VIENMĒR UZMANĪBAS CENTRĀ.

BMW X6 dizains.

VIENMĒR UZMANĪBAS CENTRĀ.

BMW X6 dizains.

Laiks pārņemt vadību: BMW X6 ir izstrādāts kustībai. Ar enerģisko, uz priekšu dzenošo apveidu BMW X6 izstaro nevaldāmu dinamiku un mērķtiecību. Tā platie pleci un stabilā stāja atspoguļo X gēnus, savukārt Coupé tipiskā jumta līnija akcentē nepārprotamo BMW X6 raksturu. Šī kombinācija padara Sports Activity Coupé automobili tik unikālu.


Vadības displeja ekrāni attēlo jauno lietotāja saskarnes dizainu, kas gaidāms no 2016. gada oktobra.

VIENMĒR UZMANĪBAS CENTRĀ.BMW X6 dizains.

Laiks pārņemt vadību: BMW X6 ir izstrādāts kustībai. Ar enerģisko, uz priekšu dzenošo apveidu BMW X6 izstaro nevaldāmu dinamiku un mērķtiecību. Tā platie pleci un stabilā stāja atspoguļo X gēnus, savukārt Coupé tipiskā jumta līnija akcentē nepārprotamo BMW X6 raksturu. Šī kombinācija padara Sports Activity Coupé automobili tik unikālu.


Vadības displeja ekrāni attēlo jauno lietotāja saskarnes dizainu, kas gaidāms no 2016. gada oktobra.

Read more

ĀRĒJAIS DIZAINS.

Plats. Spēcīgs. Dinamisks. BMW X6 apvieno X modeļa stāju ar Coupé sportiskumu. Pārliecinošā priekšdaļa ietver izteiksmīgus gaisa savācējus, kas liecina par aiz tiem paslēpto jaudu. Lielais sportiskas formas elipsveida režģis izceļ sportisko izskatu, turklāt pārākuma izteiksmi piešķir dubultie priekšējie lukturi un miglas lukturi, kas novietoti tālu sānos. Skatoties no sāna, sportiskais, Coupé stila siluets ir ārkārtīgi pārliecinošs, un optiski to ieskauj logu Premium hromētie ietvari. No šī skata punkta BMW X6 aktīvo dizaina valodu var atpazīt nekavējoties: pirmā raksturīgās ieloces līnijas daļa sniedzas no spēcīgi veidotajām priekšējo riteņu arkām uz aizmugurējiem durvju rokturiem. Otrā daļa sākas pie aizmugurējo riteņu arkām un eleganti stiepjas uz automobiļa aizmuguri. BMW X6 dinamiskā daba ir vēl skaidrāk redzama izteiksmīgajā aizmugures daļā, kur spēcīgo stāju raksturo horizontālās līnijas. BMW X6 ir gatavs atstāt aiz sevis visas robežas.

LED LUKTURU DIZAINS.

BMW X6 virsbūvi var pilnībā aprīkot ar LED gaismām – no priekšējiem un miglas lukturiem līdz pat aizmugurējiem lukturiem.

 • Adaptīvi LED priekšējie lukturi

  Adaptīvie LED priekšējie lukturi ietver akcentējošas gaismas, tuvo gaismu funkciju, BMW Selective Beam (pretapžilbināšanas tālo gaismu asistents), LED miglas lukturus, pagriezienu gaismas, pagriezienu rādītājus, dienas gaismas un adaptīvus priekšējos lukturus ar pielāgojamu gaismu vadību. Visas funkcijas bez izņēmuma ietver LED tehnoloģiju.
  Gaismas sadalījums tiek automātiski pielāgots ātrumam un ir atkarīgs no stūrēšanas leņķa. Īpaši spilgtā gaisma ir līdzīga dienasgaismai, optimāli un vienmērīgi apgaismo ceļu, uzlabojot redzamību un atvieglojot braukšanu. Četri LED lukturu gredzeni piešķir automobilim izteiksmīgu izskatu pat dienas laikā.

 • LED miglas lukturi

  Miglas lukturi uzlabo redzamību tuvumā miglas vai nokrišņu laikā, lai braukšana naktī būtu drošāka. Līdz ar plato gaismas staru leņķi tie ir pazīstami ar gaismas krāsu, kas ir ārkārtīgi līdzīga dienas gaismai, ilgo kalpošanas laiku un mazo enerģijas patēriņu. Miglas lukturi ir arī skatienu piesaistošs dizaina elements zem dubultajiem apaļajiem priekšējiem lukturiem BMW X6 pievilcīgajā priekšdaļā.

 • Aizmugurējie lukturi ar LED tehnoloģiju

  Aizmugurējie lukturi ar LED tehnoloģijas gaismas elementiem ir veidoti no diviem atsevišķiem augsta snieguma LED apgaismes elementiem. Abiem ir raksturīgā BMW L forma. Tā pastiprina aizmugurējās daļas BMW raksturu, lai to pat tumsā uzreiz varētu atpazīt kā BMW.
  L formas gaismas elementi bremžu lukturos nodrošina papildu dizaina motīvu aizmugurē.

SALONA DIZAINS.

Skaidras konstrukcijas. Ekskluzīvs sportiskums. Augstas kvalitātes meistarība. BMW X6 salons ir rūpīgi pārdomāts līdz pat smalkākajai detaļai. Kā tas raksturīgs BMW, kokpits ir pilnībā orientēts uz vadītāju, kurš, pateicoties paceltajam sēdekļu novietojumam, spēj lieliski pārskatīt apkārtni. Sēdekļu sportiskā forma nodrošina optimālu stabilitāti pat visdinamiskākajos braucienos.
Coupé stila siluets un aptverošās salona līnijas ļauj automobilī sēdošajiem vienmēr justies komfortabli. Tumšās un gaišās salona virsmas rada intensīvus kontrastus, savukārt augstākās kvalitātes materiāli un standartaprīkojuma ādas apdare skaidri pauž vienu: perfekcija ir svarīga.

MATERIĀLI.

BMW X6 ādas dekoratīvās apdares un aprīkojuma dominējošais raksturlielums ir izcila kvalitāte. Ir pieejami dažādi izteiksmīgi krāsu salikumi. Viena versija ir melnas Soft Nappa ādas instrumentu paneļa augšējā daļa; apvienojumā ar Pure Extravagance Cognac/Black dizainu to rotā brūns kontrastējošs šuvums. Zemākā daļa ir Cognac krāsā. M sporta komplekta saturs ietver ādas/Alcantara melnu salikumu un Aluminium Hexagon salona apdari. Arī Dakota āda ir pieejama dažādās krāsās; Coral Red versija ar melnu kontrastējošu šuvumu apvienojas ar Fine Brushed Aluminium salona apdari, radot pievilcīgu akcentu.

APGAISMOJUMA KOMPLEKTS AR FONA APGAISMOJUMU.

Apgaismojuma pakotne ietver dažādas LED gaismas un piešķir salonam elegantu noskaņu, kas aicina pasažierus justies ērti. Sagaidīšanas apgaismojums veido izgaismotu celiņu automobiļa priekšpusē un sagaida vadītāju. Fona apgaismojums uzsver atpūtas vietas atmosfēru salonā. Deviņi iepriekšnoteikti apgaismojuma dizaini zilā, baltā un oranžā krāsā aizpilda salonu ar patīkamu tiešas un netiešas gaismas avotu apvienojumu. Papildu fona apgaismojuma gaismas avoti ir atrodami arī apdarē, priekšējā un aizmugurējā kāju zonā, kā arī visos durvju nodalījumos un uz paneļiem. Aizmugurē uzstādīts praktisks lasīšanas apgaismojums. Papildu LED gaismas virsbūvē piedāvā vēl vairāk ērtību ikdienā, piemēram, LED vietējais apgaismojums durvju rokturos, kas tiek aktivizēts iekāpjot un izkāpjot.