NEVAINOJAMI SAVIENOTS.

BMW X3 digitālie pakalpojumi un vadītāja atbalsts.

NEVAINOJAMI SAVIENOTS.

BMW X3 digitālie pakalpojumi un vadītāja atbalsts.

NEVAINOJAMI SAVIENOTS.BMW X3 digitālie pakalpojumi un vadītāja atbalsts.

Esiet savienots ar draugiem un pasauli ceļojuma laikā, izmantojiet ekskluzīvus pakalpojumus un atjautīgas lietojumprogrammas, zvaniet un sūtiet e-pastus vai sērfojiet internetā, izmantojot WiFi – savienojamības un komforta ziņā BMW X3 iedibina pats savu klasi. Inovatīvā vadības koncepcija ik mirkli nodrošina izcilu vadītāja un automobiļa sadarbību. Rezultātā iegūtā braukšanas pieredze rada jaunu etalonu – veltot maksimālu uzmanību jūsu vajadzībām un dodoties autonomas braukšanas virzienā. Tajā pašā laikā īpaši modernās vadītāja palīdzības sistēmas paaugstina drošības latiņu un samazina vadītāja slodzi. Lai nodrošinātu, ka jūs koncentrējaties uz būtiskāko: labi pavadītu laiku pie stūres.
 

BMW X3 M40i (2)(3):
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 8,4-8,2
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 193-188

Read more

DIRECTIONAL STABILITY AT THE PUSH OF A BUTTON.

The BMW Personal CoPilot with Driving Assistant Plus.

DIRECTIONAL STABILITY AT THE PUSH OF A BUTTON.

The BMW Personal CoPilot with Driving Assistant Plus.

VISS SVARĪGĀKAIS ACU PRIEKŠĀ.

Novatoriska vadības koncepcija.

Jaunā BMW X3 vadības koncepcija iedvesmo ar izcili intuitīvu lietotāja vadību. Skaidri izkārtotas vadības ierīces un ārkārtīgi mazais attālums līdz stūrei paceļ braukšanas pieredzi jaunā līmenī. Noteiktas funkcijas iespējams pārvaldīt, izmantojot atjautīgo BMW balss vadības sistēmu vai BMW žestu un skārienu vadību. Pietiek ar dažām "novilkšanas" vai "norādīšanas" kustībām atpazīšanas zonā virs priekšējās viduskonsoles, lai pārvaldītu tālruņa zvanus vai navigācijas sistēmu.
Read more

BMW Head-Up displejs.

Pilnkrāsu BMW Head-Up displejs ataino būtisko braukšanas informāciju vadītāja acu priekšā, ļaujot pilnībā pievērst uzmanību braukšanai. Tiek rādīta tāda informācija kā šībrīža ātrums, navigācijas norādes, ātruma ierobežojumu informācija, tostarp apdzīšanas liegums, kā arī tālruņa un izklaides saraksti.
Read more

12 collu vadības displejs.

Multifunkcionālais instrumentu displejs ar melna paneļa tehnoloģiju un 00,00 collu ekrānu nodrošina ārkārtīgi iespaidīgu braukšanas pieredzes vizualizāciju. Instrumentu panelī var atainot trīs dažādus režīmus ar specifiskiem displejiem – katram no tiem ir sava krāsu shēma un grafiskais stils: ECO PRO, COMFORT un SPORT.
Read more

CONNECTED WITH YOUR LIFE.

BMW CONNECTED.

BMW Connected is your personal mobility assistant, which always allows you to reach your destinations relaxed and on time and now connects you more seamlessly than ever before with your BMW – regardless of where you happen to be. With Remote 3D View, you can examine the surroundings of your BMW X3 on your smartphone in a 3D display. And Hazard Preview warns you in real time of possible hazards and takes you safely to your destination.
Read more

BMW WiFi hotspot.

The equipment includes a built-in WiFi hotspot using the LTE standard, which allows for a paid internet connection. The vehicle is connected via the built-in SIM card with a fee-based hotspot plan from a service provider.
Read more

On-Street Parking Information.

On-Street Parking Information helps you to find a vacant parking space in cities. Streets with a high probability of free parking spaces are indicated in green on the map of the display in the BMW navigation system.
Read more

BMW CONNECTED +.

With BMW Connected +, you enjoy your independence on a new level – regardless of where you happen to be travelling and what challenges your everyday life has in store. Your personal Command Centre in the vehicle pools customised information so that you have it at the right time and all in one place. Regardless of whether you wish to share arrival times with friends and family, plan fuel stops or transfer the locations of meetings stored in your smartphone diary to your navigation system, the BMW X3 is not only ahead of its time but also one step ahead of you. In this way, you arrive relaxed at your destinations.

Send my Routes to Car

Share live trip status

Navigate door to door

Send my Routes to Car

Share live trip status

Navigate door to door

BMW M PERFORMANCE.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

  • Norādītās degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības tika noteiktas atbilstoši Eiropas regulai (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.

    Ar (2), atzīmēto automobiļu rādītāji ir plānotās vērtības.

    Automobiļu, kas atzīmēti ar (3), vērtības jau šobrīd ir balstītas uz jauno WLTP regulu un ir atkal pārveidotas NEDC ekvivalentās vērtībās, lai nodrošinātu salīdzinājumu transportlīdzekļu starpā. [Attiecībā uz šiem transportlīdzekļiem, uz transportlīdzekli attiecināmiem nodokļiem vai citām nodevām, kas balstītas (vismaz cita starpā) uz CO2 izmešu rādītājiem, CO2 vērtības var atšķirties no šeit norādītajām vērtībām.]

    CO2 efektivitātes specifikācijas ir noteiktas saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK un Eiropas regulu konkrētajā piemērojamajā versijā. Attēlotās vērtības ir balstītas uz degvielas patēriņu, CO2 vērtībām un enerģijas patēriņu saskaņā ar NEDC cikla klasifikāciju.

    Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un specifiskajām CO2 emisijām jaunajiem pasažieru automobiļiem var iegūt izdevumā “Jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa rokasgrāmata”, kas bez maksas pieejams visās tirdzniecības vietās un https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.