BMW X5 M50d, braucot pa pilsētas ielu naktī

VILKS MEDĪBĀS.

Pilnīgi jaunais BMW X5 M50d.

BMW MPerformance

VILKS MEDĪBĀS.

Pilnīgi jaunais BMW X5 M50d.

VILKS MEDĪBĀS.Pilnīgi jaunais BMW X5 M50d.

Pilnīgi jaunais BMW X5 ir kā notikums. Inženieri ir radījuši BMW X modeli, kas maina jaudas, dinamikas un izveicības iespējas. To darbina vēl efektīvāks M Performance TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru dīzeļdzinējs. Šo spēku uz ceļu precīzi pārnes adaptīvā M balstiekārta Professional. Īsts M Performance automobilis – tiem, kas sagaida vairāk.

 

BMW X5 M50d(3):
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 7,2–6,8
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 190–179

Read more
BMW X5 M50d M Performance TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs

DARBAHOLIĶIS

M Performance TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru dīzeļdzinējs.

DARBAHOLIĶIS

M Performance TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru dīzeļdzinējs.

Spēcīgs raksturs turpina attīstīties. Tieši tāds raksturs piemīt jaunajam M Performance TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru dīzeļdzinējam ar diviem zemspiediena un diviem augstspiediena turbokompresoriem. Rezultātā tiek iegūta vēl lielāka jauda, ārkārtīgi izveicīga reakcija un 760 Nm liels griezes moments, kas ir nepārprotami sajūtams pat pie zemiem apgriezieniem. Jaudīgais dzinējs attīsta 294 kW (400 ZS) jaudu un ļauj BMW X5 M50d iegūt paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h tikai 5,2 sekundēs.

Read more
Jaunais BMW X5 M50d parāda, uz ko spējīgs luksusa klases apvidus automobilis ar M gēniem un xDrive: izcilu dinamiku un izveicību ar optimālu saķeri.
Jorns Sieke (Jörn Sieke), M automobiļu un BMW Individual produktu vadības ndoaļa
BMW X5 M50d salons ar kokpitu, instrumentu paneli un viduskonsoli
BMW X5 M50d instrumentu paneļa detalizēts skats
Durvju sliekšņu apdare ar BMW X5 M50d BMW Individual uzrakstu

LABĀKĀ POZĪCIJA IKVIENĀ SĒDEKLĪ.

BMW X5 M50d salons ir sportiskuma un ekskluzivitātes izpausme. M raksturīgais uzraksts uz durvju sliekšņu apdares un instrumentu panelī noteikti paaugstinās pulsu. Kokpits ir izcili piemērots vadītājam, un M ādas stūre nevainojami iegulst rokās. Augstas kvalitātes apdares materiāli, tādi kā papildaprīkojuma smalkā BMW Individual Merino āda Tartufo krāsā sēdekļos, papildaprīkojuma BMW Individual ādas instrumentu panelis un apdare Aluminium Mesh Effect dark, rada sportisku noskaņu.

BMW X5 M50d, stāvot uz ceļa ar naksnīgu pilsētu fonā

PĀRVALDOT SITUĀCIJU.

BMW X5 M50d balstiekārta.

PĀRVALDOT SITUĀCIJU.

BMW X5 M50d balstiekārta.

Pārvietojoties BMW X5 M50d, jūs uzreiz jutīsiet, cik nevainojami automobilim vajadzētu pielāgoties. Līdzsvarota vadāmība, raksturīga izveicība un maksimāla precizitāte – inženieri ir optimizējuši balstiekārtas un stūrēšanas reakcijas īpašības, lai sasniegtu šādu mērķi. Sport un Sport + režīmi piedāvā vēl stingrāku un sportiskāku papildaprīkojuma adaptīvās M balstiekārtas Professional nostāju. Kombinācijā ar aktīvo stūres vadību un xDrive tiek iegūta savā klasē nepārspēta braukšanas dinamika.

Read more
Trīs BMW M Performance automobiļi uz mitra asfalta

INTENSĪVS BRAUKŠANAS PRIEKS.

M Performance automobiļi.

BMW MPerformance

INTENSĪVS BRAUKŠANAS PRIEKS.

M Performance automobiļi.

Degvielas patēriņš un CO₂ izmeši.

  • Norādītās degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības tika noteiktas atbilstoši Eiropas regulai (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.

    Automobiļu, kas atzīmēti ar (3), vērtības jau šobrīd ir balstītas uz jauno WLTP regulu un ir atkal pārveidotas NEDC ekvivalentās vērtībās, lai nodrošinātu salīdzinājumu transportlīdzekļu starpā. [Attiecībā uz šiem transportlīdzekļiem, uz transportlīdzekli attiecināmiem nodokļiem vai citām nodevām, kas balstītas (vismaz cita starpā) uz CO2 izmešu rādītājiem, CO2 vērtības var atšķirties no šeit norādītajām vērtībām.]

    CO2 efektivitātes specifikācijas ir noteiktas saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK un Eiropas regulu konkrētajā piemērojamajā versijā. Attēlotās vērtības ir balstītas uz degvielas patēriņu, CO2 vērtībām un enerģijas patēriņu saskaņā ar NEDC cikla klasifikāciju.

    Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un specifiskajām CO2 emisijām jaunajiem pasažieru automobiļiem var iegūt izdevumā “Jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa rokasgrāmata”, kas bez maksas pieejams visās tirdzniecības vietās un https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.