PIESAISTA SKATIENU. ATBRĪVO JAUDU.

BMW X4 braukšanas dinamika.

PIESAISTA SKATIENU. ATBRĪVO JAUDU.

BMW X4 braukšanas dinamika.

Viens pieskāriens akseleratora pedālim, un BMW X4 nokļūst pats savā pasaulē. Astoņpakāpju sporta Steptronic pārnesumkārba pilnībā izmanto dzinēju potenciālu: BMW X4 xDrive35d iegūst paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h tikai 5,2 sekundēs. Atjautīgā BMW xDrive pilnpiedziņas sistēma pārnes jaudu ielās, nodrošinot izcilu saķeri. Standartaprīkojumā ietverta arī variablā sporta stūres iekārta un snieguma kontrole.

PIESAISTA SKATIENU. ATBRĪVO JAUDU.BMW X4 braukšanas dinamika.

Viens pieskāriens akseleratora pedālim, un BMW X4 nokļūst pats savā pasaulē. Astoņpakāpju sporta Steptronic pārnesumkārba pilnībā izmanto dzinēju potenciālu: BMW X4 xDrive35d iegūst paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h tikai 5,2 sekundēs. Atjautīgā BMW xDrive pilnpiedziņas sistēma pārnes jaudu ielās, nodrošinot izcilu saķeri. Standartaprīkojumā ietverta arī variablā sporta stūres iekārta un snieguma kontrole.

Read more

VARIABLĀ SPORTA STŪRES IEKĀRTA.

Variablā sporta stūres iekārta ar Servotronic nodrošina tiešu un dinamisku braukšanas stilu ar mazāku piepūli stūrējot. Tā reaģē uz stūres leņķi neatkarīgi no šībrīža ātruma ar dažādiem stūrēšanas koeficientiem. Tā samazina nepieciešamo stūrēšanas kustību, griežot automobili īpaši lielā leņķī. Tas ievērojami palielina dinamiku un uzlabo vadāmību asos pagriezienos, uz šauriem ceļiem vai mainot kursu, braucot sevišķi sportiski. Turklāt uzlabo komfortu arī novietošanas, pagriešanās vai manevrēšanas laikā. Nelielam stūrēšanas leņķim sistēma nodrošina izcilu virziena stabilitāti un ārkārtīgi augstu stūrēšanas precizitāti.

BRAUKŠANAS DINAMIKA.

BRAUKŠANAS DINAMIKA.

Ar īpaši konstruēto šasiju, izcila snieguma dzinējiem un augstākās kvalitātes standartaprīkojuma klāstu BMW X4 piedāvā iespaidīgu veiklību.

Read more

SNIEGUMA KONTROLE.

Pagriezienos snieguma kontrole novada dzinēja un bremzēšanas vadību uz atsevišķiem riteņiem. Tā kā pagriezienos ārējiem riteņiem ir jānobrauc lielāks attālums nekā iekšējiem, BMW snieguma kontrole pārvalda dzinēja jaudu un bremzēšanu: ārējie riteņi saņem lielāku jaudu nekā iekšējie, optimizējot katra riteņa saķeri. Tas nozīmē, ka automobilis praktiski pagriežas pats, tādējādi uzlabojot braukšanas drošību un komfortu.

ASTOŅPAKĀPJU SPORTA STEPTRONIC PĀRNESUMKĀRBA AR PĀRNESUMU PĀRSLĒGA LĀPSTIŅĀM.

Astoņpakāpju sporta Steptronic pārnesumkārba pielāgojas jūsu individuālajam braukšanas stilam. Tā ir ideāli piemērota gan vienmērīgai, gan ļoti dinamiskai braukšanai.
Papildus automātiskajai pārnesumu pārslēgšanai, protams, vienmēr ir iespējams pārslēgt pārnesumus arī manuāli. Pārnesumus var pārslēgt ar īso pārnesumu pārslēgsviru vai ar pārnesumu pārslēga lāpstiņām uz stūres.
Sporta režīmā pārnesumi tiek pārslēgti atbilstoši maksimālajai jaudai. Īpaši precīzais astoņu pārnesumu iedalījums optimizē paātrinājuma procesu, un dzinējam vienmēr ir tāds sniegums, kas nodrošina vislielāko jaudu un efektivitāti. Maksimālu paātrinājumu nodrošina Launch Control funkcija: funkcija automātiski pārslēdz pārnesumus, lai izmantotu dzinēja optimālo apgr./min diapazonu.
Braucot ar lielu ātrumu, papildu astotais pārnesums samazina nepieciešamo dzinēja ātrumu, tādējādi samazinot degvielas patēriņu un dzinēja troksni. Tad tiek izmantots arī jaunizstrādātais īpaši efektīvas darbības sajūgs. Astoņpakāpju sporta Steptronic pārnesumkārba nodrošina maksimālu efektivitāti un neticami vienmērīgu pārnesumu pārslēgšanu.

ŠASIJA.

Šasija ir īpaši pielāgota BMW X4 un atstāj iespaidu ar izcilu saķeri, ideālu vadāmību un neticamu dinamiku, vienlaikus vienmēr nodrošinot komfortu. Braukšanas raksturlielumus var pielāgot individuāli, pateicoties dinamiskajai amortizatoru vadībai ar Comfort, Sport un Sport + režīmiem. Platā BMW X4 šķērsbāze un tā piecu sviru aizmugurējais tilts nodrošina lielu ātrumu pagriezienos ar minimālu sanesi.

 • Dinamiskā amortizatoru vadība

  Dinamiskā amortizatoru vadība ļauj precīzi pielāgot amortizatoru raksturlielumus katrai braukšanas situācijai, uzlabojot komfortu un braukšanas dinamiku. Papildus standarta Comfort iestatījumam, kas samazina vibrāciju un citas nepatīkamas automobiļa kustības, ir pieejamas divas citas programmas: Sport un Sport + režīmi. Šajos režīmos amortizatori automātiski kļūst stingrāki, ļaujot braukt sportiskāk.

BMW xDRIVE.

Atjautīgā BMW xDrive pilnpiedziņas sistēma ideāli pielāgojas pat vissarežģītākajiem ceļa virsmas apstākļiem, vienmēr nodrošinot izcilu saķeri. Ar xDrive un dinamisko stabilitātes kontroli (DSC) automobilim ir virziena stabilitāte un vadāmība. Reakcija mazāk kā sekundes laikā ļauj xDrive izplatīt piedziņas spēku starp abiem tiltiem, nodrošinot optimālu saķeri. Tādējādi xDrive apvieno pilnpiedziņas priekšrocības – saķeri, virziena stabilitāti un drošību – un klasisku BMW dinamiku.

 • xDrive statuss

  Skaidrs vēstījums pat sarežģītās situācijās: xDrive statuss parāda kopainu. Braucot sarežģītos apstākļos, vadītājs var piekļūt informācijai, kas saistīta ar apvidus braukšanu, gan instrumentu panelī, gan centrālajā vadības displejā. Papildus ērti nolasāmajam kompasam (tikai apvienojumā ar navigācijas sistēmu) tiek atainots arī automobiļa garuma un šķērseniskais slīpums, kā arī šībrīža stūrēšanas leņķis – ne tikai skaitliski, bet arī ar grafisku 3D automobiļa atveidojumu.

BRAUKŠANAS PIEREDZES VADĪBA.

Braukšanas pieredzes vadība ļauj vadītājam izvēlēties Comfort režīmu, kas nodrošina standarta dzinēja un pārnesumkārbas iestatījumus, vai ECO PRO režīmu, kas izstrādāts, domājot par efektivitāti, un Sport režīmu, kas nodrošina vēl dinamiskāku braukšanu. Ekonomiskais ECO PRO režīms pārdomāti pielāgo akseleratora pedāļa un transmisijas raksturīgās līknes, kā arī apsildes/gaisa kondicionētāja stratēģiju.
ECO PRO režīms samazina degvielas patēriņu par līdz pat 20 procentiem. Vienmērīgas braukšanas funkcija (pieejama tikai ar Steptronic pārnesumkārbu), turpmākā maršruta palīgs un ECO PRO Route (tikai kopā ar navigācijas sistēmu Professional) vēl vairāk palīdz taupīt degvielu. Turpmākā maršruta palīgs izmanto navigācijas sistēmu, lai novērtētu ceļa apstākļus un laikus sniegtu padomus. Ja aiz nākamā līkuma sākas ātruma ierobežojums, sistēma jau pirms līkuma iesaka vadītājam samazināt ātrumu.
ECO PRO Route nodrošina ekonomisku degvielas patēriņu. Tas iesaka efektīvāko maršrutu, ņemot vērā satiksmes intensitāti, individuālo braukšanas stilu un vietējos apstākļus. Vienmērīgas braukšanas funkcija ļauj automobilim slīdēt pa ceļu ar ātrumu līdz 160 km/h, ja vadītājs noņem kāju no akseleratora, nenospiežot bremzes. Braucot ar Sport režīmu, automobilim ir tiešāka reakcija, kas ļauj braukt sportiskāk.

 • Sporta režīms

  Nākamais līmenis: ieslēdzot braukšanas pieredzes kontroles Sport režīmu, BMW dzinējs un balstiekārta reaģē vēl tiešāk, nodrošinot dinamiskāku braukšanu.
  Sport režīmu aktivē, izmantojot braukšanas pieredzes vadības slēdzi viduskonsolē. Tas aktivē iepriekšnoteiktu dzinēja un balstiekārtas iestatījumu konfigurāciju, kas atkarībā no uzstādītā aprīkojuma ir ievērojami dinamiskāka par standarta konfigurāciju. Piemēram, tiek uzlabota dzinēja reakcija. Modeļiem ar Steptronic pārnesumkārbu ir daudz sportiskāks pārnesumu pārslēgšanas laiks. Sport režīmā centrālajā displejā tiek atainota arī šībrīža jauda (kW) un griezes moments (Nm). Šī funkcija ir pieejama tikai kopā ar navigācijas sistēmu Professional. Apvienojumā ar adaptīvo balstiekārtu tās iestatījumi ir daudz dinamiskāki. Ja BMW ir aprīkots ar variablo sporta stūres iekārtu, stūres pastiprinājuma jauda tiek samazināta, nodrošinot vadītājam vēl tiešāku stūrēšanu.