekšēju apsildi, COMFORT braukšanas režīmu. Darbības attālums ir atkarīgs no dažādiem faktoriem, it sevišķi no braukšanas stila, maršruta īpašībām, āra temperatūras, iepriekšējas apsildes.

Visi norādītie nobraukuma, degvielas patēriņa, izmešu līmeņa un darbības attāluma rādītāji ir paredzētās vērtības.

Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jauno pasažieru transportlīdzekļu degvielas patēriņa, CO2 izmešu un elektrības patēriņa vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās, "Deutsche Automobil Treuhand GmbH" (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen un http://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.