INTENSĪVA BRĪVĪBA.

BMW X3 M40i.

BMW MPerformance

INTENSĪVA BRĪVĪBA.

BMW X3 M40i.

INTENSĪVA BRĪVĪBA.BMW X3 M40i.

Paātrina jūsu pulsu: ar iespaidīgu 360 ZS jaudu un nepārprotamiem M Performance saimes gēniem BMW X3 M40i nosaka jaunas robežas. Tā elpu aizraujošā izveicība, lielā vadāmības precizitāte un ārkārtīgi lielā braukšanas stabilitāte uz ikvienas virsmas padara to par neapšaubāmu līderi savā klasē.
 

BMW X3 M40i (2)(3):
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 8,4-8,2
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 193-188

Read more

NODROŠINA IEVĒROJAMI AUGSTĀKU ADRENALĪNA LĪMENI.

NODROŠINA IEVĒROJAMI AUGSTĀKU ADRENALĪNA LĪMENI.

Nepārspējama jauda un plašs paātrinājums. BMW X3 M40i M Performance TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs uzņem ātrumu no 0 līdz 100 km/h iespaidīgās 4,9 sekundēs. 500 Nm maksimālais griezes moments un dzinēja tiešā reakcija piedāvā pilnīgi jaunu braukšanas pieredzi. Ieskaitot adrenalīna devu.

Read more

GATAVS IKVIENAM IZAICINĀJUMAM.

GATAVS IKVIENAM IZAICINĀJUMAM.

Jaudīgs, dinamisks un ārkārtīgi veikls. BMW X3 M40i braukšanas pieredze apvieno pilnīgu sniegumu un intensīvu braukšanas prieku. Optimizēts, lai tiktu galā ar ikvienu izaicinājumu. Visi šī automobiļa komponenti ir sistemātiski radīti izcilam sniegumam. Izcilas stūrēšanas īpašības, M sporta balstiekārtas sportiskie pielāgojumi un ārkārtīgi dinamiskā pilnpiedziņa vienmērīgi un pastāvīgi pārnes dzinēja iespaidīgo sniegumu uz ceļu. Nepieciešamības gadījumā M sporta bremzes koncentrēto jaudu apturēs dažu sekunžu laikā. Izbaudiet precīzo vadāmību un maksimālu saķeri.

Read more

AIZRAUJOŠS SKATS.

BMW X3 M40i nekavējoties atstāj iespaidu ar raksturīgo Cerium Grey krāsu, kas rezervēta īpaši M Performance automobiļiem. Starp iedvesmojošajām iezīmēm atradīsiet iespaidīgo priekšdaļu ar izteiksmīgu dubulto elipsveida režģi Cerium Grey krāsā un palielinātus gaisa savācējus. Aizmugure iedvesmo ar jaudīgu dubulto izpūtēju dekoratīvajiem elementiem Black Chrome krāsā abās pusēs. Aizraujošo kopējo iespaidu noslēdz ar krāsām akcentētie spoguļu korpusi un ekskluzīvi 21 collas M vieglmetāla diski Double-spoke ar 718 M stilu.

BMW X3 M40I EKSKLUZĪVAIS SALONA DIZAINS.

BMW X3 M40i salons ir tā nepārspējamā snieguma standarta izpausme. Jau pirms apsēšanās ekskluzīvā durvju sliekšņu apdare ar M Performance modeļa nosaukumu nekavējoties piesaista uzmanību automobiļa sporta DNS. Uz vadītāju orientētais kokpits atstāj iespaidu ar īso attālumu no stūres līdz galvenajām funkcijām. Tajā pašā laikā visa informācija, kas ir būtiska vadītājam, parādās īpaši modernā instrumentu panelī ar digitālu modeļa nosaukumu. Un sporta sēdekļi ar kvalitatīvas ādas apšuvumu Cognac krāsā ir pastāvīgs iedvesmas avots, pateicoties nevainojamai ergonomikai un eleganti sportiskam izskatam.

INTENSĪVĀKAS BRAUKŠANAS BAUDA.

BMW MPerformance

INTENSĪVĀKAS BRAUKŠANAS BAUDA.

M Performance automobiļi ar uzlaboto dizainu demonstrē ievērojamu stilu, kas apvienots ar augstākā līmeņa sportiskumu, un atstāj iespaidu ar jaudīgu braucienu, kāds ierindojas starp labākajiem sniegumiem visās modeļu sērijās. Un tie piedāvā fascinējošu braukšanas dinamiku, neierobežojot komfortu. BMW M Performance automobiļi. Vai – īsumā – intensīvs braukšanas prieks.

Read more

ATTĒLI UN VIDEO.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

  • Norādītās degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības tika noteiktas atbilstoši Eiropas regulai (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.

    Ar (2), atzīmēto automobiļu rādītāji ir plānotās vērtības.

    Automobiļu, kas atzīmēti ar (3), vērtības jau šobrīd ir balstītas uz jauno WLTP regulu un ir atkal pārveidotas NEDC ekvivalentās vērtībās, lai nodrošinātu salīdzinājumu transportlīdzekļu starpā. [Attiecībā uz šiem transportlīdzekļiem, uz transportlīdzekli attiecināmiem nodokļiem vai citām nodevām, kas balstītas (vismaz cita starpā) uz CO2 izmešu rādītājiem, CO2 vērtības var atšķirties no šeit norādītajām vērtībām.]

    CO2 efektivitātes specifikācijas ir noteiktas saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK un Eiropas regulu konkrētajā piemērojamajā versijā. Attēlotās vērtības ir balstītas uz degvielas patēriņu, CO2 vērtībām un enerģijas patēriņu saskaņā ar NEDC cikla klasifikāciju.

    Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un specifiskajām CO2 emisijām jaunajiem pasažieru automobiļiem var iegūt izdevumā “Jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa rokasgrāmata”, kas bez maksas pieejams visās tirdzniecības vietās un https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.