Text Disclaimer

The content below presents a special purpose page that shall not be available in publish view. It's meant for authoring purposes only.

i8_roadster-2017_technical-data

Norādītie degvielas patēriņa un CO2 izmešu rādītāji tiek noteikti atbilstoši Eiropas Parlamenta un Padomes regulai (EK) Nr. 715/2007 redakcijā, kas ir spēkā tipa apstiprināšanas brīdī. Rādītāji attiecas uz automobili ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītais diapazons ietver dažādus izvēlēto riteņu un riepu izmērus.

BMW i8 Roadster xDrive20i un BMW i8 Roadster xDrive30i vērtības jau šobrīd ir balstītas uz jauno WLTP regulu un ir atkal pārveidotas NEDC ekvivalentās vērtībās, lai nodrošinātu salīdzinājumu transportlīdzekļu starpā. Attiecībā uz šiem transportlīdzekļiem, uz transportlīdzekli attiecināmiem nodokļiem vai citām nodevām, kas balstītas (vismaz cita starpā) uz CO2 izmešu rādītājiem, CO2 vērtības var atšķirties no šeit norādītajām vērtībām atkarībā no konkrētajā valstī spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. Vairāk informācijas par WLTP procedūru varat atrast šeit
www.bmw.com/consumptionandemissions

BMW i8 Roadster xDrive20i un BMW i8 Roadster xDrive30i norādītās vērtības ir plānotie rādītāji.
Svars bez kravas (ES) kg: norādītais lielums ietver par 90% piepildītu degvielas tvertni un 75 kg svaru Svars bez bagāžas ir norādīts automobiļiem ar standarta aprīkojumu. Papildaprīkojums var palielināt svaru.

CO2 efektivitātes specifikācijas tiek noteiktas atbilstoši Eiropas Parlamenta un Padomes direktīvai 1999/94/EK un Pkw-EnVKV un tiek balstīts uz degvielas patēriņu un CO2 vērtībām saskaņā ar NEDC (jaunā Eiropas braukšanas cikla) klasifikāciju.

Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un specifiskajām CO2 emisijām jaunajiem pasažieru automobiļiem var iegūt izdevumā “Jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa rokasgrāmata”, kas bez maksas pieejams visās tirdzniecības vietās un https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.