SISTEMĀTISKS PROGRESA DARBS.

BMW X5 xDrive40e iPerformance.

SISTEMĀTISKS PROGRESA DARBS.

BMW X5 xDrive40e iPerformance.

SISTEMĀTISKS PROGRESA DARBS.BMW X5 xDrive40e iPerformance.

Labākais no abām pasaulēm, apvienots neticami ērtā hibrīdauto ar pilnpiedziņu: BMW X5 xDrive40e iPerformance. Inovācijas satiekas ar BMW X5 luksusu un daudzveidību. Iespaidīga braukšanas dinamika, izcila efektivitāte un liela saudzība pret dabu – unikāla koncepcija, kas lieliski atbilst luksusa klases apvidus automobilim.

BMW X5 xDrive40e iPerformance attēlos parādīts jaunais BMW iPerformance dizains, kas gaidāms 2016. gada otrajā pusē.

Read more

AUTOMOBIĻA KONCEPCIJA.

BMW X5 ar neliela auto degvielas patēriņu. Optimāla saķere un dinamika, pateicoties BMW xDrive pilnpiedziņas sistēmai un dinamiskiem braukšanas raksturlielumiem visos režīmos. BMW X5 xDrive40e daudzveidīga un dinamika atbilst visaugstākajām prasībām. Uzraksts "eDrive" uz aizmugures statņiem ir smalka vizuāla atšķirība no BMW X5. Patiesā atšķirība ir tā diapazons pilnībā elektriskajā režīmā. Tas var nobraukt aptuveni 30 kilometrus bez izmešiem un nepatērējot degvielu. Augstsprieguma akumulators ir droši novietots zem bagāžas nodalījuma grīdas. Nodalījums ar 1720 litriem piedāvā pietiekami vietas liela izmēra bagāžai. Īsumā: inovatīva un nepārspēta automobiļa koncepcija.

INDIVIDUĀLI BRAUKŠANAS RAKSTURLIELUMI.

BMW X5 xDrive40e hibrīdauto ir vairāki atšķirīgi braukšanas režīmi, kas ļauj vadītājam ievērojami ietekmēt faktisko enerģijas patēriņu. Tas ir atkarīgs gan no izvēlētā braukšanas režīma, gan vadītāja braukšanas stila. Ar pilnībā uzlādētu akumulatoru var nobraukt līdz 31 kilometram, neizmantojot ne piles degvielas. AUTO eDrive režīmā optimāls elektromotora un iekšdedzes dzinēja apvienojums nodrošina visaugstākās kvalitātes efektivitāti.

 • Braukšana pilsētā

  Braucot pilsētā, BMW X5 xDrive40e pilnībā izmanto elektriskās piedziņas sistēmas priekšrocības. Ar pilnībā uzlādētu akumulatoru iespējams veikt īsus attālumus (līdz 31 km) bez vietējiem izmešiem – caur pilsētu, neizmantojot ne piles degvielas.

 • Ikdienas braukšana

  Ikdienas braucienos svarīgākā ir hibrīdauto abu piedziņas sistēmu sadarbība. AUTO eDrive režīmā atjautīgā iekšdedzes dzinēja un elektromotora kombinācija nodrošina ievērojami mazāku patēriņu salīdzinājumā ar šīs klases benzīna vai dīzeļdzinēju automobiļiem. Vārdu sakot, izbaudiet BMW X modeļa luksusu ar pievienotu degvielas ekonomijas bonusu.

 • Tāla braukšana

  Izbaudiet efektīvu braukšanu arī lielākos attālumos. Hibrīdauto piemīt izcilas spējas veikt lielus attālumus, neierobežojot darbības attālumu un automobiļa funkcijas.

BRAUKŠANAS DINAMIKA, NE IZMEŠI.

Prezentācija: Piedzīvojiet BMW X5 xDrive40e iPerformance.

BRAUKŠANAS DINAMIKA, NE IZMEŠI.

Prezentācija: Piedzīvojiet BMW X5 xDrive40e iPerformance.

TRANSMISIJA.

BMW X5 xDrive40e iPerformance virza jaudīgais BMW TwinPower Turbo četrcilindru benzīna dzinējs un ārkārtīgi efektīvais eDrive elektromotors. Atjautīgā BMW xDrive pilnpiedziņas sistēma nodrošina optimālu saķeri. EfficientDynamics tehnoloģiju apvienojums piedāvā inovatīvu automobili ar ne tikai zemu degvielas patēriņa līmeni, bet arī fantastisku braukšanas dinamiku un stabilitāti visos apstākļos.

ATJAUTĪGA ENERĢIJAS PĀRVALDĪBA.

Atjautīgā enerģijas pārvaldība ir viens no BMW eDrive koncepcijas pamatbalstiem. Sistēma koordinē visu komponentu mijiedarbību, lai apvienotu vislabāko iespējamo efektivitāti un izcilu braukšanas dinamiku.

Pārdomātā enerģijas pārvaldība optimizē hibrīda piedziņas jaudas efektivitātes faktoru, izvēloties piemērotāko jaudu. Piemēram, pieejamie navigācijas dati tiek izmantoti, lai priekšlaikus atpazītu ceļa posmus un braukšanas situācijas, kas ir piemērotākas elektromotoram vai augstsprieguma akumulatora uzlādei.

Situācijās, kurās iekšdedzes dzinējam būtu mazs jaudas-lietderības koeficients, sistēma pārslēdzas uz augstāku noslodzi ar labāku jaudas-lietderības koeficientu. Tādējādi iekšdedzes dzinējs ražo papildu jaudu. Šī jauda tiek izmantota, lai radītu akumulatoram enerģiju, izmantojot elektromotoru/ģeneratoru, ko vēlāk var izmantot, lai brauktu elektriskajā režīmā vai efektīvi atbalstītu iekšdedzes dzinēju. Tiek arī kontrolēts elektromotors/ģenerators, lai vienmērīgas braukšanas vai bremzēšanas laikā pārveidotu kinētisko enerģiju elektroenerģijā. Apvienojumā ar ECO PRO režīmu atjautīgā enerģijas pārvaldība pielāgo visas automobiļa sistēmas, ieskaitot visus autonomos komponentus un komforta funkcijas ekonomiskam un ļoti efektīvam režīmam.

Poga eDrive ļauj vadītājam izvēlēties kādu no trim eDrive režīmiem: standarta AUTO eDRIVE režīmu, pilnībā elektrisko MAX eDRIVE režīmu vai SAVE BATTERY režīmu, kurā tiek saglabāts nemainīgs uzlādes līmenis.

 • AUTO eDRIVE režīms

  AUTO eDRIVE režīmā atjautīgā BMW EfficientDynamics sistēma nosaka visefektīvāko elektromotora un iekšdedzes dzinēja apvienojumu – atkarībā no braukšanas ātruma un akumulatora uzlādes statusa. Šim režīmam ir divi etapi: ja akumulatora uzlādes līmenis ir no 12% līdz 100%, jūs varat braukt ar ātrumu līdz 70 km/h – bez izmešiem un neizmantojot degvielu. Pie lielāka ātruma vai sarežģītākos apstākļos automātiski tiek ieslēgts benzīna dzinējs. Ja akumulatora uzlādes līmenis nokrītas zem 12%, BMW X5 xDrive40e iPerformance var braukt pilnībā elektriskajā režīmā un ar nelielu paātrinājumu un ātrumu līdz 55 km/h.

 • MAX eDRIVE režīms

  Maksimāls elektriskās braukšanas prieks: MAX eDRIVE režīmā jūs varat izbaudīt pilnībā elektriski darbinātu braukšanu līdz pat 120 km/h. Pie lielāka ātruma vai kad paātrinājuma potenciāls ir izsmelts, automātiski ieslēdzas iekšdedzes dzinējs.

 • SAVE BATTERY režīms

  Kad akumulatora uzlādes līmenis ir zems, SAVE BATTERY režīms ļauj iekšdedzes dzinējam uzlādēt akumulatoru vai saglabāt uzlādes līmeni. Tādējādi vadītājs var pataupīt akumulatora enerģiju pilnībā elektriski darbinātai braukšanai vēlāk.

 • Prognozējoša izvēle

  Pēc galamērķa ievadīšanas navigācijas sistēmā prognozējošā enerģijas pārvaldība analizē plānoto maršrutu, izmantojot tādu informāciju kā ātruma ierobežojumi un reāllaika satiksmes informācija. Tādējādi sistēma efektīvi un pareizi izmanto pilnībā elektrisko braukšanas režīmu uz ceļiem, kur tas ir lielākais ieguvums (piemēram, pilsētā).

UZLĀDE.

Uzlādēt akumulatoru ir tik vienkārši – izmantojot parastu mājsaimniecības kontaktligzdu vai BMW i Wallbox no 360° ELECTRIC produktu un pakalpojumu plašā klāsta. Jūs varat izmantot arī kādu no daudzajām ChargeNow publiskās uzlādes stacijām.

 • Uzlāde mājas apstākļos

  Šo automobili var ērti uzlādēt mājās, izmantojot mājsaimniecības 230 voltu kontaktligzdu – pilnai uzlādei nepieciešams mazāk par 4 stundām. Automobiļa uzlādes ports ir novietots aiz vāciņa kreisās puses priekšējā sānu panelī. Uzlādei nepieciešams tikai komplektā iekļautais kabelis, ko var droši noglabāt zem bagāžas nodalījuma grīdas. Uzlādes portu aizsargā īpaša blīve un korķis. Parastās kontaktligzdas vietā var izmantot Wallbox – pie sienas uzstādāmu uzlādes staciju, kas radīta īpaši elektromobilitātei. Šāda iekārta piedāvā lielāku uzlādes jaudu, lai uzlādētu akumulatoru daudz ātrāk. Instrumentu panelī esošais indikators norāda vadītājam šībrīža akumulatora uzlādes līmeni.

  Atkarībā no dažādiem faktoriem, piemēram, uzlādes stipruma un enerģijas avota, uzlādes laikā automobilī ieslēgtajām elektroierīcēm un Wallbox izmantošanas, akumulatora pilnīgai uzlādei nepieciešamas aptuveni 3 – 4 stundas. Ārējās uzlādes laikā pasažieru zonu var iepriekš apsildīt vai atdzesēt, neietekmējot akumulatora uzlādes līmeni. Veicot lielu ceļa daļu tikai ar elektrību, iespējams ievērojami samazināt ceļojuma izmaksas.

 • Uzlāde ceļā

  Automobili var ērti uzlādēt, ne tikai izmantojot mājsaimniecības kontaktligzdas, bet arī publiskajās uzlādes stacijās. Tādējādi pēc iepirkšanās vadītājs var turpināt ceļu “ar pilnu bāku”, bet bez izmešiem. Uzlādei nepieciešams tikai komplektā iekļautais kabelis, ko var droši noglabāt zem bagāžas nodalījuma grīdas. LED gaismas gredzens uz uzlādes porta skaidri norāda uzlādes līmeni. Papildaprīkojuma navigācijas sistēma un My BMW Remote lietojumprogramma hibrīdiem nodrošina vadītājam informāciju par piemērotu uzlādes staciju atrašanās vietām un pieejamību.
  Autorizēšana uzlādes stacijā un mēneša rēķina izrakstīšana notiek, izmantojot BMW mobilitātes pakalpojuma ChargeNow karti. Automobili var uzlādēt ar dažāda stipruma strāvu. Uzlādes laiks atšķiras atkarībā no vairākiem faktoriem, piemēram, strāvas stipruma un elektroierīcēm, kas patērē elektrību automobilī.

SAVIENOJAMĪBA.

Vienmēr savienots ar savu BMW: Viedtālrunī (iOS vai Android) ir pieejami ne tikai attālie pakalpojumi, piemēram, attālā aizslēgšana, bet arī hibrīdam specifiskas funkcijas. Tādēļ jūs vienmēr pārraugāt sava BMW X5 xDrive40e iPerformance patēriņu un efektivitāti. BMW pakalpojumi katrā situācijā automobiļa salonā vai ārpus tā.

 • My BMW Remote hibrīdauto

  My BMW Remote lietojumprogramma hibrīdauto iOS un Android ataino detalizētu informāciju par automobiļa šībrīža statusu, piemēram, atrašanās vietu, akumulatora uzlādes līmeni un atlikušo diapazonu.


  Uzlādes procesu var kontrolēt attālināti ar Week-to-view taimeri, un automobiļa temperatūru attālināti laikus pielāgot nākošajam braucienam. Izmantojot lietojumprogrammu, informāciju par galamērķiem, apskates vietām, un uzlādes staciju atrašanās vietām var vienkārši nosūtīt tieši uz automobili.


  My BMW Remote lietojumprogramma hibrīdauto mēra arī katra brauciena efektivitāti un var sniegt ieteikumus, kā braukt efektīvāk, palielinot darbības attālumu. Katra brauciena efektivitātes vērtību var arī anonīmi kopīgot un salīdzināt ar citiem vadītājiem.

 • Iepriekšēja sagatavošana

  Vasarā iesēdieties patīkami vēsā salonā, bet ziemā – siltā salonā ar tīriem logiem. BMW X5 hibrīdauto to nodrošina stāvvietas gaisa kondicionētājs un autonomā apsilde, Pateicoties elektriskā aukstumaģenta kompresoram un elektriskajam sildītājam bez tvertnes, automātiskais gaisa kondicionētājs ir gandrīz pavisam kluss, pat ja dzinējs ir izslēgts. Iepriekš var ieplānot divus atšķirīgus izbraukšanas laikus.


  Pusstundu pirms plānotās izbraukšanas atjautīga vadības sistēma izmanto apsildi, dzesēšanu un ventilāciju, lai sasniegtu izvēlēto temperatūru. Sistēmu vada ar iDrive kontrolleri salonā vai ar viedtālruni, izmantojot My BMW Remote lietojumprogrammu hibrīdauto.


  Ja vien akumulatoram ir pietiekams uzlādes līmenis, apsildes un dzesēšanas funkcijas darbojas neatkarīgi no tā, vai automobilis tiek uzlādēts.

KOMFORTS.

Nemaz nav jāpiemin, ka inovatīvais BMW X5 xDrive40e iPerformance piedāvā izcilu komfortu. Standartaprīkojuma adaptīvās balstiekārtas pakotne Comfort vienmēr nodrošina izcilu braukšanas dinamiku, stabilitāti un prieku – pat tālos braucienos un ja automobilim ir smaga krava. Pilnībā pielāgojami amortizatori un pašregulējoša balstiekārta uz aizmugurējās ass nodrošina izcilu stabilitāti, neskatoties uz kravas svaru.