PĀRVĒRŠ KOKPITU VIP ATPŪTAS TELPĀ.

BMW X6 komforts un funkcionalitāte.

Iekārtojieties un izbaudiet. Jo BMW X6 uzmanības centrā ir tikai viens. Jūs. Tas sākas ar Comfort piekļuvi, ieeju plašajā un pārsteidzoši funkcionālajā salonā. Un plūstoši turpinās ar tādām iespējām kā Bang & Olufsen augstākās kvalitātes Surround Sound sistēma vai aizmugurējā sēdekļa izklaides sistēma Professional. Ļaujot jums un jūsu pasažieriem izbaudīt katru ceļojumu pilnīgā mierā.


Vadības displeja ekrāni attēlo jauno lietotāja saskarnes dizainu, kas gaidāms no 2016. gada oktobra.

BANG & OLUFSEN IZCILA SURROUND SOUND SISTĒMA.

Pateicoties jaunajai Dirac Dimensions signālu apstrādei, Bang & Olufsen izcilā Surround Sound sistēma rada atvērtu un dzīvu atmosfēru ar fantastisku akustiku. Neticamo skaņu nodrošina 16 skaļruņi ar 1200 V jaudu, kas ietver centrālo skaļruni, kurš automātiski iekļaujas instrumentu panelī. Centrālais skaļrunis ir vidējā diapazona skaļrunis, kas aprīkots ar akustiskās lēcas tehnoloģiju, kas nodrošina vienmērīgu skaņas kvalitāti visās sēdvietās. Sistēma piedāvā divu skaņas iestatījumu izvēli: ”Studio” nevainojamai skaņai un ”Expanded”, kas rada plašākas akustiskās telpas iespaidu. Audiovizuālo pieredzi papildina atsevišķo skaļruņu apgaismojums.

FUNKCIONALITĀTE.

Labsajūtas zona: BMW X6 salons pārsteidz ne tikai ar ekskluzīviem materiāliem un izsmalcinātu dizainu, bet arī piedāvā pietiekami daudz vietas visiem pieciem automobilī sēdošajiem. Lai gan vizuāli tas ir elegants divvietīgs sēdeklis, vajadzības gadījumā aizmugurē var ērti sēdēt trīs pasažieri. Visā automobilī ir pieejamas dažādas praktiskas glabāšanas iespējas, tostarp plaši nodalījumi durvīs un vidējā roku balstā, kā arī zem bagāžas nodalījuma grīdas (daļa no papildaprīkojuma glabāšanas pakotnes). Priekšējā roku balstā ir divi lieli krūzīšu turētāji, ko var viegli aizvērt ar ritināmo vāciņu. Arī durvīs var ievietot pudeles ar tilpumu līdz 1,5 litriem. Aizmugurē sēdošajiem ir pieejami divi krūzīšu turētāji centrālajā roku balstā.

 • 40:20:40 attiecībā sadalāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne

  Ar paceltu aizmugurējā sēdekļa atzveltni BMW X6 ir 580 litru bagāžas nodalījums. Atkarībā no jūsu vajadzībām trīs atzveltnes daļas var noliekt ar 40:20:40 dalījumu, tādējādi palielinot pieejamo vietu. Ja visas trīs daļas ir noliektas, ir pieejama iespaidīga 1525 litru bagāžas vieta.

 • Glabāšanas komplekts

  Lai arī kādi būtu jūsu plāni, BMW X6 ir vairāk nekā gatavs. Augstā līmeņa funkcionalitāti papildina papildaprīkojuma glabāšanas pakotne. Piemēram, salona griestos ietverts nodalījums brillēm. Bagāžas nodalījumā atrodams elastīgs tīkls, daudzpusīgs āķis un nostiepjamā siksna kreisajā pusē, tīkls labajā pusē, kā arī četras stiprinājumu sliedes ar cilpām, lai noturētu bagāžu savā vietā.


  Ideāls papildinājums: slēpju un sniega dēļa soma Pro, ko var droši nostiprināt tieši pie stiprinājuma. Tā ir ietverta glabāšanas komplektā un ļauj tīri un droši pārvadāt līdz četriem slēpju pāriem vai trīs sniega dēļiem – atstājot pietiekami daudz vietas diviem pasažieriem. Somu var viegli izņemt un tai ir riteņi, lai ērti izmantotu arī ārpus automobiļa. Lai ietaupītu vietu, to var noglabāt zem bagāžas nodalījuma grīdas.

 • Piekabes āķis

  Sakabes āķi var elektriski regulēt un pilnībā novietot zem aizmugurējā apakšējā spoilera. Šī funkcija ietver arī piekabes stabilitātes kontroli. Maksimālā piekabes slodze atkarībā no dzinēja veida ir 3 500 kg.

COMFORT PIEKĻUVES SISTĒMA.

Inovatīva un viegli vadāma – Comfort piekļuves sistēma ļauj atvērt automobiļa durvis un iedarbināt dzinēju, pat aktīvi neizmantojot atslēgu. Atslēga, kas var atrasties bikšu kabatā vai portfelī, tiek automātiski atpazīta, tuvojoties automobilim, un ļauj atvērt un aizvērt bagāžas nodalījumu bez saskares. Pēc tam, kad durvis ir automātiski atslēgtas (ieskaitot bagāžas nodalījuma durvis), dzinēju var iedarbināt, nospiežot Start/Stop pogu.


Pakotne ietver arī vietējo apgaismojumu priekšējos un aizmugurējos durvju rokturos.

BEZKONTAKTA BAGĀŽAS NODALĪJUMA PĀRSEGA ATVĒRŠANA UN AIZVĒRŠANA.

Ja vēlaties atvērt bagāžas nodalījumu pēc aizrautīgas iepirkšanās, bieži nav viegli atrast atslēgas, turot rokās visus iepirkumu maisiņus. Ar atjautīgo komfortablas piekļuves sistēmu Comfort Access tas ir mainījies.
Tā apvienojumā ar automātisko bagāžas nodalījuma durvju vadību nodrošina bezkontakta bagāžas nodalījuma pārsega atvēršanu un aizvēršanu. Ātra, precīza kājas kustība zem aizmugures bufera ļauj atvērt vai aizvērt bagāžas nodalījuma durvis ar sensoru.
Tās pašas atslēdzas un atveras. Dažādā augstumā aizmugurējā buferī novietotie sensori atpazīst kājas kustību un atver bagāžas nodalījumu. Šī inovatīvā BMW ConnectedDrive funkcija ievērojami atvieglo bagāžas nodalījuma atvēršanu, piekraušanu un aizvēršanu. Piekļuve tiek nodrošināta tikai tad, ja sistēma atpazīst arī attiecīgo automobiļa atslēgu.

PROFESSIONAL IZKLAIDE AIZMUGURĒ SĒDOŠAJIEM.

Pateicoties diviem atsevišķiem krāsu displejiem, aizmugurējā sēdekļa izklaides sistēma Professional nodrošina izcilu izklaidi aizmugurē sēdošajiem pasažieriem. Papildu Blu-ray atskaņotājs vai HDMI savienojums aizmugurē ļauj atskaņot dažādas filmas pat uz abiem 10,2 collu monitoriem, turklāt ar 1280 x 720 pikseļu izšķirtspēju. Ir iespējams skatīties televīzijas pārraides, sērfot internetā, piekļūt tiešsaistes funkcijām (atkarībā no mobilā tālruņa līguma), izmantot MP3 atskaņotāju, lietot spēļu konsoli utt. Skaņa tiek pārraidīta skaļruņos vai austiņās (iespējams izmantot arī ar bezvadu austiņām). Aizmugurē sēdošo izklaides sistēmu Professional var ērti pārvaldīt ar tālvadības pulti. Aizmugurē sēdošie pasažieri pat var piekļūt navigācijas funkcijām, lai izplānotu maršrutu vai piedāvātu priekšlikumus (ja pieejama navigācijas sistēma).

MULTIFUNKCIONĀLAIS INSTRUMENTU DISPLEJS.

Multifunkcionālais instrumentu displejs ar melna paneļa tehnoloģiju un 10,25 collu ekrānu nodrošina ārkārtīgi iespaidīgu braukšanas pieredzes vizualizāciju. Vienlaikus tas ļauj vadītājam pievērst uzmanību priekšā esošajam ceļam, atainojot svarīgo informāciju un neļaujot novērst uzmanību. Instrumentu panelī var atainot trīs dažādus režīmus ar noteiktām īpašībām – katram no tiem ir sava krāsu shēma un grafiskais stils: Comfort, ECO PRO un Sport režīms. Comfort režīms lielā mērā saglabā līdz šim pazīstamo izskatu, savukārt ECO PRO režīmā dominē zilie toņi, un jaunais EfficientDynamics un bonusa diapazons palīdz vadītājam braukt pēc iespējas efektīvāk. Sport režīmu raksturo sarkanā krāsa, tas ietver snieguma informāciju.
Multifunkcionālais instrumentu displejs ļauj atainot arī navigācijas informāciju, tostarp turpmākā maršruta ieteikumus, kā arī izklaides un tālruņa funkciju sarakstus.

BMW SERVICE INCLUSIVE.

Ar BMW Service Inclusive pircēji var izvēlēties noteiktu līguma periodu, neiztraucoties par pieaugošām regulāras apkopes un servisa izmaksām. Šie pakalpojumi, to skaitā oriģinālās BMW rezerves daļas, arī ir ietverti BMW Service Inclusive. Šī iespēja ir pieejama ne tikai jūsu valstī, bet arī visā pasaulē pie visiem BMW servisa partneriem un autorizētajās BMW remontdarbnīcās. Pārdodot automobili, BMW Service Inclusive komplekts automātiski tiek nodots nākamajam īpašniekam, palielinot BMW tālākpārdošanas vērtību. Pircēji var izvēlēties BMW Service Inclusive komplektu, kas atbilst viņu vajadzībām. Tas ietver regulāru apkopi, piemēram, eļļas maiņu ar filtra nomaiņu un uzpildi, mikrofiltru apkopi un maiņu, degvielas filtru, gaisa filtru un aizdedzes sveču, bremžu šķidruma nomaiņu, automobiļa pārbaudi un papildu apkopi atbilstoši BMW standartiem.

 • BMW Service Inclusive Plus

  Ja pircējs izvēlas BMW Service Inclusive Plus komplektu, viņš saņem arī šādus papildu BMW Service Inclusive pakalpojumus: priekšējo un aizmugurējo bremžu kluču/disku, sajūga (ja nepieciešams) vai vējstikla tīrītāju (ja nepieciešams, kopā ar eļļas maiņu) nomaiņu. Service Inclusive ir pieejams laika periodam no trīs līdz desmit gadiem vai nobraukumam no 40 000 līdz 200 000 km.