TIEKSME TRAUKTIES UZ PRIEKŠU.

BMW Z4 Roadster braukšanas dinamika.

Pārākums, kas aizrauj: BMW Z4 parāda savu spēku bez kompromisiem. Papildaprīkojuma adaptīvā M balstiekārta nodrošina ideālu saķeri ar ceļu, nemazinot komfortu. Braukšanas pieredzes kontrole pielāgo šasijas iestatījumus jums vēlamajam braukšanas stilam, tikai nospiežot pogu. Izvēlieties komfortablu vai sportisku braukšanas stilu – BMW Z4 ir piemērots abiem. Septiņpakāpju sporta automātiskā dubultā sajūga pārnesumkārba nodrošina nepārtrauktu paātrinājumu. Un dinamisku braukšanas pieredzi, kam nav līdzīgas.

SEPTIŅPAKĀPJU STEPTRONIC SPORTA PĀRNESUMKĀRBA AR DUBULTO SAJŪGU.

Septiņi pārnesumi, divi sajūgi un nepārtraukts paātrinājums. BMW Z4 septiņpakāpju Steptronic pārnesumkārba ļauj jums traukties uz priekšu bez pārtraukumiem. Divi sajūgi milisekunžu laikā pārslēdz starp divām piedziņām, bez raustīšanās un saķeres pārrāvuma.

  • Dubultā sajūga pārnesumkārba

    Braukšanas dinamiku nosaka ne tikai jauda – pieejamais spēks arī efektīvi jānovirza uz ceļu. Septiņpakāpju Steptronic sporta dubultā sajūga pārnesumkārba neizšķiež ne milisekundi jaudas. Pārnesumi tiek sadalīti diviem spēka agregātiem, kuriem katram ir savs sajūgs. Tādējādi, kamēr viens pārnesums tiek izslēgts, nākamais jau tiek ieslēgts. Tas samazina pārslēgšanas laiku un palielina precizitāti. Nekādas raustīšanās, nekādu saķeres pārtraukumu.

  • Pārnesumu pārslēga lāpstiņas

    Pateicoties pārnesumu pārslēga lāpstiņām, jūs varat manuāli pārslēgt pārnesumus, nenoņemot rokas no stūres. Ja izvēlaties nepārslēgt pārnesumus, septiņpakāpju Steptronic sporta pārnesumkārba vienmēr izvēlas piemērotāko pārnesumu, tādējādi ietaupot degvielu. Tā ļauj jums izbaudīt iespaidīgu braukšanas dinamiku ar mazu degvielas patēriņu un paātrinājumu, kas līdzinās sporta automobilim.
    * BMW Z4 sDrive35i papildaprīkojumā, bet BMW Z4 sDrive35is – standartaprīkojumā

ADAPTĪVĀ M BALSTIEKĀRTA.

Papildaprīkojuma adaptīvā M balstiekārta palielina BMW Z4 sportiskumu, neietekmējot komfortu.
Par 10 mm zemākā šasija nodrošina lielāku dinamiku. Izmantojot braukšanas pieredzes slēdzi, vadītājs var arī izvēlēties starp iestatījumiem sportiskam raksturam un lielākam komfortam. Brauciena laikā sensori nepārtraukti veic mērījumus un kontrolē adaptīvās M balstiekārtas amortizatoru vārstus atbilstoši braukšanas situācijai un ceļa veidam. Lai vienmēr nodrošinātu optimālu saķeri ar ceļu, tas tiek veikts katram ritenim atsevišķi.

SPORTA REŽĪMS.

Iestatījumu jautājums. Ar braukšanas pieredzes kontroli, iestatītu uz sporta režīmu, BMW Z4 dzinējs un braukšanas dinamika reaģē vēl tiešāk, nodrošinot uzlabotu sportiskas braukšanas stilu.
Sporta režīmu aktivē, izmantojot braukšanas pieredzes vadību, kas standartaprīkojumā ir uzstādīta viduskonsolē. Ar iepriekšnoteiktiem iestatījumiem un atbilstoši izvēlētajam aprīkojumam piedziņa un balstiekārta ir ievērojami sportiskāka salīdzinājumā ar standarta iestatījumiem. Dzinējs reaģē spontānāk. Apvienojumā ar Steptronic pārnesumkārbu pārslēgšana notiek ievērojami sportiskāk. Apvienojumā ar adaptīvo M balstiekārtu šasija ir daudz sportiskāka. Ja tiek izvēlēta variablā sporta stūres iekārta, tiek samazināta stūres pastiprinātāja darbība, kas nodrošina tiešāku stūrēšanas vadības izjūtu.