PIELĀGOTS IT VISAM.

BMW X3 braukšanas dinamika.

BMW X3 kā luksusa klases apvidus automobiļa iemiesojums atstāj iespaidu ar maksimālu pielāgojamību. Pamata šasija ir izveicīga pilsētā un asos līkumos, ērta un droša uz prasīgākajām ceļa virsmām, un tomēr stabila un uzticama pat lielā ātrumā. Pārdomātā BMW xDrive pilnpiedziņa nodrošina labāko iespējamo saķeri jebkādos laika apstākļos. Jūs varat vēl vairāk pielāgot BMW X3 savām individuālajām prasībām ar tādu papildaprīkojumu kā dinamiskā amortizatoru vadība.

Read more

DINAMISKĀ AMORTIZATORU VADĪBA.

Dinamiskā amortizatoru vadība ļauj precīzi pielāgot amortizatoru raksturlielumus katrai braukšanas situācijai, uzlabojot komfortu un braukšanas dinamiku. Papildus standarta Comfort iestatījumam, kas samazina vibrāciju un citas nepatīkamas automobiļa kustības, ir pieejamas divas citas programmas: Sport un Sport + režīmi. Šajos režīmos amortizatori automātiski kļūst stingrāki, ļaujot braukt sportiskāk.

BMW xDrive.

Atjautīgā BMW xDrive pilnpiedziņas sistēma ideāli pielāgojas pat izaicinošākajiem ceļa apstākļiem, vienmēr nodrošinot optimālu saķeri. xDrive un dinamiskā stabilitātes kontrole (DSC) gādā par BMW drošību un stabilitāti. xDrive, ko vada DSC sensora sistēma, ātri un pielāgojami sadala piedziņas spēku starp tiltiem, lai novērstu pārlieku vai nepietiekamu pagriežamību līkumos, nodrošinot izcilu virziena stabilitāti. Turklāt tā garantē ātru un drošu paātrinājumu pat slidenos un stāvos ceļa posmos. Kritiskos ceļa apstākļos DSC nav nepieciešams daudz iejaukties. Tādējādi BMW xDrive apvieno visas pilnpiedziņas sistēmas saķeres, virziena stabilitātes un braukšanas drošības priekšrocības ar klasisko BMW dinamiku.

  • xDrive statuss

    Skaidrs vēstījums pat sarežģītās situācijās: xDrive statuss parāda kopainu. Braucot sarežģītos apstākļos, vadītājs var piekļūt informācijai, kas saistīta ar apvidus braukšanu, gan instrumentu panelī, gan centrālajā vadības displejā. Papildus ērti nolasāmajam kompasam (tikai apvienojumā ar navigācijas sistēmu) tiek atainots arī automobiļa garuma un šķērseniskais slīpums, kā arī šībrīža stūrēšanas leņķis – ne tikai skaitliski, bet arī ar grafisku 3D automobiļa atveidojumu.

SNIEGUMA KONTROLE.

Pagriezienos snieguma kontrole novada dzinēja un bremzēšanas vadību uz atsevišķiem riteņiem. Tā kā pagriezienos ārējiem riteņiem ir jānobrauc lielāks attālums nekā iekšējiem, BMW snieguma kontrole pārvalda dzinēja jaudu un bremzēšanu: ārējie riteņi saņem lielāku jaudu nekā iekšējie, optimizējot katra riteņa saķeri. Tas nozīmē, ka automobilis praktiski pagriežas pats, tādējādi uzlabojot braukšanas drošību un komfortu.

VARIABLĀ SPORTA STŪRES IEKĀRTA.

VARIABLĀ SPORTA STŪRES IEKĀRTA.

Variablā sporta stūres iekārta ar Servotronic nodrošina tiešu un dinamisku braukšanas stilu ar mazāku piepūli stūrējot. Tā reaģē uz stūres leņķi neatkarīgi no šībrīža ātruma ar dažādiem stūrēšanas koeficientiem. Tā samazina nepieciešamo stūrēšanas kustību, griežot automobili īpaši lielā leņķī. Tas ievērojami palielina dinamiku un uzlabo vadāmību asos pagriezienos, uz šauriem ceļiem vai mainot kursu, braucot sevišķi sportiski. Turklāt uzlabo komfortu arī novietošanas, pagriešanās vai manevrēšanas laikā. Nelielam stūrēšanas leņķim sistēma nodrošina izcilu virziena stabilitāti un ārkārtīgi augstu stūrēšanas precizitāti.

BRAUKŠANAS PIEREDZES VADĪBA.

BRAUKŠANAS PIEREDZES VADĪBA.

COMFORT režīms, ECO PRO režīms un Sport režīms.

Braukšanas pieredzes vadība ļauj vadītājam izvēlēties Comfort režīmu, kas nodrošina standarta dzinēja un pārnesumkārbas iestatījumus, vai ECO PRO režīmu, kas izstrādāts, domājot par efektivitāti, un Sport režīmu, kas nodrošina vēl dinamiskāku braukšanu. Ekonomiskais ECO PRO režīms pārdomāti pielāgo akseleratora pedāļa un transmisijas raksturīgās līknes, kā arī apsildes/gaisa kondicionētāja stratēģiju.

Efektivitāte ar ECO PRO režīmu.

ECO PRO režīms samazina degvielas patēriņu par līdz pat 20 procentiem. Vienmērīgas braukšanas funkcija (pieejama tikai ar Steptronic pārnesumkārbu), turpmākā maršruta palīgs un ECO PRO Route (tikai kopā ar navigācijas sistēmu Professional) vēl vairāk palīdz taupīt degvielu. Turpmākā maršruta palīgs izmanto navigācijas sistēmu, lai novērtētu ceļa apstākļus un laikus sniegtu padomus. Ja aiz nākamā līkuma sākas ātruma ierobežojums, sistēma jau pirms līkuma iesaka vadītājam samazināt ātrumu.

ECO PRO Route.

ECO PRO Route nodrošina ekonomisku degvielas patēriņu. Tas iesaka efektīvāko maršrutu, ņemot vērā satiksmes intensitāti, individuālo braukšanas stilu un vietējos apstākļus. Vienmērīgas braukšanas funkcija ļauj automobilim slīdēt pa ceļu ar ātrumu līdz 160 km/h, ja vadītājs noņem kāju no akseleratora, nenospiežot bremzes. Braucot ar Sport režīmu, automobilim ir tiešāka reakcija, kas ļauj braukt sportiskāk.