BMW Z4 Roadster (G29), braucot kalnup
Dzinēja tipsBenzīns

Z4

BMW Z4 ROADSTER

Dzinēja tipsBenzīns
Z4BMW Z4 ROADSTER

Kad atveras jumts, tas ir brīdis, kad beidzot nekas vairs neierobežo braukšanas prieku BMW Z4. Rodsters, kas nevarētu būt vēl labāks: atvērts, sportisks un nepārspējams. Ar savu iespaidīgo braukšanas dinamiku un progresīvo dizainu tam ir tikai viens mērķis: brīvība, atrodoties starp ceļu un atklātajām debesīm.

Lasīt vairāk

BMW Z4 ROADSTER DIZAINS.

Gan iekšpusē, gan ārpusē BMW Z4 Roadster dizains pauž rāmu sportiskumu un individuālu estētiku. Spēcīgās dinamiskā izskata iezīmes ir, piemēram, BMW elipsveida režģis ar tīkla dizainu, elegantais jumts un M Shadow Line elementi. Salons noslēdz vienoto dizaina koncepciju ar tādu papildaprīkojumu kā M sporta sēdekļi vai fona apgaismojums.

Lasīt vairāk

BMW Z4 ROADSTER VIRSBŪVES UN SALONA DIZAINS.

BMW Z4 rodsters (G29), trīs ceturtdaļu aizmugures skats no putna lidojuma, braucošs automobilis
BMW Z4 Roadster (G29), ar elipsveida režģi ar tīkla dizainu

BMW elipsveida režģis ar tīkla dizainu.

BMW elipsveida režģa tīkla dizains, kas atkarīgs no dzinēja, papildina dinamisko izskatu. Pamata modelim ir mirdzošas Black krāsas režģis ar tīkla dizainu, Sport Line un M sporta pakotnē detaļas ir ar matēta alumīnija virsmām, bet elipsveida režģa rāmis – hromēts. BMW elipsveida režģis labākajam M40i modelim ir pilnībā Cerium Grey krāsā.
BMW Z4 Roadster ar gaisa savācēju un priekšējo riteni

Gaisa savācējs.

Kopā ar gaisa savācēju priekšējā apakšējā spoilerī, aiz priekšējā riteņa arkas izvietotais gaisa savācējs ievērojami samazina gaisa turbulenci riteņu arkās un virzītu gaisa plūsmu, tādējādi samazinot pretestību. Vienlaikus tie uzsver automobiļa sportisko raksturu, kā arī kalpo kā dekoratīvs elements.
BMW Z4 Roadster (G29), siluets ar paceltu mīkstā seguma jumtu

Mīkstā seguma jumts.

Black krāsas mīkstā seguma jumts harmoniski saplūst ar automobiļa dinamiskajām līnijām. Nospiežot pogu, tas elektriski atveras un aizveras apmēram 10 sekundēs pat tad, ja braukšanas ātrums ir līdz 50 km/h. Viena no šī ārkārtīgi kvalitatīvā mīkstā jumta seguma īpašībām ir izcila trokšņu izolācija.
BMW Z4 Roadster (G29), ārējais atpakaļskata spogulis ar Individual melnu glancētu apdari Shadow Line

M High-gloss Shadow Line apdare.

M High-gloss Shadow Line apdare ar paplašinātām apdares iespējām iekļauts aprīkojums Black krāsā: elipsveida režģis un BMW elipsveida režģis ar tīkla dizainu mirdzošā Black krāsā un izpūtēja caurules Black Chrome krāsā.
BMW Z4 Roadster (G29), brīvas formas izpūtēja dekoratīvie elementi

Brīvas formas izpūtēja caurules.

Apaļas hromētas izpūtēja caurules labajā un kreisajā pusē automobiļa aizmugurē pastiprina automobiļa sportisko izskatu.
BMW Z4 Roadster (G29), M sporta sēdekļi

M sporta sēdekļi vadītājam un priekšējam pasažierim.

M sporta sēdekļi ar iestrādātiem galvas balstiem, dziļiem sēdekļiem un augstiem sānu un atzveltnes balstiem piedāvā vadītājam un priekšējam pasažierim uzlabotu balstu pat straujos pagriezienos. Turklāt vadītāja un, atkarībā no aprīkojuma, priekšējā pasažiera sēdekli var regulēt atbilstoši ķermeņa apmēriem, pateicoties iestrādātajam atzveltnes platuma regulēšanas mehānismam.
BMW Z4 Roadster (G29), kokpits ar fona apgaismojumu

Fona apgaismojums.

Fona apgaismojums salonā rada patīkamu, omulīgu apgaismojumu. Pieejami vienpadsmit iepriekšnoteikti apgaismojuma dizaini sešās dažādās krāsās, ar kontūru un fona apgaismojumu instrumentu panelī, durvju apdarē un viduskonsolē.
Skaļruņi BMW Z4 Roadster (G29) kokpitā

Harman Kardon Surround Sound sistēma.

Izcilajai Harman Kardon Surround Sound sistēmai ir 408 vatu digitāls pastiprinātājs, septiņi kanāli un divpadsmit skaļruņi. Tās izsmalcinātā skaņa perfekti piepilda visu salonu. Modelim pielāgots, no ātruma atkarīgs ekvalaizers precīzi kompensē visus fona trokšņus.
BMW Z4 Roadster (G29) sānskats, jumts, kas atveras

IEKARO BRĪVĪBU.

BMW Z4 Roadster mīkstā seguma jumts.

IEKARO BRĪVĪBU.

BMW Z4 Roadster mīkstā seguma jumts.

BMW Z4 ROADSTER BRAUKŠANAS DINAMIKA.

To nosaka sportiskums un veiklība. Savu sportisko izcelsmi BMW Z4 Roadster apliecina uz ceļa. Pateicoties jaunākajai tehnoloģijai, inovatīviem transmisijas un piedziņas komponentiem, tas sasniedz iespaidīga snieguma vērtības – un demonstrē tikai sev raksturīgu braukšanas dinamiku.

BMW Z4 Roadster (G29) aizmugure, skats no augšas

M sporta diferenciālis.

M sporta diferenciālis uzlabo saķeri un braukšanas stabilitāti, mainot joslas vai uzņemot paātrinājumu pēc līkuma izbraukšanas, braucot līkumos ar lielu ātrumu vai uz dažādām ceļa virsmām. Saķeri uzlabo elektriski vadāma ierīce, kas samazina aizmugurējo riteņu griešanās ātruma atšķirības.
BMW Z4 Roadster (G29), M sporta bremžu tuvplāns

M sporta bremzes.

M Sport bremzēm ir četru virzuļu fiksēti bremžu suporti priekšpusē un viena virzuļa peldoši bremžu suporti aizmugurē, zilā krāsā ar M uzrakstu, un lieli bremžu diski, attiecīgi nodrošinot izcilu bremzēšanas efektivitāti.
BMW Z4 Roadster (G29), adaptīvā M balstiekārta

Adaptīvā M balstiekārta.

Par 10 milimetriem pazeminātā adaptīvā M balstiekārta elektriski regulējama jebkurā laikā atbilstoši ceļam un braukšanas apstākļiem. Izmantojot braukšanas pieredzes kontroli, vadītāji var pielāgot arī balstiekārtas raksturlielumus sev tīkamākam braukšanas stilam – no komfortabla līdz ārkārtīgi sportiskam ar ievērojami dinamisku vadāmību.
Braucošs BMW Z4 Roadster (G29) no aizmugures kalnos

Variablā sporta stūres iekārta.

Variablā sporta stūres iekārta ar Servotronic nodrošina tiešu un dinamisku stūrēšanas reakciju ar mazāku fizisku piepūli stūrējot. Tā reaģē uz stūres leņķi ar dažādiem stūrēšanas koeficientiem. Tas uzlabo vadāmību dinamiskas braukšanas laikā un samazina stūrēšanai nepieciešamo piepūli automobiļa novietošanas un pagriešanas laikā.
BMW Z4 Roadster (G29), Steptronic sporta pārnesumkārba viduskonsoles tuvplāns

Steptronic sporta pārnesumkārba.

8 pakāpju Steptronic sporta pārnesumkārba ar Launch Control funkciju sniedz iespēju gan automātiski, gan manuāli sportiski pārslēgt pārnesumus ar pārslēga sviru vai pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņām – atbilstoši komfortabli slīdošam vai dinamiskam braukšanas stilam. SPORT vai SPORT+ režīmā un ar pārnesumu pārslēgsviru kreisajā S/M pozīcijā pārnesumu pārslēgšana ir konfigurēta maksimālam sniegumam.
BMW TwinPower Turbo sešu cilindru benzīna dzinējs

M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs.

EfficientDynamics dzinēju klāsta jaunākās paaudzes M TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinēju raksturo pārliecinoša jauda, vienmērīga darbība un pievilcīga skaņa. Ar Double-VANOS, Valvetronic, augstas precizitātes iesmidzināšanu un TwinScroll turbokompresoru tas ir sevišķi jaudīgs un efektīvs.

BMW Z4 ROADSTER BRAUKŠANAS PALĪDZĪBAS SISTĒMAS.

BMW Z4 Roadster piedāvā vadītājam lielu skaitu atjautīgu palīdzības sistēmu. Sākot ar novietošanas palīgu un beidzot ar personisko asistentu, inovatīvās tehnoloģijas paaugstina komforta un drošības līmeni brauciena laikā. Tāpat tās nodrošina daļēji autonomu braukšanu – atbilstoši situācijai.

Skats caur vējstiklu BMW Z4 Roadster (G29) salonā

Braukšanas palīgsistēma.

Braukšanas palīgsistēmā iekļautas kameras darbībā balstītas sistēmas, frontālās sadursmes brīdinājums ar bremzēšanas funkciju, ātruma ierobežojumu palīgs, ieskaitot ātruma ierobežojuma funkciju ar ātruma ierobežojumu informāciju ar priekšskatījumu un atdalošo līniju atpazīšanas sistēmas brīdinājumu. Turklāt radarā balstītajā aprīkojumā iekļauts aizmugurē tuvojošās satiksmes brīdinājums, joslu maiņas atpazīšanas sistēma un brīdinājums par sadursmi aizmugurē.
Automobiļa novietošanas asistents, BMW Z4 Roadster (G29) vadības displejā

Automobiļa novietošanas asistents.

Automobiļa novietošanas palīgs patstāvīgi novieto automobili brauktuvei perpendikulārās vai paralēlās stāvvietās, kā arī izbrauc no tām. Tam piekļūst, nospiežot pogu vai ieslēdzot atpakaļgaitas pārnesumu. Sistēma pārņem visus stūrēšanas un bremzēšanas procesus, jums automobiļa novietošana tikai jāuzrauga.
BMW Z4 Roadster (G29) ar stūri, Head-Up displejs un vadības displejs

BMW Head-Up displejs.

Pilnkrāsu BMW Head-Up displejs ataino būtisko braukšanas informāciju vadītāja acu priekšā, ļaujot pilnībā pievērst uzmanību braukšanai. Tiek rādīta tāda informācija kā šībrīža ātrums un – atkarībā no aprīkojuma – navigācijas norādes, ātruma ierobežojumu informācija, tostarp apdzīšanas liegums, kā arī tālruņu un izklaides saraksti.
BMW Z4 Roadster (G29) ar atjautīgā personiskā asistenta ekrānu

BMW atjautīgais personiskais asistents.

Vai tas nebūtu lieliski, ja BMW būtu arī jūsu automobiļa eksperts? Sazinieties ar savu automobili, izmantojot BMW atjautīgo personisko asistentu. Izsakiet dabiskas komandas, lai vadītu daudzas automobiļa funkcijas. Tas var arī izskaidrot tēmas par jūsu automobili un palīdz vēl labāk iepazīt BMW.
BMW Z4 Roadster (G29) stūre ar pogām

Aktīvā kruīzkontrole ar Stop&Go funkciju.

Aktīvā kruīzkontrole ar Stop & Go funkciju saglabā iepriekš noteiktu attālumu līdz priekšā esošajam transportlīdzeklim, braucot ar ātrumu no 30 līdz 160 km/h, kā arī aptur un atsāk dzinēja darbību, braucot lēnā satiksmē. Ātruma ierobežojumu palīgs ļauj ievērot ātruma ierobežojumus, izmantojot kruīzkontroli. Frontālas sadursmes brīdinājums ar bremzēšanu reaģē uz stāvošiem transportlīdzekļiem, gājējiem un velosipēdistiem.
BMW operētājsistēma 7, BMW Z4 Roadster (G29)

BMW operētājsistēma 7.

BMW vadības sistēmas 7 inovatīvā vadības koncepcija piedāvā vēl vieglāku automobiļa funkciju pārvaldību, izmantojot balsi, skārienekrānu un iDrive kontrolleri – ļoti intuitīvi. Šajā nolūkā uzlabotas kontrollera funkcijas. Tagad lietojumprogrammas var atlasīt tieši.
Connected Music, BMW Z4 Roadster (G29)

Connected Music.

Klausieties savu iecienītāko mūziku, lai kur jūs atrastos. Klasisko mūziku – uz šosejas, džezu – sastrēgumstundā un popmūziku – kad braucat vienmērīgā ritmā. Connected Music ar Spotify nozīmē, ka varat tieši straumēt neskaitāmus miljonus dziesmu bez ierobežojumiem, ar BMW mūzikas partnera Spotify palīdzību, ko varat izmantot ar savā automobilī instalēto SIM karti.

BMW Z4 ROADSTER MODEĻI.

Advantage modelis

Advantage modelis piedāvā vairākas funkcionālas aprīkojuma iespējas komforta un drošības uzlabošanai gan salonā, gan ārpus tā.
 • Automatic air conditioning
 • Rear-view mirror with automatic anti-dazzle function
 • Extended storage
 • Park Distance Control
BMW Z4 Roadster (G29) siluets, Advantage modelis

Modelis Sport Line

Sport Line modelis atstāj iespaidu ar savu dinamisko izskatu. Satriecošas mirdzošas Black krāsas un satinēta alumīnija virsbūves un salona detaļas akcentē sportisko izskatu. Tādas iespējas, kā M sporta sēdekļi vadītājam un priekšējam pasažierim ar Black krāsas Vernasca ādu un divu zonu automātisku gaisa kondicionēšanu, paaugstina komforta līmeni.
 • BMW kidney in mesh design in satinised aluminium and kidney frame in high-gloss chrome
 • 18'' light alloy wheels V-spoke style 770 in Bicolour Orbit Grey with mixed tyres; other wheels available
 • M Sport seats for driver and front passenger in leather 'Vernasca' with decor stitching; other upholstery available
 • Door sill finishers in aluminium with "BMW" designation
BMW Z4 Roadster (G29) siluets, Sport Line modelis

Modelis M Sport

M Sport modelis piešķir automobilim vēl sportiskāku izskatu. Papildus asākām līnijām virsbūvē un salonā M Sport modelis garantē lielāku braukšanas prieku. M sporta balstiekārta un M aerodinamiskā pakotne manāmi optimizē braukšanas dinamiku.
 • BMW kidney grille in mesh design in Aluminium satinised
 • 18'' M light alloy wheels Double-spoke style 798 M in Bicolour Ferric Grey with mixed tyres, alternatively other wheels available
 • M entry sills, M exclusive floor mats, M pedals and M footrest
 • M Sport seats for driver and front passenger in 'Vernasca'/Alcantara leather combination Black with Blue contrast stitching; other upholstery available
BMW Z4 Roadster (G29) siluets, M Sport modelis
 • Advantage modelis
 • Modelis Sport Line
 • Modelis M Sport

Dzinēja jauda, kW (ZS) pie 1/min:

120–145 (163–197)/4 500–6 500

Paātrinājums 0–100 km/h (s):

7,6–6,8

Kombinētais degvielas patēriņš l/100 km:

7,2–6,8

CO2 izmeši kombinētajā ciklā g/km:

 165–155

BMW Z4 M40i Roadster G29, trīs ceturtdaļu aizmugures skats ar nolaistu mīkstā seguma jumtu un sievieti priekšplānā

BMW Z4 ROADSTER CENAS, FINANSĒŠANA UN LĪZINGS.

BMW FINANCIAL SERVICES BMW Z4 ROADSTER GADĪJUMĀ.

BMW Z4 Roadster (G29), sānskats uz ielas

Nonāciet pie kārotā ātri un veikli ar BMW Financial Services pielāgotajiem finanšu produktiem. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties finansēšanu vai līzingu – katrs mūsu piedāvājums tiek individuāli pielāgots jūsu vajadzībām un vēlmēm. Uzziniet vairāk par pievilcīgajiem finansēšanas risinājumiem vai atbilstošu līzinga piedāvājumu sava jaunā BMW Z4 Roadster gadījumā.

BMW PAKALPOJUMI.

BMW Z4 ROADSTER – SERVISS UN PALĪDZĪBA.

BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive.

#laikasarinotiktu: Pilnīgi bezrūpīga braukšana visu elektroautomobiļu gadījumā: šī pakotne piedāvā jums 100 % caurskatāmību un ērtu plānošanas vieglumu. Termiņu izvēlaties jūs – 4 vai 6 gadi – vai 3 gadi, ja esat līzinga klients. Servisa pakotnes saturs:
 • Automobiļa pārbaudes serviss
 • Gaisa mikrofiltra apkope
 • Bremžu šķidruma apkope
Uzzināt vairāk par BMW Service Inclusive
BMW TeleServices

BMW TeleServices.

Ar inovatīvajiem BMW ConnectedDrive Teleservices jūsu BMW palīdz saglabāt skaidru galvu: kad nepieciešama apkope vai kad radusies kļūme, tā nodrošina jūsu vēlamajam BMW servisa partnerim visus attiecīgos automobiļa datus. Tad jūsu servisa partneris ar jums sazināsies, lai vienotos par apmeklējuma laiku. Tāpēc varat paļauties uz ātru un vienkāršu servisu, un jums nebūs par visu jādomā pašam. Vienīgā prasība: jūsu automobilim jābūt reģistrētam tiešsaistē BMW ConnectedDrive portālā, un jums jābūt atlasījušam servisa partneri. Atklājiet, kā BMW Teleservices var padarīt jūsu dzīvi ērtāku.
Uzzināt vairāk par BMW Teleservices
BMW palīdzība uz ceļa

BMW palīdzība uz ceļa.

Bezmaksas BMW palīdzība uz ceļa pieejama visiem BMW vadītājiem visu diennakti 365 dienas gadā. Viens zvans – un mūsu speciālisti ir jūsu rīcībā gan pa tālruni, gan ierodoties personīgi, ja nepieciešams.
Uzzināt vairāk par BMW palīdzību uz ceļa
BMW darbinieks konsultē klientu

VAI VĒLATIES SAŅEMT PERSONISKU KONSULTĀCIJU?

Ja jums ir jautājumi, nepieciešama papildu informācija vai vēlaties saņemt īpašus piedāvājumus saistībā ar BMW Z4 Roadster, sazinieties ar tuvāko BMW partneri. Mūsu kompetentie BMW servisa darbinieki labprāt sniegs jums individuālu konsultāciju vai nu pa tālruni, vai arī tieši uz vietas.

DEGVIELAS PATĒRIŅŠ UN CO2 IZMEŠI.

BMW Z4 Roadster sDrive20i:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 7,2–6,8
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 165–155

 

BMW Z4 Roadster sDrive30i:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 7,3–6,9
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 166–157

 

BMW Z4 Roadster M40i:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 8,0–7,8
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 182–177

 

Oficiālie rādītāji attiecībā uz degvielas patēriņu, CO2 izmešiem, elektroenerģijas patēriņu un elektriskās darbības attālumu tika noteikta atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. WLTP rādītājos, kas attiecas uz darbības attālumu, tiek ņemts vērā jebkāds papildaprīkojums. Automobiļiem, kuru tips apstiprināts no 01.01.2021., oficiālās specifikācijas pastāv tikai saskaņā ar WLTP. Vairāk informācijas par NEDC un WLTP mērīšanas paņēmieniem var atrast www.bmw.de/wltp

Lasīt vairāk

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW Z4 Roadster sDrive20i:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 7,2–6,8
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 165–155

  BMW Z4 Roadster sDrive30i:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 7,3–6,9
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 166–157

  BMW Z4 Roadster M40i:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 8,0–7,8
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 182–177

  Oficiālie rādītāji attiecībā uz degvielas patēriņu, CO2 izmešiem, elektroenerģijas patēriņu un elektriskās darbības attālumu tika noteikta atbilstoši mērīšanas procedūrai, kas paredzēta regulā (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. WLTP rādītājos, kas attiecas uz darbības attālumu, tiek ņemts vērā jebkāds papildaprīkojums. Automobiļiem, kuru tips apstiprināts no 01.01.2021., oficiālās specifikācijas pastāv tikai saskaņā ar WLTP. Vairāk informācijas par NEDC un WLTP mērīšanas paņēmieniem var atrast www.bmw.de/wltp