Maks. jauda, kW (ZS) 1/min (35i)

225 (306)/5800 – 6400

Paātrinājums 0 – 100 km/h, s (35i)

5.5

Maks. ātrums, km/h (35i)

247

Kombinēti l/100 km (35i)

8.3

BMW X4 atstāj iespaidu it vienmēr un visur. Tā ekstravertais dizains apvieno dzīvesstilu un sniegumu, saliedējot divas lietas, kas nekad šajā klasē nav bijušas pieejamas kopā: X raksturīgo jaudu un klasiskā Coupé izskatu. Ar jaudīgiem BMW TwinPower Turbo dzinējiem un tādu standartaprīkojumu kā variablā sporta stūres iekārta un snieguma kontrole BMW X4 pilnībā parāda savu impulsīvo raksturu.

ATKLĀJIET BMW X4.

BMW X4 dizains.

Unikāls savā segmentā: BMW X4 apvieno Coupé estētiku ar BMW X modeļu jaudīgo dinamiku.

Read more

Dizains.

Viens automobilis, viens apgalvojums. Skaidrs un izteiksmīgs. BMW X4 dinamiskās līnijas apvienojas, veidojot Coupé raksturīgo siluetu, un tajā pašā laikā izceļ X modeļa plato un spēcīgo stāju. Divdaļīga ieloces līnija neļauj sajaukt šo Sports Activity Coupé automobili ne ar vienu citu. Automobilis var padižoties ar izteiksmīgiem gaisa savācējiem un 20 collu M vieglmetāla diskiem, kas iekļauti papildaprīkojuma M sporta pakotnē. Arī salonā jaušama nesamākslota BMW pašpārliecinātības dvesma.
Read more

Braukšanas dinamika.

Viens pieskāriens akseleratora pedālim, un BMW X4 nokļūst pats savā pasaulē. Astoņpakāpju sporta Steptronic pārnesumkārba pilnībā izmanto dzinēju potenciālu: BMW X4 xDrive35d iegūst paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h tikai 5,2 sekundēs. Atjautīgā BMW xDrive pilnpiedziņas sistēma pārnes jaudu ielās, nodrošinot izcilu saķeri. Standartaprīkojumā ietverta arī variablā sporta stūres iekārta un snieguma kontrole.
Read more

Līnijas un aprīkojums.

Ceļš tiek pārvērsts par skatuvi, kad uz tā parādās BMW X4. Un tā sniegums kļūst arī par jūsu sniegumu. Pielāgojiet automobiļa raksturu savām vēlmēm un vajadzībām. Vai vēlaties izcelt X gēnus? Vai akcentēt BMW X4 dinamisko aspektu? Jūs esat noteicējs ar xLine, M sporta pakotni un oriģinālajiem BMW aksesuāriem.
Read more