BRĪVĪBA VISSKAISTĀKAJĀ FORMĀ.

BMW X1 izskats.

BRĪVĪBA VISSKAISTĀKAJĀ FORMĀ.

BMW X1 izskats.

BMW X1 interpretē SAV raksturīgo izskatu vienlīdz daudzpusīgā un dinamiskā veida. Pilsētas vidē vai bezceļu apvidū – tā spēcīgi veidotais siluets ar garo garenbāzi un īso pārkari ir pārliecinošs skats. Tas apvieno sportisku dizainu ar kompaktiem gabarītiem, kas neietekmē pielāgojamību vai plašu vietu kājām abās sēdekļu rindās. BMW X1 izskatu prasmīgi papildina augstas kvalitātes materiāli un pieskaņoti integrēti akcenti.

BRĪVĪBA VISSKAISTĀKAJĀ FORMĀ.BMW X1 izskats.

BMW X1 interpretē SAV raksturīgo izskatu vienlīdz daudzpusīgā un dinamiskā veida. Pilsētas vidē vai bezceļu apvidū – tā spēcīgi veidotais siluets ar garo garenbāzi un īso pārkari ir pārliecinošs skats. Tas apvieno sportisku dizainu ar kompaktiem gabarītiem, kas neietekmē pielāgojamību vai plašu vietu kājām abās sēdekļu rindās. BMW X1 izskatu prasmīgi papildina augstas kvalitātes materiāli un pieskaņoti integrēti akcenti.

Read more

ĀRĒJAIS DIZAINS.

Tā izskats nekavējoties apliecina atklājēja garu: tajā SAV koncepcijas modernās iezīmes apvienojas ar pilsētas dzīvesstila dinamiku un sportiskumu. Ar augsto jumta līniju virsbūve rada īpaši plašu iespaidu salonā. Papildu xLine satinēta alumīnija virsbūves aprīkojums pastiprina sportisko izskatu un vizuālo saikni ar X saimi. Tas arī piešķir priekšējai un aizmugurējai daļai atšķirīgo izskatu. Šīs raksturīgās iezīmes, kam pieejamas arī dažas ekskluzīvu krāsu apdares, piedāvā papildu aizsardzību pret skrāpējumiem bezceļu apstākļos. Aerodinamisko izcilību un degvielas patēriņa samazinājumu nodrošina tādas detaļas kā sānu gaisa savācēji uz bagāžas nodalījuma durvīm un gaisa aizkari, kas iestrādāti priekšējos gaisa savācējos.

LED LUKTURU DIZAINS.

BMW X1 var atpazīt arī pilnīgā tumsā: par tā piederību X saimei liecina raksturīgā priekšdaļa ar sešiem lukturiem. BMW X1 ir skaidri saskatāms arī dienā, pateicoties standartaprīkojuma LED dienasgaismas lukturiem. Nepieciešamības gadījumā LED priekšējo lukturu papildu funkcijas ar pagriezienu gaismām nodrošina spilgtu un efektīvu Bi-LED apgaismojumu tuvajām un tālajām gaismām. Pagriezienu gaismas ar LED tehnoloģiju garantē adaptīvu gaismas sadali ar uzlabotu ceļmalas apgaismojumu pilsētas satiksmē. Vienlaikus LED izmanto par līdz 50 % mazāk enerģijas salīdzinājumā ar parastajām spuldzēm; turklāt tām ir ievērojami ilgāks kalpošanas mūžs un uzlabots apgaismojuma diapazons.

PANORĀMAS JUMTA LŪKA.

Panorāmas jumta lūka piedāvā aizraujošas ainavas un ļauj salonā ieplūst gaismai, tādējādi īpaši izceļot salona plašumu un nodrošinot patīkamu atmosfēru. Saulei spīdot pārāk spoži, saulessargu var vienkārši un vienmērīgi aizvērt. Ar atbīdīšanas un pacelšanas funkciju panorāmas jumta lūka piedāvā dažādas izcilas ventilācijas iespējas. Atverot jumta lūku ventilēšanas pozīcijā, automātiski tiek atvērts saulessargs, lai nodrošinātu vēlamo gaisa plūsmu. Integrētais vēja sargs tiek aktivizēts automātiski, lai mazinātu turbulenci, braucot ar nolaistu jumtu.

SALONA DIZAINS.

BMW X1 pārsteidz ar pazīstamo. Par to gādā uz vadītāju orientētais kokpita izkārtojums ar īpaši inovatīviem un pārdomātiem dizaina elementiem. Taustei šeit ir liela loma: īpaši izsmalcināti materiāli un augstākās kvalitātes apdare pārsteidz jau no pirmā pieskāriena. Fona apgaismojums, kas ir ideāli pielāgots salonam, un tādu materiālu izlase, kā āda, smalks koks un alumīnijs, pārsteidz ar īpašo kvalitāti. BMW X1 ir skaidri jūtama uzmanība arī pret praktiskām detaļām: Dāsnais viduskonsoles dizains ar aizveramiem krūzīšu turētājiem un papildu glabāšanas vietu piedāvā brīvību un izceļ salona daudzpusību. Ap vadītāja sēdekli intuitīvi ir izvietoti tehniskie akcenti, piemēram, papildaprīkojuma navigācijas sistēma Professional ar iDrive Touch kontrolleri. Rezultātā BMW X1 nodrošina mājīgu sajūtu vēl pirms pirmā brauciena.

DEGVIELAS PATĒRIŅŠ UN CO₂ IZMEŠI.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši BMW X1 modeļiem ar benzīna vai dīzeļdzinēju:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): no 6,5 līdz 4,3
CO2 izmeši g/km (kombinētie): no 149 līdz 114
 

BMW X1 xDrive20i degvielas patēriņš un CO2 izmeši (1):
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): no 6,4 līdz 6,2
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 146 līdz 141
 

BMW X1 xDrive25i degvielas patēriņš un CO2 izmeši (1):
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): no 6,5 līdz 6,3
CO2 izmeši g/km (kombinētie): no 149 līdz 144
 

BMW X1 sDrive18d degvielas patēriņš un CO2 izmeši (3):
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 4,6 [4,6]
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 120 [121]
 

BMW X1 xDrive20d degvielas patēriņš un CO2 izmeši (3):
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 4,8
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 126
 

Norādītās degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības tika noteiktas atbilstoši Eiropas regulai (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.
 

(1) Rādītāji piemērojami līdz 15.04.2018. Lūdzu, pārbaudiet pieejamību pie BMW pārstāvja.
 

Automobiļu, kas atzīmēti ar (3), vērtības jau šobrīd ir balstītas uz jauno WLTP regulu un ir atkal pārveidotas NEDC ekvivalentās vērtībās, lai nodrošinātu salīdzinājumu transportlīdzekļu starpā. [Attiecībā uz šiem transportlīdzekļiem, uz transportlīdzekli attiecināmiem nodokļiem vai citām nodevām, kas balstītas (vismaz cita starpā) uz CO2 izmešu rādītājiem, CO2 vērtības var atšķirties no šeit norādītajām vērtībām.]
 

CO2 efektivitātes specifikācijas ir noteiktas saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK un Eiropas regulu konkrētajā piemērojamajā versijā. Attēlotās vērtības ir balstītas uz degvielas patēriņu, CO2 vērtībām un enerģijas patēriņu saskaņā ar NEDC cikla klasifikāciju.
 

Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un specifiskajām CO2 emisijām jaunajiem pasažieru automobiļiem var iegūt izdevumā “Jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa rokasgrāmata”, kas bez maksas pieejams visās tirdzniecības vietās un https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.

Read more