BMW Z4 Roadster, braucot cauri kalniem

THE Z4

BMW Z4: MODEĻI UN APRĪKOJUMS

THE Z4BMW Z4: MODEĻI UN APRĪKOJUMS

MODEĻU VERSIJAS.

BMW Z4 Roadster modeļi un aprīkojuma iespējas.

Modelis Sport Line

Sport Line modelis atstāj iespaidu ar savu dinamisko izskatu. Satriecošas mirdzošas Black krāsas un satinēta alumīnija virsbūves un salona detaļas akcentē sportisko izskatu. Tādas iespējas, kā M sporta sēdekļi vadītājam un priekšējam pasažierim ar Black krāsas Vernasca ādu un divu zonu automātisku gaisa kondicionēšanu, paaugstina komforta līmeni.

BMW Z4 Roadster Sport Line modeļa siluets

Sport Line modelis atstāj iespaidu ar savu dinamisko izskatu. Satriecošas mirdzošas Black krāsas un satinēta alumīnija virsbūves un salona detaļas akcentē sportisko izskatu. Tādas iespējas, kā M sporta sēdekļi vadītājam un priekšējam pasažierim ar Black krāsas Vernasca ādu un divu zonu automātisku gaisa kondicionēšanu, paaugstina komforta līmeni.

 • Virsbūve

 • Salons

Modelis M Sport

M Sport modelis piešķir automobilim vēl sportiskāku izskatu. Papildus asākām līnijām virsbūvē un salonā M Sport modelis garantē lielāku braukšanas prieku. M Sport balstiekārta, M Sport bremzes un M aerodinamiskais pakotne manāmi optimizē braukšanas dinamiku.

BMW Z4 Roadster M Sport modeļa siluets

M Sport modelis piešķir automobilim vēl sportiskāku izskatu. Papildus asākām līnijām virsbūvē un salonā M Sport modelis garantē lielāku braukšanas prieku. M Sport balstiekārta, M Sport bremzes un M aerodinamiskais pakotne manāmi optimizē braukšanas dinamiku.

 • Virsbūve

 • Salons

DIZAINS.

BMW Z4 Roadster virsbūves un salona dizains.

Gan iekšpusē, gan ārpusē BMW Z4 Roadster dizains pauž rāmu sportiskumu un individuālu estētiku. Spēcīgās dinamiskā izskata iezīmes ir, piemēram, BMW elipsveida režģis ar tīkla dizainu, elegantais jumts un BMW Individual Shadow Line elementi. Salons noslēdz vienoto dizaina koncepciju ar tādu papildaprīkojumu kā M sporta sēdekļi vai fona apgaismojums.

Skats no putna lidojuma uz BMW Z4 Roadster kustībā
BMW Z4 Roadster ar elipsveida režģi ar tīkla dizainu

BMW elipsveida režģis ar tīkla dizainu.

BMW elipsveida režģa tīkla dizains, kas atkarīgs no dzinēja, papildina dinamisko izskatu. Pamata modelim ir mirdzošas Black krāsas režģis ar tīkla dizainu, Sport Line un M sporta pakotnē detaļas ir ar matēta alumīnija virsmām, bet elipsveida režģa rāmis – hromēts. BMW elipsveida režģis labākajam M40i modelim ir pilnībā Cerium Grey krāsā.
BMW Z4 Roadster ar gaisa savācēju un priekšējo riteni

Gaisa savācējs.

Kopā ar gaisa savācēju priekšējā apakšējā spoilerī, aiz priekšējā riteņa arkas izvietotais gaisa savācējs ievērojami samazina gaisa turbulenci riteņu arkās un virzītu gaisa plūsmu, tādējādi samazinot pretestību. Tāpat tie uzsver automobiļa sportisko raksturu, kā arī kalpo kā dekoratīvs elements.
BMW Z4 Roadster siluets ar paceltu mīkstā seguma jumtu

Mīkstā seguma jumts.

Black krāsas mīkstā seguma jumts harmoniski saplūst ar automobiļa dinamiskajām līnijām. Nospiežot pogu, tas elektriski atveras un aizveras apmēram 10 sekundēs pat tad, ja braukšanas ātrums ir līdz 50 km/h. Viena no šī ārkārtīgi kvalitatīvā mīkstā jumta seguma īpašībām ir izcila trokšņu izolācija.
BMW Z4 Roadster sānu atpakaļskata spogulis ar Individual mirdzošu apdari Shadow Line

BMW Individual mirdzoša Shadow Line apdare.

BMW Individual mirdzoša Shadow Line ar paplašinātām apdares iespējām iekļauts aprīkojums Black krāsā: elipsveida režģis un BMW elipsveida režģis ar tīkla dizainu mirdzošā Black krāsā un izpūtēja caurules Black Chrome krāsā.
BMW Z4 Roadster brīvas formas izpūtēja dekoratīvie elementi

Brīvas formas izpūtēja caurules.

Apaļas hromētas izpūtēja caurules labajā un kreisajā pusē automobiļa aizmugurē pastiprina automobiļa sportisko izskatu.
BMW Z4 Roadster kokpits ar fona apgaismojumu

Fona apgaismojums.

Fona apgaismojums salonā rada patīkamu, omulīgu apgaismojumu. Pieejami vienpadsmit iepriekšnoteikti apgaismojuma dizaini sešās dažādās krāsās, ar kontūru un fona apgaismojumu instrumentu panelī, durvju apdarē un viduskonsolē.
BMW Z4 Roadster skaļruņi kokpitā.

Harman Kardon Surround Sound sistēma.

Izcilajai Harman Kardon Surround Sound sistēmai ir 408 vatu digitāls pastiprinātājs, septiņi kanāli un divpadsmit skaļruņi. Tās izsmalcinātā skaņa perfekti piepilda visu salonu. Modelim pielāgots, no ātruma atkarīgs ekvalaizers precīzi kompensē visus fona trokšņus.
BMW Z4 Roadster M sporta sēdekļi

M sporta sēdekļi vadītājam un priekšējam pasažierim.

M sporta sēdekļi ar iestrādātiem galvas balstiem, dziļiem sēdekļiem un atzveltnes balstiem piedāvā vadītājam un priekšējam pasažierim uzlabotu balstu pat straujos pagriezienos. Turklāt sēdekli var regulēt atbilstoši ķermeņa apmēriem, pateicoties iestrādātajam atzveltnes platuma regulēšanas mehānismam.

BRAUKŠANAS DINAMIKA.

BMW Z4 Roadster braukšanas dinamika.

To nosaka sportiskums un veiklība. Savu sportisko izcelsmi BMW Z4 Roadster apliecina uz ceļa. Pateicoties jaunākajai tehnoloģijai, inovatīviem transmisijas un piedziņas komponentiem, tas sasniedz iespaidīga snieguma vērtības – un demonstrē tikai sev raksturīgu braukšanas dinamiku.

BMW Z4 Roadster aizmugure, skats no augšas

M sporta diferenciālis.

M sporta diferenciālis uzlabo saķeri un braukšanas stabilitāti, mainot joslas vai uzņemot paātrinājumu līkumos ar lielu ātrumu, vai uz dažādām ceļa virsmām. Saķeri uzlabo elektriski vadāma ierīce, kas samazina aizmugurējo riteņu griešanās ātruma atšķirības.
M sporta bremžu tuvplāns

M sporta bremzes.

M Sport bremzēm ir četru virzuļu fiksēti bremžu suporti priekšpusē un viena virzuļa peldoši bremžu suporti aizmugurē, zilā krāsā ar M uzrakstu, un lieli bremžu diski, attiecīgi nodrošinot izcilu bremzēšanas efektivitāti.
BMW Z4 Roadster adaptīvā M balstiekārta

Adaptīvā M balstiekārta.

Par 10 milimetriem pazeminātā adaptīvā M balstiekārta elektriski regulējama jebkurā laikā atbilstoši ceļam un braukšanas apstākļiem. Izmantojot braukšanas pieredzes kontroli, vadītāji var pielāgot arī balstiekārtas raksturlielumus sev tīkamākam braukšanas stilam – no komfortabla līdz ārkārtīgi sportiskam ar ievērojami dinamisku vadāmību.
Braucošs BMW Z4 Roadster no aizmugures kalnos

Variablā sporta stūres iekārta.

Variablā sporta stūres iekārta ar Servotronic nodrošina tiešu un dinamisku stūrēšanas reakciju ar mazāku piepūli stūrējot. Tā reaģē uz stūres leņķi ar dažādiem stūrēšanas koeficientiem. Tas uzlabo vadāmību dinamiskas braukšanas laikā un samazina stūrēšanai nepieciešamo piepūli automobiļa novietošanas un pagriešanas laikā.
Steptronic sporta pārnesumkārba: viduskonsoles tuvplāns

Steptronic sporta pārnesumkārba.

8 pakāpju Steptronic sporta pārnesumkārba ar Launch Control funkciju sniedz iespēju gan automātiski, gan manuāli sportiski pārslēgt pārnesumus ar pārslēga sviru vai pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņām – atbilstoši komfortabli slīdošam vai dinamiskam braukšanas stilam. SPORT vai SPORT+ režīmā un ar pārnesumu pārslēgsviru kreisajā S/M pozīcijā pārnesumu pārslēgšana ir konfigurēta maksimālam sniegumam.
BMW TwinPower Turbo sešu cilindru benzīna dzinējs

BMW TwinPower Turbo sešu cilindru benzīna dzinējs.

BMW EfficientDynamics dzinēju klāsta jaunākās paaudzes M TwinPower Turbo 3,0 litru vienrindas sešcilindru benzīna dzinēju raksturo nepārspējama jauda, vienmērīga darbība un iedvesmojoša skaņa. Ar Double-VANOS, Valvetronic, augstas precizitātes iesmidzināšanu un TwinScroll turbokompresoru tas rada 250 kW (340 ZS) jaudu un iespaidīgi maksimālu 500 Nm griezes momentu.

VADĪTĀJA PALĪDZĪBAS SISTĒMAS.

BMW Z4 Roadster atjautīgās braukšanas palīgsistēmas.

BMW Z4 Roadster piedāvā vadītājam lielu skaitu atjautīgu palīdzības sistēmu. Sākot ar novietošanas palīgu un beidzot ar personisko asistentu, inovatīvās tehnoloģijas paaugstina komforta un drošības līmeni brauciena laikā. Tāpat tās arī nodrošina daļēji autonomu braukšanu – atbilstoši situācijai.

Skats caur vējstiklu BMW Z4 Roadster salonā

Braukšanas palīgsistēma.

Braukšanas palīgsistēmā iekļautas kameras darbībā balstītas sistēmas, frontālas sadursmes brīdinājums ar bremzēšanas funkciju, ātruma ierobežojumu palīgs, ieskaitot ātruma ierobežojuma informāciju ar neapdzīšanas norādi un priekšskatījumu un atdalošo līniju atpazīšanas sistēmas brīdinājumu. Turklāt radarā balstītajā aprīkojumā iekļauts aizmugurē tuvojošās satiksmes brīdinājums, joslu maiņas atpazīšanas sistēma un brīdinājums par sadursmi aizmugurē.
Automobiļa novietošanas palīgs BMW Z4 Roadster vadības displejā

Automobiļa novietošanas palīgs.

Automobiļa novietošanas palīgs patstāvīgi novieto automobili brauktuvei perpendikulārās vai paralēlās stāvvietās, kā arī izbrauc no tām. Tam piekļūst, nospiežot pogu vai ieslēdzot atpakaļgaitas pārnesumu. Sistēma pārņem visus stūrēšanas un bremzēšanas procesus, jums tikai jāuzrauga automobiļa novietošana.
BMW Z4 Roadster stūre ar pogām

Aktīvā kruīzkontrole ar Stop&Go funkciju.

Aktīvā kruīzkontrole ar Stop&Go funkciju saglabā iepriekš noteiktu attālumu līdz priekšā esošajam transportlīdzeklim, braucot ar ātrumu no 30 līdz 160 km/h, kā arī aptur un atsāk dzinēja darbību, braucot lēnā satiksmē. Ātruma ierobežojumu palīgs ļauj ievērot ātruma ierobežojumus, izmantojot kruīzkontroli. Frontālās sadursmes brīdinājums ar bremzēšanu reaģē uz nekustīgiem transportlīdzekļiem, gājējiem un velosipēdistiem.
BMW Z4 Roadster ar stūri, Head-Up displejs un vadības displejs

BMW Head-Up displejs.

Pilnkrāsu BMW Head-Up displejs ataino būtisko braukšanas informāciju vadītāja acu priekšā, ļaujot pilnībā pievērst uzmanību braukšanai. Tiek rādīta tāda informācija kā šībrīža ātrums un – atkarībā no aprīkojuma – navigācijas norādes, ātruma ierobežojumu informācija, tostarp apdzīšanas liegums, kā arī tālruņa un izklaides saraksti.
BMW Z4 Roadster ar atjautīgā personiskā asistenta ekrānu

Atjautīgais personiskais asistents.

“Hei, BMW! Kas tu esi?" Vai tas nebūtu lieliski, ja jūsu BMW būtu arī personīgais asistents? Sazinieties ar savu automobili, izmantojot BMW atjautīgo personisko asistentu. Tas pazīst jūs, ar katru dienu pilnveidojoties, un izpalīdzot ikvienā situācijā. Varat piešķirt savu personisko aktivizēšanas vārdu. Tas var sniegt itin visus paskaidrojumus par automobili un attiecīgi palīdz vēl labāk iepazīt jūsu BMW.

SAVIENOJAMĪBA.

BMW Z4 Roadster savienojamības tehnoloģijas un digitālie pakalpojumi.

BMW Z4 Roadster inovatīvās savienojamības tehnoloģijas nodrošina, ka vadītāji ir nevainojami savienoti ar savu pasauli. Tāpat pārdomātās aprīkojuma iespējas, piemēram, rūpīgi apsvērtā vadības koncepcija ar skārienu un balss vadību un digitālo atslēgu nodrošina mūsdienīgāko komfortu.

Skats BMW Z4 Roadster kokpitā

WiFi karstvieta (hotspot).

Piedalieties video konferencēs no savas planšetes vai arī straumējiet iemīļotā seriāla sezonas noslēguma sēriju savā tālrunī. Wi-Fi karstvieta ir veids, kā izmantot internetu LTE ātrumā (ja pieejams), izmantojot jūsu automobiļa sistēmā ievietotu SIM karti. Jums un jūsu pasažieriem ir iespēja sērfot internetā līdz pat desmit ierīcēs.
BMW Z4 Roadster vadības displejs ar WiFi karstvietu

Vadības koncepcija.

BMW vadības sistēmas 7.0 inovatīvā vadības koncepcija piedāvā vēl vieglāku automobiļa funkciju pārvaldību, izmantojot balsi, skārienekrānu un iDrive kontrolleri – pavisam intuitīvi. Šajā nolūkā uzlabotas kontrollera funkcijas. Piemēram, visus digitālos pakalpojumus, tādus kā lietojumprogrammas, iespējams izvēlēties tieši.
Mobilā tālruņa ekrāns ar BMW Z4 Roadster digitālo atslēgu

Digitālā atslēga.

Kādēļ likt atslēgu aizdedzē, ja jums līdzi ir jūsu Android viedtālrunis? Digitālā atslēga vai atslēgas karte atļauj jums atslēgt un aizslēgt savu BMW, un pat iedarbināt dzinēju, fiziski neizmantojot atslēgu. To iespējams lejupielādēt jūsu Android viedtālrunī, izmantojot BMW Connected lietojumprogrammu, un kopīgot ar ģimeni un draugiem.
Lielformāta skats uz BMW Z4 Roadster vadītāja durvju rokturi

Ērtas piekļuves sistēma Comfort access.

Comfort piekļuves sistēma ļauj atvērt visas automobiļu durvis, neizmantojot atslēgu, un iedarbināt automobili, nospiežot pogu, kamēr atslēga atrodas kabatā. Turklāt digitālo atslēgu viedtālrunī vai NFC atslēgas karti var izmantot, lai piekļūtu automobilim un to iedarbinātu.
Apple Watch ar Connected lietojumprogrammu BMW Z4 Roadster

BMW Connected.

Savienots ar jūsu BMW. BMW Connected lietojumprogramma ir jūsu personalizētais digitālais palīgs, kas rūpējas par jūsu vajadzībām gan pirms brauciena, gan tā laikā. Piekļūstiet automobilim ar viedtālruni, viedpulksteni vai Amazon Echo, nosūtiet galamērķus uz navigācijas sistēmu vai saņemiet atgādinājumus par tikšanos, lai būtu drošs, ka tur nonāksit laikā.
BMW Z4 Roadster ar BMW Live kokpitu

BMW Live kokpits.

Papildus 5,7 collu digitālajam displejam instrumentu panelī BMW Live kokpitam ir augstas izšķirtspējas informācijas displejs ar 8,8 collu krāsainu skārienekrānu. Divas USB pieslēgvietas, a Bluetooth saskarne, FM radio un audio straumēšanas funkcija arī iekļauta aprīkojuma pakotnē.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW Z4 Roadster sDrive20i:
  Degvielas patēriņš, l/100 km (kombinētais): 7,1-7,2
  CO2 izmeši, g/km (kombinētie): 162-165

  BMW Z4 Roadster sDrive30i:
  Degvielas patēriņš, l/100 km (kombinētais): 7,1-7,3
  CO2 izmeši, g/km (kombinētie): 162-166

  BMW Z4 Roadster M40i:
  Degvielas patēriņš, l/100 km (kombinētais): 7,9-8,0
  CO2 izmeši, g/km (kombinētie): 181-182

  Attēlos iekļauts papildaprīkojums.

  Norādītais CO2 izmešu daudzums, degvielas/elektroenerģijas patēriņš un visi elektroenerģijas rādītāji tika notikti, pielietojot WLTP (Pasaulē saskaņotā vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūra) testēšanas metodi. Šie rādītāji var atšķirties no tiem, kas iegūti reālos darba apstākļos, jo šādus rezultātus ietekmē daudzi faktori, piemēram, uzstādītie papildu piederumi, riepas, pārvadātā krava, braukšanas paradumi, laikapstākļi, apkārtējā temperatūra, ceļa segums un infrastruktūra, reljefa ietekme, akumulatora uzlādes līmenis utt.
  Lai varētu salīdzināt citu transportlīdzekļu CO2 izmešu daudzumu, degvielas/elektroenerģijas patēriņu un visus elektroenerģijas rādītājus, izmantojiet datus, kas iegūti, pielietojot to pašu testēšanas metodi.

  Uzziniet vairāk par WLTP, degvielas patēriņu un izmešiem: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-emissions.html.
  Uzziniet vairāk par degvielas taupīšanu un efektīvu braukšanu: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-efficient-technologies.html.