JAUDĪGS UN IZTEIKSMĪGS.

BMW X5 dizains.

JAUDĪGS UN IZTEIKSMĪGS.

BMW X5 dizains.

Uzreiz iespējams atpazīt spēcīgu raksturu. BMW X5 piesaista uzmanību jau pirmajā acu uzmetienā – un neiziet no prāta. Atrodoties augstākās kvalitātes kokpitā, jūs izbaudīsiet ikvienu kilometru. Piemēram, paaugstinātā sēdvieta nodrošina optimālu skatu uz ceļu un salona kvalitatīvajiem materiāliem.


Vadības displeja ekrāni attēlo jauno lietotāja saskarnes dizainu, kas gaidāms no 2016. gada oktobra.

JAUDĪGS UN IZTEIKSMĪGS.BMW X5 dizains.

Uzreiz iespējams atpazīt spēcīgu raksturu. BMW X5 piesaista uzmanību jau pirmajā acu uzmetienā – un neiziet no prāta. Atrodoties augstākās kvalitātes kokpitā, jūs izbaudīsiet ikvienu kilometru. Piemēram, paaugstinātā sēdvieta nodrošina optimālu skatu uz ceļu un salona kvalitatīvajiem materiāliem.


Vadības displeja ekrāni attēlo jauno lietotāja saskarnes dizainu, kas gaidāms no 2016. gada oktobra.

Read more

ĀRĒJAIS DIZAINS.

Ar tā dinamiskajām, stāvajām proporcijām trešās paaudzes BMW X5 var nekavējoties atpazīt kā BMW X modeli. Tomēr tam ir arī dažas jaunas dizaina iezīmes, kas vēl vairāk izceļ majestātisko izskatu un nepārspēto daudzpusību.
Viens svarīgs optimizētā dizaina elements ir koncentrēšanās uz aerodinamiku. Pateicoties pievilcīgajiem elementiem priekšdaļā, aizmugurē un sānos, ideāli tiek apvienota forma un funkcija: lieli gaisa savācēji, gaisa aizkars priekšējā spoilerī un no jauna izstrādātais gaisa savācējs priekšējo riteņu arkās izceļ BMW X5 sportisko raksturu, vienlaikus palīdzot samazināt CO2 izmešus.
Aerodinamiskā forma turpinās arī aizmugurē. Gaisa šķēlējs uz vidusstatņa liek automobilim izskatīties platākam, turklāt uzlabo gaisa plūsmu.
Priekšā plakanais, platais BMW elipsveida režģa dizains piešķir BMW X5 ārkārtīgi sportisku izskatu. Elipsveida režģis un priekšējie lukturi apvienojas, radot viengabalainības iespaidu un izceļot automobiļa plato šķērsbāzi. Vienlaikus īsais attālums no priekšējā statņa līdz priekšējam tiltam nobīda vizuālo uzsvaru uz priekšu, tādējādi akcentējot pilnpiedziņu.

DIZAINS.

Ideāls jaudīgas dinamikas, izcila sportiskuma un izsmalcinātas elegances apvienojums: BMW X5 dizains.

DIZAINS.

Ideāls jaudīgas dinamikas, izcila sportiskuma un izsmalcinātas elegances apvienojums: BMW X5 dizains.

SALONA DIZAINS.

Izcilas kvalitātes āda, izsmalcinātas virsmas, noskaņas apgaismojums un maksimāls komforts: Iesēdieties BMW X5 salonā un izbaudiet ekskluzivitāti.

  • Eleganta labsajūtas atmosfēra

    BMW X5 virsbūvi raksturo izteiksmīgs izskats, savukārt salonā dominē izsmalcināta elegance. Horizontālās līnijas un kontrastējošās virsmas rada izteiksmīgāku telpiskumu. Izcilas kvalitātes materiāli un salona virsmas apvienojumā ar plašu tapsējuma un krāsu piedāvājuma klāstu, kā arī noskaņas apgaismojums rada nepārspētu labsajūtu.

  • Skaidrs kokpita dizains

    BMW X5 liela nozīme ir arī skaidrībai. Paceltā, BMW X raksturīgā sēdēšanas pozīcija nodrošina vislabāko iespējamo ceļa pārskatu. Visi vadības elementi, ietverot jauno iDrive Touch kontrolleri ar papildaprīkojuma navigācijas sistēmu Professional un jauno savrupstāvošo vadības displeju, ir izstrādāti, domājot par vadītāju. Standartaprīkojuma salona atpakaļskata spogulis ar automātisku pretatspīduma pārklājumu nodrošina vēl lielāku drošību un komfortu.

VIDE.

Tiklīdz iesēžaties BMW X5, viens ir skaidrs uzreiz: visas detaļas kopā apliecina patiesu perfekciju. Plašo, izsmalcināto salonu raksturo īpaši atlasīti, prasmīgi apstrādāti augstākās kvalitātes materiāli.
Smalkas ādas un elegantu elementu apvienojums, kas kopā ar papildaprīkojuma apgaismojuma komplekta (ar noskaņas gaismu dizainiem) sniegtajām individuālajām apgaismošanas iespējām rada īpaši izsmalcinātu gaisotni.
Elektriski regulējami komforta sēdekļi vadītājam un priekšējam pasažierim, kas palīdz nodrošināt nenogurdinošu, relaksētu braukšanu, ir pieejami papildaprīkojumā. Augstākās kvalitātes savrupais vadības displejs un papildaprīkojuma Bang & Olufsen izcilā Surround Sound sistēma ar izcilu akustiku ļauj patiesi izbaudīt braucienu BMW X5.

GAISMAS DIZAINS.

Apgaismojuma pakotne ietver dažādas LED gaismas un piešķir salonam elegantu noskaņu, kas aicina pasažierus justies ērti. Sagaidīšanas apgaismojums veido izgaismotu celiņu automobiļa priekšpusē un sagaida vadītāju.
Fona apgaismojums uzsver atpūtas vietas atmosfēru salonā. Deviņi iepriekšnoteikti apgaismojuma dizaini zilā, baltā un oranžā krāsā aizpilda salonu ar patīkamu tiešas un netiešas gaismas avotu apvienojumu. Papildu fona apgaismojuma gaismas avoti ir atrodami arī apdarē, priekšējā un aizmugurējā kāju zonā, kā arī visos durvju nodalījumos un uz paneļiem. Aizmugurē uzstādīts praktisks lasīšanas apgaismojums. Papildu LED gaismas virsbūvē piedāvā vēl vairāk ērtību ikdienā, piemēram, LED vietējais apgaismojums durvju rokturos, kas tiek aktivizēts iekāpjot un izkāpjot.

ADAPTĪVIE LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI.

Adaptīvo LED priekšējo lukturu radītā gaisma atgādina dienasgaismu, un tā tiek automātiski pielāgota atbilstoši automobiļa ātrumam un stūrēšanas leņķim.
Adaptīvie LED priekšējie lukturi ietver akcentējošas gaismas, tuvo gaismu funkciju, BMW izvēles gaismas (ar pretapžilbināšanas funkciju), LED miglas lukturus, pagriezienu gaismas, pagriezienu rādītājus, dienas gaismas un adaptīvus priekšējos lukturus ar pielāgojamu gaismu vadību. Visas funkcijas bez izņēmuma ietver LED tehnoloģiju.
Gaismas sadalījums tiek automātiski pielāgots ātrumam un ir atkarīgs no stūrēšanas leņķa. Īpaši spilgtā gaisma ir līdzīga dienasgaismai, optimāli un vienmērīgi apgaismo ceļu, uzlabojot redzamību un atvieglojot braukšanu. Četri LED lukturu gredzeni piešķir automobilim izteiksmīgu izskatu pat dienas laikā.