IEGŪSTIET VISU: ROCK AND SOUL.

BMW X5 M50d: 381 ZS, 280 kW.

IEGŪSTIET VISU: ROCK AND SOUL.

BMW X5 M50d: 381 ZS, 280 kW.

IEGŪSTIET VISU: ROCK AND SOUL.BMW X5 M50d: 381 ZS, 280 kW.

BMW X5 M50d iespējams redzēt visu BMW M inženieru pieredzi, aplūkojot piedziņas, šasijas tehnoloģijas un dizaina mijiedarbību. Rezultāts ir M Performance automobilis, kas piedāvā aizraujošu tīras dinamikas, komforta un daudzpusības apvienojumu. Tas bez kompromisiem apvieno BMW X modeļa īpašības ar BMW M GmbH apņemšanos nodrošināt sniegumu, tādējādi izveidojot savu klasi.


BMW X5 M50d rādītāji
Degvielas patēriņš (kombinēti): 6,6 l/100 km
CO2 izmeši (kombinētie): 173 g/km

Read more
Design

BMW X5 M50d M PERFORMANCE DIZAINS.

Bez ekskluzīvām M Performance funkcijām BMW X5 M50d pieejami arī izvēlēti M sporta pakotnes komponenti. Platā priekšējā spoilera īpašie gaisa savācēji piešķir SAV iespaidīgāku izskatu. Šī M Performance automobiļa komponentu mijiedarbībā uzreiz redzams inovatīvais M GmbH rokraksts, kas nepārprotami vērš šī automobiļa optisko un tehnisko dizainu dinamikas virzienā.

EKSKLUZĪVAS BMW X5 M50d FUNKCIJAS.

BMW X5 M50d pilnīgi noteikti piemīt unikāls izskats. Spoguļu korpusi Ferric Grey krāsā un Dark Chrome M logotips kopā ar ekskluzīvām aerodinamiskās pakotnes iezīmēm Ferric Grey krāsā padara automobili nesajaucamu. Black Chrome trapecveida izpūtēja dekoratīvie elementi. Dark Chrome krāsas modeļa nosaukums uzsver ciešo saistību ar M GmbH un palīdz izcelt arī automobiļa salonu. Vadītājus un pasažierus sagaida durvju sliekšņu apdare ar modeļa nosaukumu, un ikviena pārnesumu pārslēgšanas reize pievērš uzmanību M logotipam, kas rotā astoņpakāpju Steptronic Sport pārnesumkārbas pārnesumu pārslēga sviru.

M PERFORMANCE TWIN POWER TURBO VIENRINDAS SEŠCILIDRU DĪZEĻDZINĒJS.

Dzinējs apvieno Common Rail tiešās iesmidzināšanas sistēmu un unikālu trīspakāpju turbokompresoru ar maināmu turbīnas ģeometriju. Šo īpašo spēka agregātu raksturo ārkārtīgi spontāna reakcija, augsts griezes moments pat pie neliela ātruma un plašs apgriezienu diapazons.


Šīs dzinēja īpašības gādā par spontānu dinamiku ar satraucošu 740 Nm griezes momentu, 280 kW (381 ZS) maksimālo jaudu un paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h tikai 5,3 sekundēs. Iespaidīgais sniegums apvienojas ar 6,6 l/100 km vidējo degvielas patēriņu un 173 g/km CO2 izmešu, nodrošinot neticamu dinamikas un efektivitātes attiecību, vēlreiz izceļot BMW inovatīvo spēku.

BMW X5 M50d M PERFORMANCE BRAUKŠANAS DINAMIKA.

BMW X5 M50d braukšanas dinamikas koncepcija ir veidota, domājot par sniegumu. Mērķis ir palielināts braukšanas prieks ar unikālu komfortu un iedvesmojošu daudzpusību. Augstais veiklības un vadāmības precizitātes līmenis, kā arī visu komponentu līdzsvarota saskaņa ir jūtama, izbraucot no ikviena līkuma. Ar plašajām izmaiņām BMW M GmbH inženieri ir optimizējuši šī ekskluzīvā SAV automobiļa balstiekārtu un stūrēšanas īpašības līdz sīkākajām detaļām.

 • Vairāk sporta: adaptīvā M balstiekārta

  Adaptīvā M balstiekārta nodrošina to, ka BMW X5 raksturīgā veiklība BMW X5 M50d iegūst vēl vairāk sportisku īpašību. Aprīkojuma pakotnes funkcijas ietver aizmugurējā tilta dinamisko amortizatoru vadību un pneimatisko balstiekārtu ar īpaši sportiskai reakcijai izstrādātu iestatījumu. Viens no ieguvumiem ir precīza vadāmības īpašību regulēšana.

 • Vairāk veiklības: balstiekārtas pakotne Dynamic

  Adaptīvās balstiekārtas pakotne Dynamic nodrošina BMW X5 M50d maksimālu veiklības, precizitātes un dinamikas līmeni. Modelim raksturīgā dinamiskā jaudas kontrole un dinamiskā piedziņa nodrošina neitrālāku stūrēšanu un līkumos samazina virsbūves sasvēršanos.

 • Vairāk saķeres: BMW xDrive

  BMW X5 M50d ir atjautīga pilnpiedziņas sistēma BMW xDrive ar standartaprīkojuma snieguma kontroli, kas palīdz sasniegt unikālu dinamikas, veiklības un saķeres līmeni. Lai arī kāda būtu ceļa virsma, SAV automobilis precīzi ievēro katras virziena izmaiņas ar ievērojami mazāku stūrēšanas korekciju apjomu. Lai iegūtu M Performance automobiļiem raksturīgo braukšanas dinamiku, sistēma ir veidota ar uzsvaru uz aizmugurējiem riteņiem.

Steptronic

8 PAKĀPJU STEPTRONIC SPORT PĀRNESUMKĀRBA.

BMW X5 M50d jaudu pārnes astoņpakāpju Steptronic Sport pārnesumkārba, kas pieejama standartaprīkojumā. M Performance pārslēgšanas programmu pielāgojums ir īpaši piemērots konkrētā dzinēja snieguma potenciālam. Stūres pārnesumu pārslēga lāpstiņas ļauj sportiski pārslēgt pārnesumus. Pārnesumkārbai ir arī Launch Control funkcija, kas nodrošina optimālu paātrinājumu jebkādos apstākļos. Kompaktās uzbūves, mazā svara un Auto Start-Stop funkcijas izcilā mijiedarbība ir ļoti nozīmīga, lai ievērojami samazinātu degvielas patēriņu un izplūdes gāzu izmešus.

M PERFORMANCE SAIME.

Smalki izstrādāts dizains, izcila braukšana, maksimāla braukšanas dinamika. M Performance automobiļi iemieso šo iezīmju triādi. Tās kā ekskluzīvs BMW M GmbH piedāvājums apvieno labāko savā sērijā ar BMW M dinamiskajiem gēniem, tādējādi izveidojot savu klasi.

Intensīvākas braukšanas bauda.

Iepazīstieties ar visu M Performance automobiļu klāstu.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • Degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības ir atkarīgas no izvēlētajiem riteņu un riepu izmēriem. Patēriņa dati noteikti atbilstoši ECE braukšanas ciklam.

  Braukšanas diapazons ir atkarīgs no dažādiem faktoriem, it īpaši personiskā braukšanas stila, izvēlētā maršruta, laikapstākļiem, apsildes/dzesēšanas izmantošanas un iepriekšējas sagatavošanas.

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās un apmeklējot/rakstot uz "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija.