PĀRĒJIEM IR JĀSAŅEMAS.

Jaunais BMW X4.

PĀRĒJIEM IR JĀSAŅEMAS.

Jaunais BMW X4.

PĀRĒJIEM IR JĀSAŅEMAS.Jaunais BMW X4.

Lai arī kādi izaicinājumi stātos jūsu ceļā, jaunais BMW X4 ir tiem gatavs. Progresīvais dizains un Coupé līdzīgā forma uzreiz atklāj tā vēlmi pēc piedzīvojumiem. Un, pateicoties pirmklasīgai braukšanas dinamikai, inovatīvai vieglajai konstrukcijai ar zemu smaguma centru, kā arī vēl augstākam snieguma līmenim, starp jums un jūsu galamērķiem atrodas tikai viena lieta – pilnīgs braukšanas prieks.


Esi viens no pirmajiem, kas iepazīs jauno BMW X4 braucienā!


BMW X4 M40i (3):
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 9,1–9,0
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 206–205

Read more

5 GALVENIE AKCENTI

 • 01 Sportiska virsbūve ar izteiksmīgu Coupé formu
 • 02 Izcils sniegums, pateicoties 354 ZS un 500 Nm
 • 03 Sportisks un elegants salons ar Sensatec instrumentu paneli
 • 04 Viena no atjautīgākajām vadītāja palīdzības sistēmām – braukšanas palīgsistēma Plus
 • 05 Vienmēr laikā un nevainojami savienots, pateicoties inovatīviem digitālajiem pakalpojumiem
Jaunais BMW X4 apvieno X automobiļa izturību ar sporta automobiļa spēcīgo jaudu.
Adrians van Hoidonks [Adrian van Hooydonk], BMW Group dizaina nodaļas vadītājs.
Virsbūves dizains ar skaidru, mūsdienīgu virsmu dizainu turpina pirmās paaudzes izteiksmīgo raksturu.
Marks Maikls Markefka [Marc Michael Markefka], BMW automobiļu vidējā izmēra klases dizaina daļas vadītājs

DARBOJAS ARĪ TIEŠSAISTĒ.

BMW X4 digitālie pakalpojumi un vadītāja palīdzības sistēmas.

BMW X4 labākais sniegums no asfalta sistemātiski turpinās pasaules tīmeklī. Modernākās palīdzības sistēmas garantē maksimālu drošības un komforta līmeni, savukārt inovatīvā informācijas un izklaides sistēma vienlaikus jūs informē un izklaidē. Un ar atjautīgajiem BMW ConnectedDrive digitālajiem pakalpojumiem varat izbaudīt optimālu savienojamību ikreiz, kad atrodaties ceļā, – vienkāršai un mierīgai ikdienas mobilitātei.

Read more

Komandas spēlētājs un universālais automobilis.

Braukšanas palīgsistēma Plus piedāvā lielāku komfortu un drošību monotonās un sarežģītās braukšanas situācijās. Tās ietver sastrēgumus, pavisam lēnu satiksmi, garus braucienus pilsētā, pa lauku ceļiem vai automaģistrālēm, kā arī pārvietošanos krustojumos un joslu maiņu.
Read more

Pārvērš kokpitu vadības centrā.

Informācijas un izklaides sistēmas vadība tagad ir vēl vieglāka, skaidrāka un informatīvāka. Vadītājs var pēc saviem ieskatiem to pārvaldīt, izmantojot skārienekrānu, iDrive kontrolleri, balss vadības sistēmu vai žestu vadības sistēmu. Tagad lauku kopumi galvenajā izvēlnē tiek attēloti kustīgi, nevis statiskā izvēlnes izkārtojumā.
Read more

Vairāk skaidrības, mazāk traucēkļu.

Pilnkrāsu BMW Head-Up displejs ataino būtisko braukšanas informāciju vadītāja acu priekšā, ļaujot pilnībā pievērst uzmanību braukšanai. Tiek rādīta tāda informācija kā šībrīža ātrums, navigācijas norādes, ātruma ierobežojumu informācija, tostarp apdzīšanas liegums, kā arī tālruņa un izklaides saraksti.
Read more

Dažādas funkcijas 12,3 collās.

Multifunkcionālais instrumentu displejs ar melna paneļa tehnoloģiju un 12,3 collu ekrānu nodrošina ārkārtīgi iespaidīgu braukšanas pieredzes vizualizāciju. Instrumentu panelī var atainot trīs dažādus režīmus ar specifiskiem displejiem – katram no tiem ir sava krāsu shēma un grafiskais stils: ECO PRO, COMFORT un SPORT.
Read more

X CEĻŠ UZ JŪSU MĒRĶIEM.

Oriģinālie BMW piederumi.

Kādēļ izvēlēties vienu iespēju, ja varat iegūt visu? BMW oriģinālie piederumi piedāvā visus iespējamos līdzekļus, lai ne tikai pieveiktu izaicinājumus, bet arī tos vēl vairāk izbaudītu.

Read more

Sportisks apliecinājums.

Satriecošie spoguļu korpusi, kas pedantiski ar rokām veidoti no oglekļa šķiedras, uzsver automobiļa augsto tehnoloģiju izcelsmi. To dinamiskais dizains nodrošina pievilcīgu, izcilu izskatu un piešķir individuālu sportisku akcentu.
Read more

Der visam. Nebaidās ne no kā.

Velūra paklājiņi nevainojami piegulst kāju zonai priekšā un aizmugurē, ir noturīgi pret netīrumiem un arī ūdensnecaurlaidīgi. Tie pieskaņoti grīdas seguma krāsai, to vienlaikus pasargājot, atvieglojot tīrīšanu un veidojot kvalitatīvu izskatu.
Read more

Ļauj nenovērst uzmanību.

BMW Advanced Car Eye 2.0 ir ārkārtīgi jutīga full-HD kamera, kas fiksē visu notiekošo ap automobili – pat nakts laikā. Ja ap automobili novērojami traucējumi vai neparasta kustība, kamera šo epizodi automātiski ieraksta, lai dokumentētu iespējamus negadījumus vai potenciālus ielaušanās mēģinājumus.
Read more

Kalpo gan kā aksesuārs, gan kā atslēga.

Inovatīvā aktivizēšanas atslēga "Sport" ar dinamisko BMW logotipu mazā atslēgas modulī bez pogām apvieno automobiļa atslēgšanas/aizslēgšanas un dzinēja iedarbināšanas funkcijas. Moduļa koncepcija un atsevišķi pieejamā piederumu kastīte ļauj valkāt to kā piespraudi, atslēgu piekariņu vai rokassprādzi.
Read more

Kalts divkrāsu dizaina sportiskums.

Kvalitatīvie 21 collas BMW M Performance vieglmetāla diski Y-spoke ar 701. stilu ir kalti, divkrāsu matētā Black krāsā, ar mirdzošu redzamo daļu, optimizētu svaru un BMW M logotipu. Pilns vasaras riteņu komplekts ar Run-flat dažādu izmēru riepām, riteņa izmērs 8,5J x 21 ar riepu izmēru 245/40 R21 100Y XL RSC priekšā un 9,5J x 21 ar riepu izmēru 275/35 R21 103Y XL RSC aizmugurē.
Read more

Sportiskuma apliecinājums matētā Black krāsā.

Augstākās kvalitātes 20 collu vieglmetāla diski Y-spoke ar 695. stilu matētā Black krāsā lepojas ar divos līmeņos izkārtotiem spieķiem. TPMS pilns vasaras riteņu komplekts ar Run-flat dažādu izmēru riepām, priekšā – 8J x 20 ar 245/45 R20 103W XL RSC riepām un aizmugurē – 9,5J x 20 ar 275/40 R20 106W XL RSC riepām.
Read more

Satriecošs dizains, pārliecinoša funkcionalitāte.

Modernā Black krāsas jumta kaste ar Titanium Silver sānu paneļiem ir saderīga ar visām BMW jumta bagāžnieku sistēmām, un tās tilpums ir 420 litri. Slēpes ir vienkārši iekraut un aizsargāt pret zādzībām, jo kasti iespējams atvērt no abām pusēm, un katrā pusē tai ir trīskārša centrālā atslēga.
Read more

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • Norādītās degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības tika noteiktas atbilstoši Eiropas regulai (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.

  Automobiļu, kas atzīmēti ar (3), vērtības jau šobrīd ir balstītas uz jauno WLTP regulu un ir atkal pārveidotas NEDC ekvivalentās vērtībās, lai nodrošinātu salīdzinājumu transportlīdzekļu starpā. [Attiecībā uz šiem transportlīdzekļiem, uz transportlīdzekli attiecināmiem nodokļiem vai citām nodevām, kas balstītas (vismaz cita starpā) uz CO2 izmešu rādītājiem, CO2 vērtības var atšķirties no šeit norādītajām vērtībām.]

  CO2 efektivitātes specifikācijas ir noteiktas saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK un Eiropas regulu konkrētajā piemērojamajā versijā. Attēlotās vērtības ir balstītas uz degvielas patēriņu, CO2 vērtībām un enerģijas patēriņu saskaņā ar NEDC cikla klasifikāciju.

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un specifiskajām CO2 emisijām jaunajiem pasažieru automobiļiem var iegūt izdevumā “Jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa rokasgrāmata”, kas bez maksas pieejams visās tirdzniecības vietās un https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.