APSTIPRINIET SAVU STATUSU

BMW X5.

APSTIPRINIET SAVU STATUSU

BMW X5.

Apstipriniet savu statusuBMW X5.

Maks. jauda, kW (ZS) 1/min (50i)

330 (450)/5500 – 6000

Kombinētais patēriņš l/100 km (50i)

9,7-9,6

CO2 izmeši g/km (50i)

226-224

Bagāžas nodalījuma ietilpība

650-1 870

Trešās paaudzes BMW X5 jau atkal pārspēj pats savus standartus – kā luksusa klases apvidus automobilis (SAV) tas piedāvā izcilu luksusu visās jomās, kurās valda visaugstākās prasības. To nodrošina plašs pārdomātu tehnoloģiju klāsts, kas paceļ efektivitāti, braukšanas dinamiku, komfortu un daudzveidību pilnīgi jaunā līmenī – gan uz ceļiem, gan apvidū.

 

BMW X5 xDrive40e iPerformance attēlos parādīts jaunais BMW iPerformance dizains, kas gaidāms 2016. gada otrajā pusē.

Apstipriniet savu statusu

Pārliecinoša autoritāte.

Ekskluzīvs, stilīgs un nepārprotami jaudīgs: BMW X5 ar papildaprīkojuma M sporta komplektu. Izcilais aprīkojuma komplekts ietver M aerodinamisko pakotni, 19 collu vieglmetāla diskus, M daudzfunkcionālo ādas stūri un vēl daudzus citus vizuālos akcentus.

Read more

Braukšanas dinamika.

BMW X5 braukšanas dinamika nodrošina braukšanas prieku katrā līkumā un jebkurā ātrumā ikreiz, kad esat pie stūres. Vadītāja palīdzības sistēmas garantē izcilu saskari ar braukšanas virsmu gan asos līkumos, gan stāvās nogāzēs un lielā ātrumā.
Read more

Komforts.

Braukšanas priekam nozīmīgs ir arī komforts. BMW X5 vienmēr varat izbaudīt ērtākos sēdekļus, izcilu mūzikas kolekciju un labāko izklaidi.
Read more

Dizains.

Uzreiz iespējams atpazīt spēcīgu raksturu. BMW X5 piesaista uzmanību jau pirmajā acu uzmetienā – un neiziet no prāta. Atrodoties augstākās kvalitātes kokpitā, jūs izbaudīsiet ikvienu kilometru. Piemēram, paaugstinātā sēdvieta nodrošina optimālu skatu uz ceļu un salona kvalitatīvajiem materiāliem.
Read more