UZDRĪKSTIETIES.

TAVI NOTEIKUMI. TAVI LĒMUMI.

Kompakts krosovers BMW X2

TAVI NOTEIKUMI. TAVI LĒMUMI.

TAVI NOTEIKUMI. TAVI LĒMUMI.Kompakts krosovers BMW X2

Pilnīgi unikāls. Ārkārtīgi īpašs. Jaunā BMW X2 sportiskie mērķi ir skaidri jau no pirmā acu skatiena. Izteiksmīgais sportiskums ļauj tam nodrošināt dinamisku un veiklu sniegumu, kādam savā klasē nav līdzinieku. Kopā ar kvalitatīvu salonu un daudzām inovatīvām tehnoloģijām šis automobilis ir ekstraverts jauna laikmeta galvenais varonis. Vai esat gatavs?
 

BMW X2 xDrive20d(3):
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 4,9–4,7
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 128–124

Read more

Esi viens no pirmajiem, kas iepazīs jauno BMW X2 braucienā! Piesakies izmēģinājuma braucienam!

5 PĀRLIECINOŠI FAKTI:

 • 01 BMW X modelim raksturīgā profila un Coupé sportiskās grācijas apvienojums
 • 02 Pirmo reizi pieejams ar M sporta X pakotni
 • 03 Izcila braukšanas dinamika un jaudīgi dzinēji
 • 04 Inovatīva vadības koncepcija un modernākās tehnoloģijas
 • 05 Ērts plašums un daudzveidība

VĒL JOPROJĀM UNIKĀLS.

Virsbūves dizaina detaļas.

Jaunais BMW X2 brauc pats savu ceļu – un nekautrējas to demonstrēt. Tā ekstravertā forma kopā ar dinamiskajiem apveidiem piešķir automobilim ārkārtīgi sportisku Coupé raksturu. Tajā pašā laikā iespaidīgās proporcijas un unikālais inovatīvais dizains nodrošina nepārspējamu izskatu. Lieliski piemērots ikvienam, kurš vēlas doties neatklātos plašumos.

Read more

Gaisa savācēji.

Elpu aizraujoši no pirmā acu skata: pašpārliecinātā priekšdaļa ar masīvo buferi un lielajiem trīsdaļīgajiem gaisa savācējiem nodrošina vēl labāku bremžu un dzinēja dzesēšanu. Gaisa savācējos iebūvētie gaisa aizkari palīdz samazināt virsbūves berzes pretestību.
Read more

Riteņu arkas.

Sportisks kopējais izskats: M sporta X pakotnes ievērojamās riteņu arkas Frozen Grey krāsā piedāvā īpaši dinamisku ietvaru satriecošajiem diskiem. Gluži tāpat kā izteiksmīgās sliekšņu uzlikas, tie nepārprotami norāda, ka BMW X2 ir pilntiesīgs X saimes pārstāvis.
Read more

Sliekšņu uzlikas.

Ja BMW X2 ko iesāk, tas to neatstāj nepabeigtu. To parāda arī jaunie Frozen Grey paneļi virs sliekšņu uzlikām. Tie veido vienlaidu savienojumu starp riteņu arkām, kuru apdare arī ir Frozen Grey krāsā, un līdz pašai aizmugurei sistemātiski turpina spēcīgo saspēli starp krāsas apdari un dekoratīvajiem elementiem.
Read more

M aizmugurējais spoileris.

Dinamisks līdz pēdējai detaļai: papildaprīkojuma M aizmugurējais spoileris papildus uzsver pagarinātā Coupé tipa silueta sportisko formu. Ar izteiksmīgajiem apveidiem M aizmugurējais spoileris ir vēl viena pievilcīga iezīme, kas nevainojami noslēdz BMW X2 aizmugures spēcīgo stāju.
Read more

Aizmugures dizains.

Sistemātiski pārdomāts: unikālā dizaina valoda turpinās līdz par aizmugurei. Bagāžas nodalījuma durvis savienojas ar spoileri, veidojot īpaši estētisku izskatu. Lai to papildinātu, bagāžas nodalījuma durvju rokturis ir neuzkrītoši integrēts BMW emblēmā.
Read more

Panorāmas jumta lūka.

Piedāvā gaismu efektus arī aizvērtā veidā: papildaprīkojuma divdaļīgā panorāmas jumta lūka aptver gandrīz visu BMW X2 griestu apdari. Tādējādi tā sniedz papildu salona apgaismojumu un fascinējošu plašuma sajūtu. Priekšdaļu iespējams atvērt dažādos līmeņos.
Read more

TIKAI UZ PRIEKŠU. NESKATOTIES ATPAKAĻ.

Braukšanas dinamika.

TIKAI UZ PRIEKŠU. NESKATOTIES ATPAKAĻ.

Braukšanas dinamika.

Jaudīgi dzinēji. Tiešā stūrēšana. Papildaprīkojuma M sporta balstiekārta. Augstas precizitātes vadāmība, kas nosaka klases standartus. Enerģiskai dinamikai un dzīvīgai veiklībai – īsās distancēs vai garās distancēs, pilsētas ielās vai lauku ceļos. Un to visu vēl iespējams uzlabot ar papildaprīkojuma BMW xDrive pilnpiedziņas sistēmu. Tā piešķir jaunajam BMW X2 izcilu saķeri un stabilitāti, ļaujot tam tikt galā ar vēl asākiem līkumiem gluži kā pa sliedēm. Ar sacīkšu pulsu – visiem, kuri jūtas gatavi.

Read more

IZAICINĀJUMS IKDIENAS KĀRTĪBAI.

Reti kas var apturēt BMW X2. It sevišķi ja tas aprīkots ar dažādajām piederumu iespējām. Jebkuros apstākļos: tas ir gatavs it visam. Izbaudiet tā kvalitatīvos un praktiskos piederumus, lai arī jūs varētu izaicināt ikdienas rutīnu.

LOREM IPSUM.

LOREM IPSUM.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW X2 M35i(2):
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 8,4-8,1
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 191-185

  Norādītās degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības tika noteiktas atbilstoši Eiropas regulai (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.

  Ar (2), atzīmēto automobiļu rādītāji ir plānotās vērtības.

  (1) Rādītāji piemērojami līdz 15.04.2018. Lūdzu, pārbaudiet pieejamību pie BMW pārstāvja.

  Automobiļu, kas atzīmēti ar (3), vērtības jau šobrīd ir balstītas uz jauno WLTP regulu un ir atkal pārveidotas NEDC ekvivalentās vērtībās, lai nodrošinātu salīdzinājumu transportlīdzekļu starpā. [Attiecībā uz šiem transportlīdzekļiem, uz transportlīdzekli attiecināmiem nodokļiem vai citām nodevām, kas balstītas (vismaz cita starpā) uz CO2 izmešu rādītājiem, CO2 vērtības var atšķirties no šeit norādītajām vērtībām.]

  CO2 efektivitātes specifikācijas ir noteiktas saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK un Eiropas regulu konkrētajā piemērojamajā versijā. Attēlotās vērtības ir balstītas uz degvielas patēriņu, CO2 vērtībām un enerģijas patēriņu saskaņā ar NEDC cikla klasifikāciju.

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un specifiskajām CO2 emisijām jaunajiem pasažieru automobiļiem var iegūt izdevumā “Jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa rokasgrāmata”, kas bez maksas pieejams visās tirdzniecības vietās un https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.