SABIEDROTAIS IKVIENĀ MISIJĀ. SPĒCĪGA ESTĒTIKA.

BMW X3 dizains.

SABIEDROTAIS IKVIENĀ MISIJĀ. SPĒCĪGA ESTĒTIKA.

BMW X3 dizains.

SABIEDROTAIS IKVIENĀ MISIJĀ. SPĒCĪGA ESTĒTIKA.BMW X3 dizains.

Viens skatiens raisa vēlmi pēc izaicinājumiem. BMW X3 satriecošā dizaina valoda sniedz jaunu autoritātes un neatkarības interpretāciju. Harmoniskas proporcijas, spēcīgas kontūras un ievērojams uzsvars uz priekšpuses un aizmugures platumu kopā veido iespaidīgu izskatu – un tas turpinās arī jauna dizaina ekskluzīvajā salonā. Īsumā: ar daudzpusīgajām aprīkojuma līnijām BMW X3 piedāvā izskatu, kas atbilst jebkurām vajadzībām.


BMW X3 M40i (2)(3):
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 8,4-8,2
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 193-188

Read more

ADVENTURER WITH A STRONG PRESENCE.

The athletic exterior design of the BMW X3.

ADVENTURER WITH A STRONG PRESENCE.

The athletic exterior design of the BMW X3.

NEVAINOJAMS SKATS UZ VISIEM MARŠRUTIEM. PAT BEZCEĻOS.

Adaptīvie LED priekšējie lukturi ietver tuvās un tālās gaismas, kā arī pagriezienu rādītājus ar LED tehnoloģiju. Aprīkojumā iekļauts arī BMW Selective Beam, pagriezienu gaismas, dienas gaitas lukturi un adaptīvie priekšējie lukturi ar maināmu apgaismojuma vadību nevainojamai ceļa izgaismošanai un labākai redzamībai tumsā. Aizmugurē atradīsiet īpaši veidotus trīsdimensiju pilnos LED aizmugurējos lukturus BMW raksturīgajā izteiksmīgajā "L" formā. Tie piešķir automobilim vēl dinamiskāku izskatu, lai jūsu ierašanās nepaliktu nemanīta ne dienā, ne naktī.

NOSVĒRTS. PAT VĒTRĀ.

Moderns akustiskais dizains.

NOSVĒRTS. PAT VĒTRĀ.

Moderns akustiskais dizains.

Mierīga, izsmalcināta atmosfēra: ievērojami uzlabots akustiskais komforts pārvērš BMW X3 salonu ekskluzīvā klusajā zonā pat lielā ātrumā. Kvalitatīvais akustiskais pārklājums ievērojami samazina vēja troksni un citas āra skaņas.

Read more

"Elegantu virsmu ietverti atjautīgi detaļu risinājumi sniedz ievērojamu plašumu aktīvam dzīvesveidam."
OLIVERS HEILMERS [OLIVER HEILMER], BMW AUTOMOBILE SALONA DIZAINA DAĻAS VADĪTĀJS

EXCLUSIVE FOCUS OF EVERY MISSION.

The first-class interior of the BMW X3.

EXCLUSIVE FOCUS OF EVERY MISSION.

The first-class interior of the BMW X3.

.

.

.

.

GATAVS JAUNIEM PIEDZĪVOJUMIEM. BMW E-BIKE SPECIALIZED.

Meklējot jaunus izaicinājumus, BMW X3 ir atradis līdzīgi domājošu cīņu biedru – BMW E-bike SPECIALIZED. Augstākā līmeņa sporta e-kalnu divritenis, kura rāmī iebūvēts motors un akumulators. Tas ir aprīkots ar trim izteiksmīgiem braukšanas režīmiem, kas atbilst pat ļoti stāviem kalniem un nogāzēm un aptver lielākas kopējās augstuma atšķirības. Un ar īpaši izstrādāto SPECIALIZED misijas vadības lietojumprogrammu vienmēr varat izplānot savus maršrutus tā, lai akumulatora uzlādes līmenis būtu pietiekošs visā braucienā. Tāpat varat to vienkārši uzlādēt, izmantojot īpaši radīto BMW X3 uzlādes kabeli. Augstākajam braukšanas prieka līmenim – uz jebkura seguma.

PIEDERUMI IKVIENAI MISIJAI.

BMW X3 piederumu būtiska īpašība ir fascinējoša daudzpusība. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties uzsvērt sportisku raksturu, iegūt vairāk uzglabāšanas vietas vai izbaudīt praktiskākas funkcijas, ar oriģinālajiem BMW piederumiem tas nevainojami pielāgosies jūsu dzīvesveidam. Kvalitatīvā izvēle no plašās jumta kastes sniedzas līdz izteiksmīgiem diskiem, paklājiņiem un modernam velosipēdu turētājam. 

BRAUKŠANAS DINAMIKA UN EFEKTIVITĀTE.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW X3 xDrive20d (3):
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 5,6 – 5,3
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 146 – 140

  BMW X3 xDrive30d (3):
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 6,1-5,8
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 160 – 154

  BMW X3 M40i (2)(3):
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 8,4-8,2
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 193-188

  Norādītās degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības tika noteiktas atbilstoši Eiropas regulai (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.

  Ar (2), atzīmēto automobiļu rādītāji ir plānotās vērtības.

  Automobiļu, kas atzīmēti ar (3), vērtības jau šobrīd ir balstītas uz jauno WLTP regulu un ir atkal pārveidotas NEDC ekvivalentās vērtībās, lai nodrošinātu salīdzinājumu transportlīdzekļu starpā. [Attiecībā uz šiem transportlīdzekļiem, uz transportlīdzekli attiecināmiem nodokļiem vai citām nodevām, kas balstītas (vismaz cita starpā) uz CO2 izmešu rādītājiem, CO2 vērtības var atšķirties no šeit norādītajām vērtībām.]

  CO2 efektivitātes specifikācijas ir noteiktas saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK un Eiropas regulu konkrētajā piemērojamajā versijā. Attēlotās vērtības ir balstītas uz degvielas patēriņu, CO2 vērtībām un enerģijas patēriņu saskaņā ar NEDC cikla klasifikāciju.

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un specifiskajām CO2 emisijām jaunajiem pasažieru automobiļiem var iegūt izdevumā “Jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa rokasgrāmata”, kas bez maksas pieejams visās tirdzniecības vietās un https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.