Kombinētais degvielas patēriņš l/100 km (18d)

5,1–4,7 [5,1–4,7]

CO2 izmeši g/km (18d)

133-123 [135-125]

Bagāžas nodalījuma ietilpība, l

550-1,600

Atzveltne ar 40/20/40 dalījumu

standartaprīkojums

Būdams pirmais luksusa apvidus automobilis, BMW X3 reiz bija celmlauzis savā klasē. Šī apvidus automobiļa paaudze ir uzticīga tradīcijām: ārkārtīgi ērtais un ļoti pielāgojamais BMW X3 ir lieliski piemērots gan ikdienas izaicinājumiem, gan garākiem ceļojumiem. Kamēr virsbūvē izpaužas tipiskais BMW X raksturs, salonā iedvesmu sniedz rūpīgi izvēlēti materiāli, kas atstāj īpaši augstas kvalitātes iespaidu. BMW X3 izceļas arī ar ekonomiskajiem BMW TwinPower Turbo benzīna un dīzeļdzinējiem.

ATKLĀJIET BMW X3.

Dizains.

Automobiļa, kas reiz atklāja luksusa klases apvidus automobiļu klasi, jaunākā versija ir saglabājusi savu nepārprotamo pievilcību. Tajā pašā laikā BMW X3 ir sportiskāks nekā jebkad iepriekš – un salonā tā izcilo raksturu izceļ augstas kvalitātes materiāli.
Read more

Efektivitāte.

BMW X3 ir gatavs ikvienam izaicinājumam. Tas īpaši attiecas uz piedziņas sistēmu. Izmantojot BMW EfficientDynamics pārdomātās tehnoloģijas, kā arī moderno enerģijas pārvaldību, tā piedāvā braukšanas prieku un veiklību, vienlaikus samazinot degvielas patēriņu un izmešus.
Read more

Komforts & funkcionalitāte.

BMW X3 ir gatavs pieņemt ikvienu ikdienas mesto izaicinājumu. Ar atjautīgajām funkcijām jebkuru piedzīvojumu iespējams pārvērst bērnu spēlītē. Plašo salonu un bagāžas nodalījumu var pielāgot it visām prasībām, nodrošinot izcilas kvalitātes komfortu un funkcionalitāti. Atklājiet savu pirmatklājumu dziņu – un pilnībā to izbaudiet ar BMW X3.
Read more