VAIRĀK JAUDAS. MAZĀK RUTĪNAS.

BMW X6.

VAIRĀK JAUDAS. MAZĀK RUTĪNAS.

BMW X6.

VAIRĀK JAUDAS. MAZĀK RUTĪNAS.BMW X6.

Maks. jauda, kW (ZS) 1/min (50i)

330 (450)/5500 – 6000

Paātrinājums 0 – 100 km/h, s (50i)

4.8

Maks. ātrums, km/h (50i)

250

Bagāžas nodalījuma tilpums litros (50i)

580-1 525

Jaudīgs un sportisks. Ar X modeļa izskatu un Coupé sportiskumu BMW X6 nav nekādu ierobežojumu. Tā BMW TwinPower Turbo dzinēji ir iespaidīgs dinamikas un efektivitātes apvienojums, turklāt BMW xDrive palīdz parādīt šo jaudu ielās. Izcils aprīkojums, piemēram, Pure Extravagance pakotnes dizains un augstākās kvalitātes materiāli, raksturo automobili, kas pārliecinoši ieņem vietu uzmanības centrā, vienlaikus saglabājot satriecošu funkcionalitāti.

ATKLĀJIET BMW X6.

Dizains.

Laiks pārņemt vadību: BMW X6 ir izstrādāts kustībai. Ar enerģisko, uz priekšu dzenošo apveidu BMW X6 izstaro nevaldāmu dinamiku un mērķtiecību. Tā platie pleci un stabilā stāja atspoguļo X gēnus, savukārt Coupé tipiskā jumta līnija akcentē nepārprotamo BMW X6 raksturu. Šī kombinācija padara Sports Activity Coupé automobili tik unikālu.
Read more

Braukšanas dinamika.

BMW X6 satriecošais dizains tiešām ir nepārprotams. Taču galu galā ir vēl viens ārkārtīgi būtisks faktors: kāda ir sajūta, pārvietojoties šādā spēkstacijā? BMW X6 šasija nosaka jaunus standartus. BMW xDrive nodrošina izcilu saķeri – neatkarīgi no laikapstākļiem un ceļa virsmas. To papildina izcila virziena stabilitāte un aizraujoša veiklība. Vēl lielākam braukšanas priekam papildaprīkojumā pieejama adaptīvās balstiekārtas pakotne.
Read more

Aprīkojums.

Labākais aktieris galvenajā lomā: BMW X6. Ar savu enerģisko izskatu šis Sports Activity Coupé ir sensācija ikvienā vietā. Kāda tam ir nozīme? Tas atkarīgs no jums. Pure Extravagance dizaina pakotne vai pārplūst no unikālu detaļu pārpilnības. M sporta pakotne liek BMW X6 izskatīties vēl sportiskākam. Ar BMW Individual varat piešķirt automobilim izmeklētas ekskluzivitātes noskaņu. Un, ja izskata pilnveidošanai nepieciešams vēl kas, visu vajadzīgo atradīsiet pie oriģinālajiem BMW piederumiem.
Read more

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

  • Norādītās degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības tika noteiktas atbilstoši Eiropas regulai (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.

    (1) Rādītāji piemērojami līdz 15.04.2018. Lūdzu, pārbaudiet pieejamību pie BMW pārstāvja.

    Automobiļu, kas atzīmēti ar (3), vērtības jau šobrīd ir balstītas uz jauno WLTP regulu un ir atkal pārveidotas NEDC ekvivalentās vērtībās, lai nodrošinātu salīdzinājumu transportlīdzekļu starpā. [Attiecībā uz šiem transportlīdzekļiem, uz transportlīdzekli attiecināmiem nodokļiem vai citām nodevām, kas balstītas (vismaz cita starpā) uz CO2 izmešu rādītājiem, CO2 vērtības var atšķirties no šeit norādītajām vērtībām.]

    CO2 efektivitātes specifikācijas ir noteiktas saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK un Eiropas regulu konkrētajā piemērojamajā versijā. Attēlotās vērtības ir balstītas uz degvielas patēriņu, CO2 vērtībām un enerģijas patēriņu saskaņā ar NEDC cikla klasifikāciju.

    Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un specifiskajām CO2 emisijām jaunajiem pasažieru automobiļiem var iegūt izdevumā “Jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa rokasgrāmata”, kas bez maksas pieejams visās tirdzniecības vietās un https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.