APSTIPRINIET SAVU STATUSU

BMW X5.

APSTIPRINIET SAVU STATUSU

BMW X5.

Apstipriniet savu statusuBMW X5.

Maks. jauda, kW (ZS) 1/min (50i)

330 (450)/5500 – 6000

Kombinētais patēriņš l/100 km (50i)

9,7-9,6

CO2 izmeši g/km (50i)

226-224

Bagāžas nodalījuma ietilpība

650-1 870

Trešās paaudzes BMW X5 jau atkal pārspēj pats savus standartus – kā luksusa klases apvidus automobilis (SAV) tas piedāvā izcilu luksusu visās jomās, kurās valda visaugstākās prasības. To nodrošina plašs pārdomātu tehnoloģiju klāsts, kas paceļ efektivitāti, braukšanas dinamiku, komfortu un daudzveidību pilnīgi jaunā līmenī – gan uz ceļiem, gan apvidū.

 

BMW X5 xDrive40e iPerformance attēlos parādīts jaunais BMW iPerformance dizains, kas gaidāms 2016. gada otrajā pusē.

Apstipriniet savu statusu

Pārliecinoša autoritāte.

Ekskluzīvs, stilīgs un nepārprotami jaudīgs: BMW X5 ar papildaprīkojuma M sporta komplektu. Izcilais aprīkojuma komplekts ietver M aerodinamisko pakotni, 19 collu vieglmetāla diskus, M daudzfunkcionālo ādas stūri un vēl daudzus citus vizuālos akcentus.

Read more

Braukšanas dinamika.

BMW X5 braukšanas dinamika nodrošina braukšanas prieku katrā līkumā un jebkurā ātrumā ikreiz, kad esat pie stūres. Vadītāja palīdzības sistēmas garantē izcilu saskari ar braukšanas virsmu gan asos līkumos, gan stāvās nogāzēs un lielā ātrumā.
Read more

Komforts.

Braukšanas priekam nozīmīgs ir arī komforts. BMW X5 vienmēr varat izbaudīt ērtākos sēdekļus, izcilu mūzikas kolekciju un labāko izklaidi.
Read more

Dizains.

Uzreiz iespējams atpazīt spēcīgu raksturu. BMW X5 piesaista uzmanību jau pirmajā acu uzmetienā – un neiziet no prāta. Atrodoties augstākās kvalitātes kokpitā, jūs izbaudīsiet ikvienu kilometru. Piemēram, paaugstinātā sēdvieta nodrošina optimālu skatu uz ceļu un salona kvalitatīvajiem materiāliem.
Read more

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

  • Norādītās degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības tika noteiktas atbilstoši Eiropas regulai (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.

    (1) Rādītāji piemērojami līdz 15.04.2018. Lūdzu, pārbaudiet pieejamību pie BMW pārstāvja.

    Automobiļu, kas atzīmēti ar (3), vērtības jau šobrīd ir balstītas uz jauno WLTP regulu un ir atkal pārveidotas NEDC ekvivalentās vērtībās, lai nodrošinātu salīdzinājumu transportlīdzekļu starpā. [Attiecībā uz šiem transportlīdzekļiem, uz transportlīdzekli attiecināmiem nodokļiem vai citām nodevām, kas balstītas (vismaz cita starpā) uz CO2 izmešu rādītājiem, CO2 vērtības var atšķirties no šeit norādītajām vērtībām.]

    CO2 efektivitātes specifikācijas ir noteiktas saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK un Eiropas regulu konkrētajā piemērojamajā versijā. Attēlotās vērtības ir balstītas uz degvielas patēriņu, CO2 vērtībām un enerģijas patēriņu saskaņā ar NEDC cikla klasifikāciju.

    Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un specifiskajām CO2 emisijām jaunajiem pasažieru automobiļiem var iegūt izdevumā “Jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa rokasgrāmata”, kas bez maksas pieejams visās tirdzniecības vietās un https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.