PIELĀGOTS JŪSU VAJADZĪBĀM.

BMW X5 komforts.

PIELĀGOTS JŪSU VAJADZĪBĀM.

BMW X5 komforts.

PIELĀGOTS JŪSU VAJADZĪBĀM.BMW X5 komforts.

Braukšanas priekam nozīmīgs ir arī komforts. BMW X5 vienmēr varat izbaudīt ērtākos sēdekļus, izcilu mūzikas kolekciju un labāko izklaidi.

 

Vadības displeja ekrāni attēlo jauno lietotāja saskarnes dizainu, kas gaidāms no 2016. gada oktobra.

Read more

FUNKCIONALITĀTE.

Daudz vietas un vieta iekraušanai: pārvadāt smagus vai lielus objektus BMW X5 ir vienkārši, pateicoties dažādiem vietu ekonomējošiem risinājumiem.


BMW X5 ir neticami daudzpusīgs gan iekšpusē, gan ārpusē. Piemēram, ar divdaļīgajām bagāžas nodalījuma durvīm: augšējā bagāžas nodalījuma durvju daļa ir atbīdāma uz augšu un ļauj ērti ievietot un izņemt mazākus, vieglākus objektus. Zemākā bagāžas nodalījuma durvju daļa atverot veido iekraušanas platformu vienā līmenī ar bagāžas nodalījuma grīdu, lai uz tās pirms iekraušanas varētu uzlikt bagāžu.


Sakabes āķis ne tikai ir piemērots slodzei līdz 2,7 – 3,5 t (atkarībā no uzstādītā dzinēja), bet arī piedāvā izcilu drošību. Piekabes stabilitātes kontroles sistēma nosaka, kad piekabe bīstami šūpojas un aktivizē velkošā transportlīdzekļa un piekabes bremzes, lai ātri atjaunotu stabilitāti.


Tikpat iespaidīga ir arī plašā salona daudzpusība. Aizmugurējos sēdekļus var noliekt proporcijā 40:20:40, lai pēc vajadzības palielinātu pasažieriem vai bagāžai nepieciešamo vietu. Glabāšanas nodalījumu pakotne uzlabo automobiļa praktiskumu ar daudziem atjautīgiem mazu un lielu priekšmetu uzglabāšanas risinājumiem. Tajā iekļauts briļļu nodalījums, kā arī bagāžas nodalījuma āķi, tīkli un stiprinājumu sliedes ar cilpām.

KOMFORTS.

Garantēta labsajūta: BMW X5 komforts un funkcijas.

KOMFORTS.

Garantēta labsajūta: BMW X5 komforts un funkcijas.

BANG & OLUFSEN IZCILAS KVALITĀTES SURROUND SOUND SISTĒMA.

Ar jauno Dirac Dimensions signāla apstrādes sistēmu aprīkotā Bang & Olufsen izcilas kvalitātes Surround Sound sistēma nodrošina vibrējošu, atklātu telpu fantastiskas skaņas atveidei.
16 skaļruņi ar 1200 vatu mūzikas izvadi ietver automātiski paplašinātu centrālo skaļruni instrumentu panelī. Šis skaļrunis ir vidējā diapazona vienība ar akustiskās lēcas tehnoloģiju konsekventai skaņas kvalitātei visās sēdvietās.
Jūs varat izvēlēties vienu no diviem skaņas iestatījumiem: "Studio" nevainojami autentiskai skaņai un "Expanded" subjektīvai akustiskās telpas paplašināšanai. Atsevišķu skaļruņu apdares apgaismojums veido integrētu audiovizuālo pieredzi.
Bang & Olufsen izcilas kvalitātes Surround Sound sistēma ir pieejama tikai ar aprīkojuma TV funkciju vai navigācijas sistēmu Professional.

MULTIFUNKCIONĀLAIS INSTRUMENTU DISPLEJS.

Multifunkcionālais instrumentu displejs ar Black paneļa tehnoloģiju un 10,25 collu ekrānu nodrošina ārkārtīgi iespaidīgu ikonisko BMW apaļo mērskalu vizualizāciju.
Vienlaikus tas ļauj vadītājam pievērst uzmanību priekšā esošajam ceļam, atainojot svarīgo informāciju un neļaujot novērst uzmanību.

Instrumentu panelī var atainot trīs dažādus režīmus ar specifiskām iezīmēm – katram no tiem ir sava krāsu shēma un grafiskais stils: ECO PRO, COMFORT un SPORT. COMFORT režīms lielā mērā saglabā līdz šim pazīstamo izskatu, savukārt ECO PRO režīmā dominē zilie toņi, un jaunais EfficientDynamics un bonusa diapazons palīdz vadītājam braukt pēc iespējas efektīvāk. SPORT režīmu raksturo sarkanā krāsa, tas ietver dzinēja snieguma informāciju.
Multifunkcionālais instrumentu displejs ļauj atainot arī navigācijas informāciju, tostarp turpmākā maršruta ieteikumus, kā arī izklaides un tālruņa funkciju sarakstus.

SĒDEKĻI.

Neskatoties uz to, kurā vietā sēžat savā BMW X5, tā vienmēr ir vislabākā sēdvieta – pateicoties paceltajai sēdekļa pozīcijai priekšā un šķietami neierobežotajai pielāgojamībai aizmugurē.
BMW X5 vadītājs un priekšējais pasažieris var izbaudīt ne tikai X raksturīgo pacelto sēdekļa pozīciju, bet arī papildaprīkojuma komforta sēdekļus. Elektriski iespējams regulēt atzveltnes augšējo daļu, platumu, augšstilbu balstu un galvas balsta augstumu, lai samazinātu sasprindzinājumu un nogurumu, uzlabojot vispārējo sēdēšanas komfortu.
Aizmugurējos sēdekļus var noliekt proporcijā 40:20:40 atkarībā no tā, cik pasažierus vai bagāžas vienības nepieciešams pārvadāt. Bagāžas vietu var paplašināt līdz pat 1870 litriem.
Papildaprīkojuma komforta sēdekļiem aizmugurē ir īpaši ērts polsterējums, un tie piedāvā dažādas individuāla pielāgojuma iespējas. Piemēram, divu ārējo sēdekļu atzveltņu slīpuma leņķim ir pieejamas sešas dažādas pozīcijas, kas kopumā aptver desmit grādus. Arī komforta sēdekļus 60:40 sadalījumā var pabīdīt par 80 milimetriem uz priekšu vai atpakaļ. Tas nepieciešamības gadījumā atbrīvo vietu ceļgaliem vai bagāžai. Arī aizmugurējo atzveltni 40:20:40 sadalījumā iespējams pilnībā noliekt.

IZKLAIDE AIZMUGURĒ SĒDOŠAJIEM PROFESSIONAL.

IZKLAIDE AIZMUGURĒ SĒDOŠAJIEM PROFESSIONAL.

Pati labākā izklaide.

Pateicoties diviem atsevišķiem krāsu displejiem, aizmugurējā sēdekļa izklaides sistēma Professional nodrošina izcilu izklaidi aizmugurē sēdošajiem pasažieriem. Papildu Blu-ray atskaņotājs vai HDMI savienojums aizmugurē ļauj atskaņot dažādas filmas pat abos 10,2 collu monitoros, turklāt HD un ar 1280 x 720 pikseļu izšķirtspēju.

Ir iespējams skatīties arī televīzijas pārraides, sērfot internetā, piekļūt citām tiešsaistes funkcijām (atkarībā no mobilā tālruņa līguma), pievienot MP3 atskaņotājus, spēļu konsoles un daudz ko citu. Skaņa tiek pārraidīta skaļruņos vai austiņās, tostarp bezvadu austiņās. Aizmugurējā sēdekļa izklaides sistēmu Professional iespējams ērti pārvaldīt, izmantojot tālvadības pulti vai laukus, ko iespējams individuāli konfigurēt un kuros redzams tiešraides saturs saistībā ar navigāciju, plašsaziņas līdzekļiem, saziņu, saziņas pakotni, My Vehicle un ziņapmaiņu. Tādēļ aizmugurē sēdošie pasažieri pat var piekļūt navigācijas funkcijām, lai izplānotu maršrutu vai piedāvātu priekšlikumus (ja pieejama navigācijas sistēma).

BMW SERVICE INCLUSIVE.

BMW SERVICE INCLUSIVE.

Apvienota servisa un apkopes pakotne.

BMW Service Inclusive ir pirmais solis neierobežota braukšanas prieka virzienā. Tas ir apkopes komplekts, kas ietver visus svarīgākos remonta un apkopes darbus.
BMW Service Inclusive ietver visus regulāros remonta un apkopes darbus noteiktā laika periodā vai līdz noteiktam nobraukumam − un ir derīgs visā pasaulē. Tas ietver šādus pakalpojumus: motoreļļas apkopi ar uzpildīšanu (prasība: regulāra motoreļļas apkope pilnvarotā BMW apkopes pārstāvniecībā), mikrofiltra, degvielas filtra, gaisa filtra un aizdedzes sveču apkopi, bremžu šķidruma nomaiņu, automobiļa pārbaudi un citus nepieciešamos pakalpojumus.