BEZ IEROBEŽOJUMIEM.

BMW X3 braukšanas dinamika un efektivitāte.

BEZ IEROBEŽOJUMIEM.

BMW X3 braukšanas dinamika un efektivitāte.

BEZ IEROBEŽOJUMIEM.BMW X3 braukšanas dinamika un efektivitāte.

BMW X3 ir skaidra misija: neierobežoti apvienot dinamiku un drošību. Tādēļ tas piedāvā maksimālu braukšanas komfortu un pārliecinošus drošības ieguvumus pat nelabvēlīgos laikapstākļos un uz slidena seguma. Citi izcilās braukšanas pieredzes rādītāji ir liels griezes moments apvienojumā ar iespaidīgu saķeri un izveicību. Citiem vārdiem sakot: braucot ar BMW X3, ceļš beidzas tur, kur jūs to vēlaties.
 

BMW X3 M40i:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 8,4 – 8,2
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 193 – 188

Read more

UNCOMPROMISING DYNAMICS – ON EVERY TERRAIN.

The intelligent BMW xDrive all-wheel drive.

UNCOMPROMISING DYNAMICS – ON EVERY TERRAIN.

The intelligent BMW xDrive all-wheel drive.

IESPAIDĪGA JAUDA.

Jaunās paaudzes BMW TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru dīzeļdzinējs piedāvā iespaidīgu jaudas padevi kopā ar izcilu patēriņu, pateicoties tādām inovatīvām tehnoloģijām kā turbokompresors ar maināmu turbīnas ģeometriju un Common Rail tiešo iesmidzināšanu. Dzinējam ir 190 kW (258 ZS) jauda un iespaidīgs 000 Nm maksimālais griezes moments.

Read more

MAZA PRETESTĪBA. ĀTRĀKAI VIRZĪBAI.

MAZA PRETESTĪBA. ĀTRĀKAI VIRZĪBAI.

Pateicoties pārdomātai, vieglai konstrukcijai, BMW X3 ir ievērojami samazināts svars, un ar precīzi saskaņotajiem aerodinamikas paņēmieniem tas sasniedz optimizētu pretestības koeficientu. Abām iezīmēm ir pozitīva ietekme uz ārkārtīgi veiklo dinamiku, efektivitāti un degvielas patēriņu. Īpaši vērtīgi pieminēt aizmugures dizainu ar izceltajām apmalēm, aerodinamiski optimizētos ārējos atpakaļskata spoguļus un priekšējā spoilera gaisa aizkaru. Aktīvās gaisa plūsmas elipsveida režģa gaisa vārstu vadība ir unikāla – ja dzesēšanas gaisa pieprasījums ir mazs, viens vārsts tiek automātiski aizvērts, nodrošinot vēl lielāku aerodinamikas uzlabojumu.

Read more

BMW EFEKTĪVĀ DINAMIKA.

BMW EFEKTĪVĀ DINAMIKA.

Iegūstiet vairāk no katra degvielas litra, izmantojot BMW EfficientDynamics: labāku sniegumu, lielāku efektivitāti un uzlabotu braukšanas pieredzi. Tehniskās inovācijas, kas samazina degvielas patēriņu, vienlaikus uzlabojot braukšanas prieku, nozīmē, ka tīra dinamika tagad ir katra BMW aprīkojumā.

Read more

SAVIENOJAMĪBA UN VADĪTĀJA PALĪDZĪBA.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

  • Norādītie degvielas patēriņa un CO2 izmešu rādītāji tiek noteikti atbilstoši Eiropas Parlamenta un Padomes regulai (EK) Nr. 715/2007 redakcijā, kas ir spēkā tipa apstiprināšanas brīdī. Rādītāji attiecas uz automobili ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītais diapazons ietver dažādus izvēlēto riteņu un riepu izmērus.

    CO2 efektivitātes specifikācijas tiek noteiktas atbilstoši Eiropas Parlamenta un Padomes direktīvai 1999/94/EK un Pkw-EnVKV un tiek balstīts uz degvielas patēriņu un CO2 vērtībām saskaņā ar NEDC (jaunā Eiropas braukšanas cikla) klasifikāciju.

    Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un specifiskajām CO2 emisijām jaunajiem pasažieru automobiļiem var iegūt izdevumā “Jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa rokasgrāmata”, kas bez maksas pieejams visās tirdzniecības vietās un https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.