BMW X5, braucot cauri pilsētai naktī

PILNĪGI JAUNAIS X5

Līdera īpašības piektajā pakāpē

PILNĪGI JAUNAIS X5

Līdera īpašības piektajā pakāpē

PILNĪGI JAUNAIS X5Līdera īpašības piektajā pakāpē

PILNĪGI JAUNAIS BMW X5.

Līdera īpašības piektajā pakāpē

Ir ieradies līderis, lai noliktu visus pie vietas: pavisam jaunais BMW X5. Tā klātbūtne ir noteikta, enerģiska un eleganta. Iespaidīgais viengabala dubultais elipsveida režģis norāda uz to, kas notiks, automobilim ievelkot elpu. Izteiksmīgais priekšējo lukturu X dizains nešaubīgi norāda uz līdera īpašībām.

 

 • VERNASCA perforētās ādas salona apdare
 • Salona apgaismojums AMBIENT LIGHT
 • Elektriski regulējami priekšējie sēdekļi ar atmiņu
 • Sporta priekšējie sēdekļi
 • Parking Assistant ar atpakaļskata kameru
 • Multimediju sistēma BMW LIVE COCKPIT PROFESSIONAL
 • Iekļauts BMW Basic serviss 5 gadi/100 000 km

 

Iepazīsti jauno BMW X5 no 24.11.2018. Inchcape BMW salonā Rīgā, Dārzciema ielā 64a.

 

Uzzini vairāk: 67828600 vai office@bmw.lv

Read more

LĪDERA ĪPAŠĪBAS PIEKTAJĀ PAKĀPĒ

 • 01 Raksturīgais X lāzeru apgaismojums ar ziliem elementiem
 • 02 Maksimāla braukšanas dinamika, pateicoties xOffroad pakotnei ar divasu pneimatisko balstiekārtu
 • 03 Zīmīgs X dizains iespaidīgas jaudas interpretācijā
 • 04 Nevainojama saikne, pateicoties inovatīvai savienojamības tehnoloģijai un vadītāja palīdzībai
 • 05 Atjautīga bagāžas nodalījuma pārvaldība* maksimāla komforta labad
BMW X5 sānskats, atvērtas abas bagāžas nodalījuma durvju daļas
BMW X5 bagāžas nodalījums

IZCILA VADĪBA.

BMW X5 bagāžas nodalījums pārstāv jaunas paaudzes komfortu. Ērtākai iekraušanai un izkraušanai dalīto bagāžas nodalījuma durvju augšpusi un apakšpusi iespējams atvērt un aizvērt pilnīgi elektriski. Kombinācijā ar Comfort piekļuvi nepieciešama vien kājas kustība zem aizmugurējā bufera. Bagāžas nodalījuma komplekts* garantē kārtību un drošību. Atverot bagāžas nodalījuma durvis, elektriski darbināmais bagāžas nodalījuma pārsegs pazūd zem grīdas ieliktņa, piespiežot pogu, savukārt bīdāmās un pretslīdes sliedes kustības laikā sniedz bagāžai nepieciešamo balstu.

Jaunais BMW X5 iemieso BMW X saimes DNS. Šis modelis savā ceturtajā paaudzē sniedz visjaudīgāko apgalvojumu izskata un modernitātes ziņā. Tas stingri, skaidri un precīzi nosaka X dizaina valodu. Jaunais salons piedāvā vēl izsmalcinātāku un intuitīvu vadības koncepciju.
Adrians van Hoidonks [Adrian van Hooydonk], BMW Group dizaina nodaļas vadītājs
BMW X5 kokpits un vadības koncepcija

VADĪBAS CENTRS.

BMW X5 inovatīvā vadības koncepcija.

VADĪBAS CENTRS.

BMW X5 inovatīvā vadības koncepcija.

BMW vadības sistēmas 7.0 inovatīvā vadības koncepcija piedāvā vēl vieglāku automobiļa funkciju pārvaldību, izmantojot žestus, balsi, skārienekrānu un iDrive kontrolleri – pavisam intuitīvi. Šajā nolūkā uzlabotas kontrollera funkcijas. Piemēram, visus digitālos pakalpojumus, tādus kā lietojumprogrammas, iespējams izvēlēties tieši.

Read more

VIENMĒR DIVUS SOĻUS PRIEKŠĀ.

BMW X5 digitālie pakalpojumi un vadītāja palīdzības sistēmas.

Nevainojami savienots, līdera pozīcijā. BMW X5 pieejama BMW savienojamības jaunākās paaudzes tehnoloģija. Atjautīgi digitālie pakalpojumi un vadītāja palīdzības sistēmas veido nevainojamu savienojumu ar ārpasauli un piedāvā maksimālu komfortu un labāko iespējamo drošību, pateicoties intuitīvam lietojumam.

Read more
BMW X5 tālvadības programmatūras uzlabojums

Vienmēr lietas kursā.

Vai vēlaties, lai jūsu BMW būtu jaunākā programmatūra? Ar tālvadības programmatūras jauninājumu jūsu BMW vienmēr būs kā jauns. Ērti, uzticami un bez stresa – un bez vajadzības apmeklēt savu BMW servisa partneri. Jauninājumi tiek instalēti attāli, gluži kā jūsu viedtālrunī.

Read more
BMW X5 digitālā atslēga

Bezatslēgas komforts.

Kādēļ likt atslēgu aizdedzē, ja jums līdzi ir jūsu Android viedtālrunis? Digitālā atslēga ļauj jums atslēgt un aizslēgt savu BMW, un pat iedarbināt dzinēju, fiziski neizmantojot atslēgu. To iespējams lejupielādēt jūsu Android viedtālrunī, izmantojot BMW Connected lietojumprogrammu, un kopīgot ar ģimeni un draugiem.


Termiņš ir viens gads.

Read more
BMW X5 BMW TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs

LĪDZSVARA ETALONS.

BMW TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs.

LĪDZSVARA ETALONS.

BMW TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs.

BMW X5 xDrive40i* priekšrocības slēpjas tā iespējās. Kopā ar xDrive pilnpiedziņas izcilo saķeri izsmalcinātais BMW TwinPower Turbo dzinējs sniedz jaudu, kas nodrošina braukšanas prieku visaugstākajā līmenī. Sešcilindru benzīna dzinējs attīsta pilnu 250 kW (340 ZS) jaudu, un degviela tiek iesmidzināta cilindros ar spiedienu līdz 350 bāriem vēl efektīvākai sadegšanai. Šo spiedienu BMW X5 pārliecinoši pārvērš izcilā sniegumā.

Read more

VIENMĒRĪBA IR ELEKTRIZĒJOŠA.

BMW X5 45e iPerformance

Tiem, kuri vēlas atbildīgi un ilgtspējīgi uzņemties vadību, savs ceļš jāsāk ar nākotnes tehnoloģijām. Ar BMW EfficientDynamics tehnoloģiju eDrive, BMW X5 xDrive45e iPerformance ieņem pārliecinoši vadošu lomu. Rezultāts ir vairāk jaudas, lielāks paātrinājums, lielāks darbības attālums, ievērojami mazāks degvielas patēriņš un vēl vairāk samazināti izmeši. Taču nekas neierobežo to emociju gammu, ko raisa braukšana ar BMW X5 hibrīdauto.

Read more

Virzītājspēki.

Inovatīvā BMW X5 xDrive45e iPerformance piedziņas koncepcija ietver jauno, vēl jaudīgāko BMW TwinPower Turbo sešcilindru benzīna dzinēju un ārkārtīgi efektīvo eDrive elektromotoru. Ar sistēmas jaudu 290 kW (394 ZS) un 600 Nm griezes momentu tas panāk kombinēto degvielas patēriņu 2,1 l/100 km. BMW X5 hibrīdauto paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h sasniedz 5,6 sekundēs. Iespaidīgs sniegums, kas, pateicoties BMW EfficientDynamics, sola tīru dinamiku, turklāt tā patēriņš ir vēl ekonomiskāks. CO2 izmešu līmenis būtiski pazemināts līdz 49 g/km.

Read more

Atjautīgi efektīvāks.

Tagad ar pilnībā elektriskas darbības attālumu 80 km BMW X5 hibrīdauto paver jaunus apvāršņus. Šīs misijas panākumi iespējami, pateicoties BMW iPerformance koncepcijai, kurā būtiska nozīme ir pārdomātajai enerģijas pārvaldībai. Tā koordinē visu piedziņas komponentu saskaņotu darbību un optimizē hibrīdauto piedziņu ar prognozētās vadības stratēģiju. Šajā procesā tiek izmantoti navigācijas dati, piemēram, lai aprēķinātu ceļa posmus, kas vislabāk piemēroti braukšanai ar elektromotoru, vai augstsprieguma akumulatora uzlādei. BMW X5 xDrive45e iPerformance ir arī dažādi braukšanas režīmi, kas spēj ievērojami ietekmēt reālos patēriņa rādītājus. Uzlādēt augstsprieguma akumulatoru, izmantojot mājsaimniecības kontaktligzdu, ar BMW i Wallbox vai publiskajās uzlādes stacijās, esot ceļā.

Read more

Inovāciju turpinājums.

Lai vienmēr noteikti būtu lietas kursā par sava BMW X5 xDrive45e iPerformance faktisko degvielas patēriņu un efektivitāti, varat savā viedtālrunī (iOS vai Android) izmantot BMW Connected App lietojumprogrammu, lai aktivizētu hibrīdauto raksturīgas funkcijas, piemēram, akumulatora uzlādes līmenis, atlikušais darbības attālums un tuvākās uzlādes stacijas atrašanās vieta. Uzlādes procesu var kontrolēt ar attālajām funkcijām, ar tām var noteikt arī katra brauciena efektivitāti, tāpat palielināt mērojamo attālumu, pateicoties noderīgiem padomiem. Lai nodrošinātu ideālu klimatu, esot kustībā, iepriekšēju temperatūras iestatīšanu automobilī ļoti ērti var veikt ar iDrive kontrolleri vai BMW Connected App lietojumprogrammu.

Read more

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • Norādītās degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības tika noteiktas atbilstoši Eiropas regulai (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.

  Automobiļu, kas atzīmēti ar (3), vērtības jau šobrīd ir balstītas uz jauno WLTP regulu un ir atkal pārveidotas NEDC ekvivalentās vērtībās, lai nodrošinātu salīdzinājumu transportlīdzekļu starpā. [Attiecībā uz šiem transportlīdzekļiem, uz transportlīdzekli attiecināmiem nodokļiem vai citām nodevām, kas balstītas (vismaz cita starpā) uz CO2 izmešu rādītājiem, CO2 vērtības var atšķirties no šeit norādītajām vērtībām.]

  CO2 efektivitātes specifikācijas ir noteiktas saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK un Eiropas regulu konkrētajā piemērojamajā versijā. Attēlotās vērtības ir balstītas uz degvielas patēriņu, CO2 vērtībām un enerģijas patēriņu saskaņā ar NEDC cikla klasifikāciju.

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un specifiskajām CO2emisijām jaunajiem pasažieru automobiļiem var iegūt izdevumā “Jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa rokasgrāmata”, kas bez maksas pieejams visās tirdzniecības vietās un .

  * Plānotā pieejamība no 2018. gada ceturtā ceturkšņa