Layer Disclaimer

The content below presents a special purpose page that shall not be available in publish view. It's meant for authoring purposes only.

G1112_CinaviaNotice

Šis ražojums izmanto Cinavia tehnoloģiju, lai ierobežotu noteiktu komerciāli veidotu filmu, video un skaņu celiņu pirātisku izmantošanu. Konstatējot neatļautu pirātiskas kopijas lietošanu, tiks atainots brīdinājums un pārtraukta atskaņošana vai kopēšana.
Ja atskaņošana vai kopēšana tiek pārtraukta un atainots kāds no zemāk redzamajiem ziņojumiem, saturs ir Cinava tehnoloģijas aizsargāta satura pirātiska kopija.
Cinavia ziņojums 1: Atskaņošana pārtraukta. Atskaņoto saturu aizsargā Cinavia®, un tas nav autorizēts atskaņošanai šajā ierīcē. Lai uzzinātu vairāk, skatiet http://www.cinavia.com. Ziņojuma kods 1
Cinavia ziņojuma kods 3: Audio ir uz laiku izslēgta skaņa. Nepielāgojiet atskaņošanas līmeni. Atskaņoto saturu aizsargā Cinavia®, un tas nav autorizēts atskaņošanai šajā ierīcē. Lai uzzinātu vairāk, skatiet http://www.cinavia.com. Ziņojuma kods 3
Vairāk informācijas par Cinavia tehnoloģiju var atrast Cinavia tiešsaistes klientu informācijas centrā http://www.cinavia.com. Lai pieprasītu papildu informāciju par Cinavia pa pastu, nosūtiet pastkarti ar savu adresi uz: Cinavia Consumer Information Center, P.O. Box 86851, San Diego, CA, 92138, ASV.