BRAUKŠANAS PRIEKAM NAV NOLIETOJUMA.

Sertificēti BMW Premium Selection lietoti transportlīdzekļi.

  • Ieguvumi
  • Piedāvājumi

BRAUKŠANAS PRIEKAM NAV NOLIETOJUMA.

Sertificēti BMW Premium Selection lietoti transportlīdzekļi.

BRAUKŠANAS PRIEKAM NAV NOLIETOJUMA.Sertificēti BMW Premium Selection lietoti transportlīdzekļi.

Atklājiet izcilu braukšanas prieku ar BMW Premium Selection lietotajiem automobiļiem, uz kuriem attiecas ilgtermiņa garantija. Lietots automobilis saņem Premium Selection sertifikātu tikai pēc tam, kad mūsu speciālisti ir veikuši visaptverošas vizuālas un tehniskas pārbaudes, apliecinot 100 % izcilu kvalitāti un bezkompromisu uzticamību. Ikvienam BMW Premium Selection lietotajam automobilim ir vismaz 12 mēnešu garantija un visaptverošs servisa un finansēšanas iespēju klāsts. Vienkārši iesēdieties un ļaujieties iedvesmai.

Read more
  • Ieguvumi
  • Piedāvājumi

ARĪ MUMS IR STANDARTS. TIKAI TAS IR AUGSTĀKS.

Kvalitāte mums ir ne tikai solījums, bet arī pamatprincips. Lietots automobilis ar BMW Premium Selection sertifikātu ir ne vecāks par pieciem gadiem ar 120 000 km maksimālo nobraukumu. Turklāt tas ir rūpīgi pārbaudīts mūsu 360° transportlīdzekļa pārbaudē. Tiek sertificēti tikai tādi automobiļi, kas atbilst visiem precīzi noteiktajiem ražojuma standartiem. Premium Selection ir pieejami tikai pie BMW Premium Selection partneriem, lai vienmēr tiktu nodrošināta maksimāla kvalitāte. Nāciet un izpētiet!

BMW augstākās klases izlase.

IEGUVUMI NO KATRA SKATA LEŅĶA.

Katru BMW Premium Selection lietoto automobili mūsu speciālisti pārbauda 360° pārbaudē, pārliecinoties, vai tas atbilst visaugstākajiem standartiem. Papildus pārbaudītai kvalitātei BMW Premium Selection lietotie automobiļi sniedz dažādus citus ieguvumus. Visaptverošu garantiju un mobilitātes pakalpojumus, pievilcīgus finansēšanas modeļus un pašu svarīgāko: braukšanas prieku.

Kādus ieguvumus piedāvā BMW Premium Selection programma?

PIEDĀVĀJUMI AR PERSONĪBU.

Ar daudzpusīgajiem BMW Premium Selection piedāvājumiem mēs ātri atradīsim automobili, kas atbilst jūsu personiskajām prasībām.
Ieguvums no mūsu unikālās izvēles. Jums tikai jāsazinās tieši ar BMW Premium Selection partneri vai jāapskata šeit piedāvātie jaunie modeļi ar izdevīgiem nosacījumiem.