INTENSĪVA BRĪVĪBA.

BMW X3 M40i.

BMW MPerformance

INTENSĪVA BRĪVĪBA.

BMW X3 M40i.

INTENSĪVA BRĪVĪBA.BMW X3 M40i.

Paātrina jūsu pulsu: ar iespaidīgu 360 ZS jaudu un nepārprotamiem M Performance saimes gēniem BMW X3 M40i nosaka jaunas robežas. Tā elpu aizraujošā izveicība, lielā vadāmības precizitāte un ārkārtīgi lielā braukšanas stabilitāte uz ikvienas virsmas padara to par neapšaubāmu līderi savā klasē.
 

BMW X3 M40i:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 8,4 – 8,2
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 193 – 188

Read more

NODROŠINA IEVĒROJAMI AUGSTĀKU ADRENALĪNA LĪMENI.

NODROŠINA IEVĒROJAMI AUGSTĀKU ADRENALĪNA LĪMENI.

Nepārspējama jauda un plašs paātrinājums. BMW X3 M40i M Performance TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs uzņem ātrumu no 0 līdz 100 km/h iespaidīgās 4,9 sekundēs. 500 Nm maksimālais griezes moments un dzinēja tiešā reakcija piedāvā pilnīgi jaunu braukšanas pieredzi. Ieskaitot adrenalīna devu.

Read more

GATAVS IKVIENAM IZAICINĀJUMAM.

GATAVS IKVIENAM IZAICINĀJUMAM.

Jaudīgs, dinamisks un ārkārtīgi veikls. BMW X3 M40i braukšanas pieredze apvieno pilnīgu sniegumu un intensīvu braukšanas prieku. Optimizēts, lai tiktu galā ar ikvienu izaicinājumu. Visi šī automobiļa komponenti ir sistemātiski radīti izcilam sniegumam. Izcilas stūrēšanas īpašības, M sporta balstiekārtas sportiskie pielāgojumi un ārkārtīgi dinamiskā pilnpiedziņa vienmērīgi un pastāvīgi pārnes dzinēja iespaidīgo sniegumu uz ceļu. Nepieciešamības gadījumā M sporta bremzes koncentrēto jaudu apturēs dažu sekunžu laikā. Izbaudiet precīzo vadāmību un maksimālu saķeri.

Read more

AIZRAUJOŠS SKATS.

BMW X3 M40i nekavējoties atstāj iespaidu ar raksturīgo Cerium Grey krāsu, kas rezervēta īpaši M Performance automobiļiem. Starp iedvesmojošajām iezīmēm atradīsiet iespaidīgo priekšdaļu ar izteiksmīgu dubulto elipsveida režģi Cerium Grey krāsā un palielinātus gaisa savācējus. Aizmugure iedvesmo ar jaudīgu dubulto izpūtēju dekoratīvajiem elementiem Black Chrome krāsā abās pusēs. Aizraujošo kopējo iespaidu noslēdz ar krāsām akcentētie spoguļu korpusi un ekskluzīvi 21 collas M vieglmetāla diski Double-spoke ar 718 M stilu.

BMW X3 M40I EKSKLUZĪVAIS SALONA DIZAINS.

BMW X3 M40i salons ir tā nepārspējamā snieguma standarta izpausme. Jau pirms apsēšanās ekskluzīvā durvju sliekšņu apdare ar M Performance modeļa nosaukumu nekavējoties piesaista uzmanību automobiļa sporta DNS. Uz vadītāju orientētais kokpits atstāj iespaidu ar īso attālumu no stūres līdz galvenajām funkcijām. Tajā pašā laikā visa informācija, kas ir būtiska vadītājam, parādās īpaši modernā instrumentu panelī ar digitālu modeļa nosaukumu. Un sporta sēdekļi ar kvalitatīvas ādas apšuvumu Cognac krāsā ir pastāvīgs iedvesmas avots, pateicoties nevainojamai ergonomikai un eleganti sportiskam izskatam.

INTENSĪVĀKAS BRAUKŠANAS BAUDA.

BMW MPerformance

INTENSĪVĀKAS BRAUKŠANAS BAUDA.

M Performance automobiļi ar uzlaboto dizainu demonstrē ievērojamu stilu, kas apvienots ar augstākā līmeņa sportiskumu, un atstāj iespaidu ar jaudīgu braucienu, kāds ierindojas starp labākajiem sniegumiem visās modeļu sērijās. Un tie piedāvā fascinējošu braukšanas dinamiku, neierobežojot komfortu. BMW M Performance automobiļi. Vai – īsumā – intensīvs braukšanas prieks.

Read more

ATTĒLI UN VIDEO.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

  • Norādītie degvielas patēriņa un CO2 izmešu rādītāji tiek noteikti atbilstoši Eiropas Parlamenta un Padomes regulai (EK) Nr. 715/2007 redakcijā, kas ir spēkā tipa apstiprināšanas brīdī. Rādītāji attiecas uz automobili ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītais diapazons ietver dažādus izvēlēto riteņu un riepu izmērus.

    CO2 efektivitātes specifikācijas tiek noteiktas atbilstoši Eiropas Parlamenta un Padomes direktīvai 1999/94/EK un Pkw-EnVKV un tiek balstīts uz degvielas patēriņu un CO2 vērtībām saskaņā ar NEDC (jaunā Eiropas braukšanas cikla) klasifikāciju.

    Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un specifiskajām CO2 emisijām jaunajiem pasažieru automobiļiem var iegūt izdevumā “Jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa rokasgrāmata”, kas bez maksas pieejams visās tirdzniecības vietās un https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.