ATKLĀJĒJA GARS APVIENOJAS AR KOMFORTU.

BMW X1 komforts un funkcionalitāte.

ATKLĀJĒJA GARS APVIENOJAS AR KOMFORTU.

BMW X1 komforts un funkcionalitāte.

Ideāls sabiedrotais, pētot nezināmo: BMW X1 salons piedāvā pasažieriem paceltu sēdekļa novietojumu, lai izbaudītu vislabāko skatu no vietas, ko ietver augstākās kvalitātes materiāli. Apvienojumā ar intuitīvo vadāmību un pielāgojamu telpas izmantojumu BMW X1 ir ideāls sabiedrotais jūsu nākotnes plānu īstenošanā.

ATKLĀJĒJA GARS APVIENOJAS AR KOMFORTU.BMW X1 komforts un funkcionalitāte.

Ideāls sabiedrotais, pētot nezināmo: BMW X1 salons piedāvā pasažieriem paceltu sēdekļa novietojumu, lai izbaudītu vislabāko skatu no vietas, ko ietver augstākās kvalitātes materiāli. Apvienojumā ar intuitīvo vadāmību un pielāgojamu telpas izmantojumu BMW X1 ir ideāls sabiedrotais jūsu nākotnes plānu īstenošanā.

Read more

PACELTS VADĪTĀJA SĒDEKĻA NOVIETOJUMS.

Paceltais sēdekļu novietojums BMW X1 sniedz dažādus ieguvumus. Acīmredzams ir tas, ka vadītājs un pasažieri izbauda izcilu apkārtnes pārskatu, kas vienlaikus nodrošina papildu drošību satiksmē. Turklāt iekāpšana un izkāpšana no BMW X1 ir ievērojami ērtāka visiem pasažieriem. Vēl viens ieguvums – šāds sēdekļu novietojums ļauj jums izbaudīt salona īpaši dāsnos izmērus: apvienojumā ar lielo logu laukumu un papildaprīkojuma panorāmas jumta lūku, paceltā pozīcija rada patīkamu plašuma sajūtu.

IETILPĪGUMS.

BMW X1 ikdienas pilsētas dzīvē atstāj iespaidu ar saviem kompaktajiem automobiļa gabarītiem. Aiz tiem slēpjas daudz vairāk, nekā iespējams iedomāties. Pateicoties augstajai jumta līnijai, raksturīgā SAV virsbūves forma padara salonu īpaši plašu un mājīgu. Plašuma sajūtu vēl vairāk pastiprina ārkārtīgi skaidrais pārskats no paceltajiem sēdekļiem un caur lielo logu laukumu. Tomēr šis BMW X1 iespaids ir ne tikai subjektīvs: 56 cm vieta kājām piedāvā komfortablu sēdēšanu tālākos braucienos pat gara auguma pasažieriem.

PASAŽIERU SĒDEKĻA ATZVELTNE, NOLIECAMA.

Priekšējais pasažiera sēdeklis ar nolokāmu atzveltni liecina par izcilo pielāgojamību un labi pārdomāto izkārtojuma dizainu. Lai radītu līdzenu virsmu, atzveltni var pilnībā noliekt uz priekšu, izmantojot rokturi. Tas ļauj pārvadāt garākus priekšmetus un sporta aprīkojumu līdz 2,50 metriem.

PIELĀGOJAMI AIZMUGURĒJIE SĒDEKĻI.

BMW X1 izcilās pielāgojamības pamatā ir regulējamie aizmugurējie sēdekļi, kas ir pārbīdāmi gareniski attiecībā 60:40. Tādējādi iespējams vēl vairāk pielāgot bagāžas nodalījumu – pēc vajadzības varat izvēlēties vairāk vietas kājām aizmugurē sēdošajiem pasažieriem vai lielāku nodalījuma ietilpību. Ērti aizsniedzamais rokturis zem sēdekļa ļauj ērti regulēt otro sēdekļu rindu. Iespējams arī mainīt 40:20:40 sadalītās atzveltnes leņķi. Tas nodrošina papildu komfortu pasažieriem un iespēju vēl vairāk pielāgot bagāžas nodalījumu.

KOMFORTABLA IEKRAUŠANA.

BMW X1 izcilais komforts ir pieejams jau pirms došanās ceļā. Piemēram, aiz plaši atveramajām bagāžas nodalījuma durvīm ir plašs bagāžas nodalījums ar ērtu iekraušanas augstumu. Ārkārtīgi pielāgojamais salons ar nolokāmu pasažieru sēdekļa atzveltni un pielāgojamu aizmugurējo sēdekli piedāvā plašu vietu lielākiem priekšmetiem, piemēram, slēpēm vai velosipēdiem.

BEZKONTAKTA BAGĀŽAS NODALĪJUMA PĀRSEGA ATVĒRŠANA.

Stāvot pie mašīnas ar iepirkumu pilnām rokām un vēloties atvērt bagāžas nodalījumu, jums vairs nav kabatās jāmeklē automobiļa atslēga. Comfort piekļuves sistēma ar automātisku bagāžas nodalījuma durvju aktivēšanu ļauj jums tās atvērt ar kāju – pateicoties sensoram, durvis atslēdzas un atveras automātiski.

DEGVIELAS PATĒRIŅŠ UN CO₂ IZMEŠI.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši BMW X1 modeļiem ar benzīna vai dīzeļdzinēju:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): no 6,5 līdz 4,3
CO2 izmeši g/km (kombinētie): no 149 līdz 114


BMW X1 xDrive25i degvielas patēriņš un CO2 izmeši (1):
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): no 6,5 līdz 6,3
CO2 izmeši g/km (kombinētie): no 149 līdz 144


Norādītās degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības tika noteiktas atbilstoši Eiropas regulai (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.


(1) Rādītāji piemērojami līdz 15.04.2018. Lūdzu, pārbaudiet pieejamību pie BMW pārstāvja.


Automobiļu, kas atzīmēti ar (3), vērtības jau šobrīd ir balstītas uz jauno WLTP regulu un ir atkal pārveidotas NEDC ekvivalentās vērtībās, lai nodrošinātu salīdzinājumu transportlīdzekļu starpā. [Attiecībā uz šiem transportlīdzekļiem, uz transportlīdzekli attiecināmiem nodokļiem vai citām nodevām, kas balstītas (vismaz cita starpā) uz CO2 izmešu rādītājiem, CO2 vērtības var atšķirties no šeit norādītajām vērtībām.]


CO2 efektivitātes specifikācijas ir noteiktas saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK un Eiropas regulu konkrētajā piemērojamajā versijā. Attēlotās vērtības ir balstītas uz degvielas patēriņu, CO2 vērtībām un enerģijas patēriņu saskaņā ar NEDC cikla klasifikāciju.


Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un specifiskajām CO2 emisijām jaunajiem pasažieru automobiļiem var iegūt izdevumā “Jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa rokasgrāmata”, kas bez maksas pieejams visās tirdzniecības vietās un https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.

Read more