DAUDZPUSĪBA AR JAUNU SEJU.

BMW X3 dizains.

DAUDZPUSĪBA AR JAUNU SEJU.

BMW X3 dizains.

Automobiļa, kas reiz atklāja luksusa klases apvidus automobiļu klasi, jaunākā versija ir saglabājusi savu nepārprotamo pievilcību. Tajā pašā laikā BMW X3 ir sportiskāks nekā jebkad iepriekš – un salonā tā izcilo raksturu izceļ augstas kvalitātes materiāli.

DAUDZPUSĪBA AR JAUNU SEJU.BMW X3 dizains.

Automobiļa, kas reiz atklāja luksusa klases apvidus automobiļu klasi, jaunākā versija ir saglabājusi savu nepārprotamo pievilcību. Tajā pašā laikā BMW X3 ir sportiskāks nekā jebkad iepriekš – un salonā tā izcilo raksturu izceļ augstas kvalitātes materiāli.

Read more

ĀRĒJAIS DIZAINS.

Pārliecinošs izskats: BMW X3 virsbūves standartaprīkojumā ir sportiskums. Pateicoties platajam buferim ar izteiksmīgajiem gaisa savācējiem, priekšdaļai ir pārliecinošs izskats. Platais dubultais elipsveida režģis atstāj iespaidu ar centrālo novietojumu un pašpārliecinātību. Priekšdaļas izskatu lieliski papildina izteiksmīgie priekšējie lukturi abās elipsveida režģa pusēs, kas papildaprīkojumā ir pieejami ar ksenona vai ar pilnu LED tehnoloģiju. Tajos, tāpat kā ārējo atpakaļskata spoguļu korpusos, ir integrēti pagriezienu rādītāji. Standartaprīkojuma miglas lukturi papildaprīkojumā ir pieejami arī ar LED.
No sāna siluetam ir pārliecinošs BMW X3 izskats. Raksturīgā līnija, kas sniedzas uz aizmuguri, vēl vairāk izceļ automobiļa dinamisko izskatu. Unikālā Hofmeistera izliekuma interpretācija nepārprotami liek saprast, ka tas ir BMW X3. Ar izteiksmīgo buferi aizmugure noslēdz kopējo izskatu un uzsver stabilo, pārliecinošo stāju. Vēl viena pievilcīga detaļa ir balstrāmja aizsardzība, kam, apvienojumā ar xLine pakotni, ir Aluminium izskats.

ADAPTĪVI LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI.

Adaptīvie LED priekšējie lukturi ietver tuvās un tālās gaismas, kā arī pagriezienu rādītājus ar LED tehnoloģiju. LED pagriezienu rādītāji ir novietoti virs raksturīgajiem LED dienasgaismas lukturiem, kas izstaro gaismu no BMW raksturīgajām trīsdimensiju spuldzēm. Adaptīvajiem LED priekšējiem lukturiem ir arī BMW Selective Beam (pretapžilbināšanas tālo gaismu asistents), LED miglas lukturi, pagriezienu rādītāji un adaptīvie priekšējie lukturi ar maināmu gaismas kontroli, lai optimāli apgaismotu ceļu un uzlabotu redzamību tumsā, – tādējādi braukšana naktī prasa gandrīz tikpat nelielu piepūli kā dienā.

SALONA DIZAINS.

BMW X3 salons apvieno augstas kvalitātes atmosfēru un patiesu funkcionalitāti. Aizraujošas līnijas sadala instrumentu paneli un durvju iekšpusi. Kopā ar vertikālo izliekumu viduskonsolē tās izceļ moderno izskatu, vienlaikus saglabājot BMW raksturīgo, uz vadītāju orientēto salona izkārtojumu. Pateicoties paceltajam sēdekļu novietojumam, visi pasažieri izbauda lielisku apkārtnes pārredzamību. Turklāt BMW X3 atstāj iespaidu ar papildaprīkojuma iespējām, kuru kvalitāti var ieraudzīt un sajust nekavējoties. Salona kvalitāti un mūsdienīgumu izceļ rūpīgi izvēlēti materiāli ar tādiem elementiem kā hroma apdare un spilgti akcenti.

KRĀSAS UN MATERIĀLI.

BMW X3 krāsu un materiālu izlase piedāvā dažādu augstas kvalitātes papildaprīkojumu. Virsbūves krāsu klāsts ir ļoti plašs – no klasiskām variācijām, piemēram, Mineral White metāliskās, līdz izteiksmīgiem toņiem, piemēram, Deep Sea Blue metāliskajai. Tas ir ideāls veids, kā izcelt BMW X3 pašpārliecināto, spēcīgo izskatu. Arī salonā automobilis atstāj iespaidu ar augstākās klases materiāliem un dizainu. Salona virsmām ir pieejami daudzi un dažādi dekoratīvi elementi – piemēram, Fineline Anthracite ar Pearl-Gloss Chrome apdares akcentējošām līnijām, kas rada mūsdienīgu noskaņu. Vai ekskluzīvi koka apdares dizaini, piemēram, Burled Walnut, kas piešķir salonam elegantu izskatu. Ir pieejami dažādi ādas sēdekļu pārvalki, kas padara salonu vēl personiskāku. Tie ietver Leather Nevada Mocha ar kontrastējošu Active Red šuvumu.

VIDE.

Iesēžoties BMW X3, jūs nekavējoties ieskauj tā īpašā atmosfēra. Plašums un paceltais sēdekļu novietojums rada drošības sajūtu. Visaptverošo skatu uz apkārtni uzlabo lielā papildaprīkojuma stikla jumta lūka, kas pielej salonu ar saules gaismu. Pateicoties izcilajai skaņas izolācijai, apkārtējie trokšņi netraucē automobilī sēdošajiem. Tādējādi jūs varat izbaudīt iemīļotākās mūzikas ierakstus ar papildaprīkojuma Harman Kardon Surround Sound sistēmu. BMW X3 lielāku labsajūtu nodrošina augstas kvalitātes materiāli, dažādas glabāšanas iespējas un komforta funkcijas, lai pat tālāki braucieni būtu komfortabli un prieka pilni.

  • Apgaismojuma pakotne

    Apgaismojuma pakotne, kas daļēji ietver energotaupīgo un ilgmūžīgo LED tehnoloģiju, nodrošina automobiļa iekšējo un ārējo apgaismojumu. Apgaismojuma pakotne ietver dažādas papildu gaismas: priekšējo un aizmugurējo lasīšanas apgaismojumu, spogulīša apgaismojumu vadītājam un priekšējam pasažierim, kāju zonas apgaismojumu priekšā un divu krāsu fona apgaismojumu durvju paneļos priekšā un aizmugurē, viduskonsoles glabāšanas nodalījumā, izkāpšanas apgaismojumu un vietējo apgaismojumu ārējos durvju rokturos. Tādējādi tiek nodrošināta optimāla redzamība ap automobili pat tumsā.

  • Harman Kardon Surround Sound sistēma

    Harman Kardon Surround Sound sistēma piedāvā klausīšanās baudu, kas var sacensties ar ikvienu koncertzāli. Digitālais pastiprinātājs ar 600 W jaudu un atsevišķi atlasāmu stabilizēšanu nodrošina izcilu augstākās kvalitātes skaņu.
    Kopā 16 smalki noregulēti skaļruņi: septiņi vidus diapazona, septiņi augstāko frekvenču un divi centrālie basu skaļruņi nodrošina salonā akustisku baudījumu, savukārt alumīnija Harman/Kardon uzraksts priekšējo durvju paneļos pievieno vizuālu papildinājumu.