BEZ IEROBEŽOJUMIEM.

BMW X3 braukšanas dinamika un efektivitāte.

BEZ IEROBEŽOJUMIEM.

BMW X3 braukšanas dinamika un efektivitāte.

BEZ IEROBEŽOJUMIEM.BMW X3 braukšanas dinamika un efektivitāte.

BMW X3 ir skaidra misija: neierobežoti apvienot dinamiku un drošību. Tādēļ tas piedāvā maksimālu braukšanas komfortu un pārliecinošus drošības ieguvumus pat nelabvēlīgos laikapstākļos un uz slidena seguma. Citi izcilās braukšanas pieredzes rādītāji ir liels griezes moments apvienojumā ar iespaidīgu saķeri un izveicību. Citiem vārdiem sakot: braucot ar BMW X3, ceļš beidzas tur, kur jūs to vēlaties.
 

BMW X3 M40i (2)(3):
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 8,4-8,2
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 193-188

Read more

UNCOMPROMISING DYNAMICS – ON EVERY TERRAIN.

The intelligent BMW xDrive all-wheel drive.

UNCOMPROMISING DYNAMICS – ON EVERY TERRAIN.

The intelligent BMW xDrive all-wheel drive.

IESPAIDĪGA JAUDA.

Jaunās paaudzes BMW TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru dīzeļdzinējs piedāvā iespaidīgu jaudas padevi kopā ar izcilu patēriņu, pateicoties tādām inovatīvām tehnoloģijām kā turbokompresors ar maināmu turbīnas ģeometriju un Common Rail tiešo iesmidzināšanu. Dzinējam ir 190 kW (258 ZS) jauda un iespaidīgs 000 Nm maksimālais griezes moments.

Read more

MAZA PRETESTĪBA. ĀTRĀKAI VIRZĪBAI.

MAZA PRETESTĪBA. ĀTRĀKAI VIRZĪBAI.

Pateicoties pārdomātai, vieglai konstrukcijai, BMW X3 ir ievērojami samazināts svars, un ar precīzi saskaņotajiem aerodinamikas paņēmieniem tas sasniedz optimizētu pretestības koeficientu. Abām iezīmēm ir pozitīva ietekme uz ārkārtīgi veiklo dinamiku, efektivitāti un degvielas patēriņu. Īpaši vērtīgi pieminēt aizmugures dizainu ar izceltajām apmalēm, aerodinamiski optimizētos ārējos atpakaļskata spoguļus un priekšējā spoilera gaisa aizkaru. Aktīvās gaisa plūsmas elipsveida režģa gaisa vārstu vadība ir unikāla – ja dzesēšanas gaisa pieprasījums ir mazs, viens vārsts tiek automātiski aizvērts, nodrošinot vēl lielāku aerodinamikas uzlabojumu.

Read more

BMW EFEKTĪVĀ DINAMIKA.

BMW EFEKTĪVĀ DINAMIKA.

Iegūstiet vairāk no katra degvielas litra, izmantojot BMW EfficientDynamics: labāku sniegumu, lielāku efektivitāti un uzlabotu braukšanas pieredzi. Tehniskās inovācijas, kas samazina degvielas patēriņu, vienlaikus uzlabojot braukšanas prieku, nozīmē, ka tīra dinamika tagad ir katra BMW aprīkojumā.

Read more

SAVIENOJAMĪBA UN VADĪTĀJA PALĪDZĪBA.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

  • Norādītās degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības tika noteiktas atbilstoši Eiropas regulai (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.

    Ar (2), atzīmēto automobiļu rādītāji ir plānotās vērtības.

    Automobiļu, kas atzīmēti ar (3), vērtības jau šobrīd ir balstītas uz jauno WLTP regulu un ir atkal pārveidotas NEDC ekvivalentās vērtībās, lai nodrošinātu salīdzinājumu transportlīdzekļu starpā. [Attiecībā uz šiem transportlīdzekļiem, uz transportlīdzekli attiecināmiem nodokļiem vai citām nodevām, kas balstītas (vismaz cita starpā) uz CO2 izmešu rādītājiem, CO2 vērtības var atšķirties no šeit norādītajām vērtībām.]

    CO2 efektivitātes specifikācijas ir noteiktas saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK un Eiropas regulu konkrētajā piemērojamajā versijā. Attēlotās vērtības ir balstītas uz degvielas patēriņu, CO2 vērtībām un enerģijas patēriņu saskaņā ar NEDC cikla klasifikāciju.

    Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un specifiskajām CO2 emisijām jaunajiem pasažieru automobiļiem var iegūt izdevumā “Jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa rokasgrāmata”, kas bez maksas pieejams visās tirdzniecības vietās un https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.