IZCILA FORMA – KĀ IEKŠPUSĒ, TĀ ĀRPUSĒ.

BMW X4 komforts un funkcionalitāte.

Ārkārtīgi bagātīgs salons: BMW X4 virsbūve atstāj iespaidu ar eleganto Coupé jumta līniju. Salonā tas nodrošina nepārspētu funkcionalitāti un komfortu. Standartaprīkojuma attiecībā 40:20:40 nolokāmais aizmugurējais sēdeklis ļauj paplašināt salona ietilpību, lai piemērotos jūsu pārvadāšanas vajadzībām.

Read more

COMFORT PIEKĻUVES SISTĒMA.

COMFORT PIEKĻUVES SISTĒMA.

Inovatīva un viegli vadāma – ērtas piekļuves sistēma Comfort Access ļauj atvērt automobiļa durvis un iedarbināt dzinēju, pat neizmantojot atslēgu. Sistēma automātiski atpazīst atslēgu, kas var atrasties jūsu bikšu kabatā vai portfelī, tiklīdz jūs tuvojaties automobilim. Tiklīdz durvis ir automātiski atslēgtas, jūs varat iekāpt un iedarbināt dzinēju, nospiežot Start/Stop pogu.
Comfort Access sistēma ietver arī atjautīgas atvēršanas funkciju. Integrēts sensors atpazīst ātru, asu kājas kustību zem aizmugures bufera, lai automātiski atvērtu un aizvērtu bagāžas nodalījuma durvis bez pieskaršanās.
Ērtas piekļuves sistēma Comfort Access sistēma paļaujas uz atslēgas atpazīšanu, garantējot drošību.

IETILPĪGUMS.

Neskatoties uz Coupé līniju, BMW X4 salons ir neparasti plašs un funkcionāls. Par visu pasažieru labsajūtu gādā ne tikai augstākās kvalitātes salona apdares materiāli, bet arī praktiskas glabāšanas iespējas un pietiekami daudz vietas visiem. Funkcionalitāti atspoguļo skaitļi: pieci sēdekļi, standartaprīkojuma 40:20:40 attiecībā noliecams platais aizmugurējais sēdeklis un bagāžas nodalījums, ko var paplašināt no 500 litriem līdz maks. 1400 litriem. Bagāžas nodalījuma pārklājs, kā arī papildaprīkojuma uzglabāšanas komplekts ar bagāžas tīkliem, stiprinājumu sliedēm un neslīdošu abpusējo bagāžas nodalījuma paklājiņu vēl vairāk uzlabo komfortu un ikdienas praktiskumu automobilī, kurā nav nekā ikdienišķa.

AUTONOMĀ APSILDE.

Arī kad laukā ir auksts, vadītājs var uzsākt savu braucienu komfortablā, iepriekš uzsildītā automobilī, jo, izmantojot autonomo apsildi ar ērto taimera funkciju, salona temperatūru iespējams pielāgot neatkarīgi no dzinēja darbības. Tā novērš arī stiklu apledošanu un aizsvīšanu. Autonomo apsildi aktivizē un regulē, izmantojot atsevišķu tālvadības pulti, My BMW Remote lietojumprogrammu vai iDrive kontrolleri.


Kā siltuma avots kalpo ūdens apsildes ierīce. Degvielas sistēma apgādā to ar enerģiju. Ierīce apsilda arī atdzisušu dzinēju. Tas vēl vairāk samazina degvielas patēriņu uzsilšanas laikā. Autonomo apsildi iespējams automātiski aktivizēt iepriekš iestatītā laikā, kad ārējā gaisa temperatūra ir 15°C vai zemāka, vai manuāli ieslēgt pie jebkādas temperatūras.

BEZKONTAKTA BAGĀŽAS NODALĪJUMA PĀRSEGA ATVĒRŠANA.

Ja vēlaties atvērt bagāžas nodalījumu pēc aizrautīgas iepirkšanās, bieži nav viegli atrast atslēgas, turot rokās visus iepirkumu maisiņus. Šādās situācijās talkā nāk inovatīvā Comfort piekļuves sistēma, kas nodrošina bezkontakta bagāžas nodalījuma pārsega atvēršanu:


ātra, precīza kājas kustība zem aizmugurējā bufera liek sensoram uzsākt atvēršanas procesu. Līdzi jābūt tikai automobiļa atslēgai. Bagāžas nodalījuma durvis pašas atslēdzas un atveras. Dažādā augstumā aizmugurējā buferī novietotie sensori atpazīst kājas kustību un atver bagāžas nodalījumu. Šī inovatīvā BMW ConnectedDrive funkcija ievērojami atvieglo bagāžas nodalījuma atvēršanu un piekraušanu.