SNIEGUMS SLĒPJAS DETAĻĀS.

Jaunais BMW X4 M40i.

BMW MPerformance

SNIEGUMS SLĒPJAS DETAĻĀS.

Jaunais BMW X4 M40i.

SNIEGUMS SLĒPJAS DETAĻĀS.Jaunais BMW X4 M40i.

Runājot par maksimālo sniegumu, bieži vien ļoti būtiskas ir tieši sīkākās detaļas. Jaunais BMW X4 M40i to demonstrē ar sniegumu un izveicību, kas ļauj jums viegli tik galā pat ar sarežģītām braukšanas situācijām. Par šo pašpārliecinātību atbild 353 ZS (260 kW)/500 Nm M Performance TwinPower Turbo sešcilindru benzīna dzinējs, inovatīvā vieglā konstrukcija un adaptīvā M balstiekārta.


BMW X4 M40i(2)(3):
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 9,2-9,0
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 213-209

Read more

SACĪKŠU LĪDERIS.

M Performance TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs

SACĪKŠU LĪDERIS.

M Performance TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs

Turēt līdzi vēl nekad nav bijis tik grūti – vismaz konkurentiem. Par to rūpējas M Performance TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs, kas dodas ceļā ar 353 ZS (260 kW) jaudu, pateicoties dalīto kanālu turbokompresoram, Valvetronic vārstu vadības sistēmai un augstas precizitātes augstspiediena tiešās iesmidzināšanas sistēmai. Tas nodrošina 500 Nm maksimālo griezes momentu, paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h 4,8 sekundēs – un pats galvenais, vēl lielāku pārsvaru pret konkurentiem.

Read more

SNIEGUMA PEDANTS.

BMW X4 M40i braukšanas dinamikas iezīmes.

SNIEGUMA PEDANTS.

BMW X4 M40i braukšanas dinamikas iezīmes.

Jauniem izaicinājumiem vienmēr vajadzīga labākā sagatavošanās. Tieši tādēl BMW X4 M40i ir vislabākajā formā. Īpaši precīzā M sporta balstiekārta un variablā sporta stūres iekārta nodrošina ārkārtīgi precīzu vadāmību. Standartaprīkojuma M Sport bremzes, BMW xDrive pilnpiedziņas sistēma un M Sport diferenciālis palielina automobiļa sāniskās un gareniskās dinamikas potenciālu. Gluži kā radīts jaunu standartu noteikšanai.

Read more
 • Adaptīvā M balstiekārta

  Adaptīvo M balstiekārtu iespējams jebkurā laikā elektroniski regulēt atbilstoši ceļa un braukšanas apstākļiem. Izmantojot braukšanas pieredzes kontroli, vadītājs var pielāgot arī balstiekārtas raksturlielumus sev tīkamākam braukšanas stilam – no komfortabla līdz ārkārtīgi sportiskam ar ievērojami dinamisku vadāmību.

 • Variablā sporta stūres iekārta

  Variablā sporta stūres iekārta ar Servotronic nodrošina tiešu un dinamisku stūrēšanas reakciju ar mazāku piepūli stūrējot. Tā reaģē uz stūres leņķi ar dažādiem stūrēšanas koeficientiem. Tas uzlabo vadāmību dinamiskas braukšanas laikā un samazina stūrēšanai nepieciešamo piepūli automobiļa novietošanas un pagriešanas laikā.

 • BMW xDrive ar M Sport diferenciāli

  Atjautīgā BMW xDrive pilnpiedziņas sistēma vienmērīgi un pielāgojami pārvada piedziņas spēku uz priekšējiem un aizmugurējiem riteņiem, sniedzot maksimālu saķeri, virziena stabilitāti, braukšanas dinamiku un drošību jebkurā braukšanas situācijā. Vēl lielākai izveicībai, piemēram, elektroniski vadāmā jaudas sadale līkumos līdzsvaro pārlieku pagriežamību un nepietiekamu pagriežamību. M Sport diferenciālis optimizē saķeri un braukšanas stabilitāti, braucot dinamiski vai pa dažādām ceļa virsmām.

LABĀKĀ FORMA LABĀKAJAM SNIEGUMAM.

M Performance īpašās dizaina iezīmes akcentē BMW X4 M40i ekskluzivitāti jau no pirmā acu skatiena. Palielinātie gaisa savācēji, elipsveida režģis un spoguļu korpusi Cerium Grey krāsā skaidri norāda uz sportiskajiem mērķiem. Spēcīgu izskatu nodrošina arī 21 collas vieglmetāla diski, savukārt paliekošu iespaidu atstāj brīvas formas izpūtēja dekoratīvā caurule Black Chrome krāsā. M emblēmas uz priekšpuses sānmalām kopā ar modeļa nosaukumu aizmugurē – arī Cerium Grey krāsā – noslēdz kopējo sportisko izskatu.

APSĒDIETIES UN RĀDIET CEĻU.

M sporta pakotne, kas pieejama standartaprīkojumā, piešķir BMW X4 M40i dinamiku, kas turpinās visā salonā. No M ādas stūres un M Performance īpašajiem instrumentiem līdz salona apdarei un M kāju balstiem – tā piedāvā sportiskumu līdz sīkākajai detaļai.

Read more

Satriecoša no jebkura skatu punkta.

M ādas stūre ar daudzfunkciju pogām, M emblēmu un integrētu vadītāja puses sānu drošības gaisa spilvenu trīs spieķu dizainā. Tā nodrošina tiešu, sportisku stūrēšanas pieredzi ar Walknappa Black stūres apdari ar melnu šuvumu un konturētiem īkšķu balstiem.
Read more

Izcila funkcionalitāte un dizains.

Individuāli pielāgojamiem sporta sēdekļiem vadītājam un priekšējam pasažierim ir dažādas manuālas regulēšanas iespējas, ieskaitot atzveltnes platumu, attālumu un atzveltnes un sēdvietas leņķi Pateicoties garākiem sēdvietas un atzveltnes balstiem un izteiksmīgiem sānu balstiem, tie piedāvā izcilu ergonomiku un augstu sānu balsta līmeni.
Read more

Sportisks raksturs un pievilcība.

Viduskonsole ir aprīkota ar krāsainu M emblēmu, kas aizvieto priekšpuses sērijas uzrakstu, uzsverot salona sportisko atmosfēru un norādot uz automobiļa braukšanas dinamikas īpašībām.
Read more

PERFORMANCE SABIEDRĪBA.

M Performance automobiļi.

PERFORMANCE SABIEDRĪBA.

M Performance automobiļi.

ATTĒLI UN VIDEO

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • Norādītās degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības tika noteiktas atbilstoši Eiropas regulai (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.

  Ar (2), atzīmēto automobiļu rādītāji ir plānotās vērtības.

  Automobiļu, kas atzīmēti ar (3), vērtības jau šobrīd ir balstītas uz jauno WLTP regulu un ir atkal pārveidotas NEDC ekvivalentās vērtībās, lai nodrošinātu salīdzinājumu transportlīdzekļu starpā. [Attiecībā uz šiem transportlīdzekļiem, uz transportlīdzekli attiecināmiem nodokļiem vai citām nodevām, kas balstītas (vismaz cita starpā) uz CO2 izmešu rādītājiem, CO2 vērtības var atšķirties no šeit norādītajām vērtībām.]

  CO2 efektivitātes specifikācijas ir noteiktas saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK un Eiropas regulu konkrētajā piemērojamajā versijā. Attēlotās vērtības ir balstītas uz degvielas patēriņu, CO2 vērtībām un enerģijas patēriņu saskaņā ar NEDC cikla klasifikāciju.

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un specifiskajām CO2 emisijām jaunajiem pasažieru automobiļiem var iegūt izdevumā “Jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa rokasgrāmata”, kas bez maksas pieejams visās tirdzniecības vietās un https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.