Text Disclaimer

The content below presents a special purpose page that shall not be available in publish view. It's meant for authoring purposes only.

G11_engine

BMW 7. sērijas modeļu maksimālais ātrums ir elektroniski ierobežots.

Visi dzinēji atbilst EU6 izmešu standarta prasībām. Degvielas patēriņš ir noteikts atbilstoši ECE braukšanas ciklam (93/116/EK), kurā viena trešdaļa ir pilsētas satiksme un divas trešdaļas – ārpus pilsētas satiksmes apstākļi (atkarībā no veiktā attāluma). CO2 izmešus mēra papildus degvielas patēriņam. Degvielas patēriņa līmeņi tiek aprēķināti automobiļiem ar standarta aprīkojumu. Degvielas patēriņa un braukšanas snieguma līmeni var ievērojami ietekmēt papildaprīkojums (piemēram, platākas riepas).

Norādītie tehniskie dati ir attiecināmi uz transportlīdzekļiem Vācijas tirgū. Redzamajos modeļos var būt daļēji iekļauts papildaprīkojums un piederumi, ko nepiedāvā standartaprīkojumā. Citu tirgu konkrēto prasību dēļ ir iespējamas izmaiņas, kas saistītas ar modeļiem, standarta un papildu aprīkojumu, kā tas ir aprakstīts tekstā un parādīts ilustrācijās. Lai saņemtu precīzu informāciju, sazinieties ar savu BMW partneri. Iespējamas dizaina un aprīkojuma izmaiņas. Paturam tiesības veikt izmaiņas. Šeit nav norādīts konkrēts aprīkojums atsevišķu valstu tirgos.

Svars bez kravas (ES) kg: norādītais lielums ietver par 90 % piepildītu degvielas tvertni, vadītāju ar 68 kg svaru un 7 kg bagāžas. Svars bez bagāžas ir norādīts automobiļiem ar standarta aprīkojumu. Papildaprīkojums var palielināt svaru.

Plānotā jauda: BMW iesaka izmantot 95 RON benzīnu bez svina. Var izmantot arī RON 91 vai kvalitatīvāku degvielu bez svina ar maksimālo 10 procentu etanola daudzumu (E10). Snieguma un degvielas vērtības norādītas, izmantojot RON 98 benzīnu.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši BMW 7. sērijas modeļiem ar benzīna vai dīzeļdzinēju:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): no 12,6* līdz 4,4
CO2 izmeši g/km (kombinētie): no 299 līdz 116

BMW 7. sērijas iPerformance modeļu degvielas patēriņš, CO2 izmeši un enerģijas patēriņš:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): no 2,5 līdz 2,0
CO2 izmeši g/km (kombinētie): no 56 līdz 45
Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): no 13,9 līdz 12,5

Degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības ir atkarīgas no izvēlētajiem riteņu un riepu izmēriem.

Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās un apmeklējot/rakstot uz "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija.