BRĪVĪBA VISSKAISTĀKAJĀ FORMĀ.

BMW X1 izskats.

BRĪVĪBA VISSKAISTĀKAJĀ FORMĀ.

BMW X1 izskats.

BMW X1 interpretē SAV raksturīgo izskatu vienlīdz daudzpusīgā un dinamiskā veida. Pilsētas vidē vai bezceļu apvidū – tā spēcīgi veidotais siluets ar garo garenbāzi un īso pārkari ir pārliecinošs skats. Tas apvieno sportisku dizainu ar kompaktiem gabarītiem, kas neietekmē pielāgojamību vai plašu vietu kājām abās sēdekļu rindās. BMW X1 izskatu prasmīgi papildina augstas kvalitātes materiāli un pieskaņoti integrēti akcenti.

BRĪVĪBA VISSKAISTĀKAJĀ FORMĀ.BMW X1 izskats.

BMW X1 interpretē SAV raksturīgo izskatu vienlīdz daudzpusīgā un dinamiskā veida. Pilsētas vidē vai bezceļu apvidū – tā spēcīgi veidotais siluets ar garo garenbāzi un īso pārkari ir pārliecinošs skats. Tas apvieno sportisku dizainu ar kompaktiem gabarītiem, kas neietekmē pielāgojamību vai plašu vietu kājām abās sēdekļu rindās. BMW X1 izskatu prasmīgi papildina augstas kvalitātes materiāli un pieskaņoti integrēti akcenti.

ĀRĒJAIS DIZAINS.

Tā izskats nekavējoties apliecina atklājēja garu: tajā SAV koncepcijas modernās iezīmes apvienojas ar pilsētas dzīvesstila dinamiku un sportiskumu. Ar augsto jumta līniju virsbūve rada īpaši plašu iespaidu salonā. Papildu xLine satinēta alumīnija virsbūves aprīkojums pastiprina sportisko izskatu un vizuālo saikni ar X saimi. Tas arī piešķir priekšējai un aizmugurējai daļai atšķirīgo izskatu. Šīs raksturīgās iezīmes, kam pieejamas arī dažas ekskluzīvu krāsu apdares, piedāvā papildu aizsardzību pret skrāpējumiem bezceļu apstākļos. Aerodinamisko izcilību un degvielas patēriņa samazinājumu nodrošina tādas detaļas kā sānu gaisa savācēji uz bagāžas nodalījuma durvīm un gaisa aizkari, kas iestrādāti priekšējos gaisa savācējos.

LED LUKTURU DIZAINS.

BMW X1 var atpazīt arī pilnīgā tumsā: par tā piederību X saimei liecina raksturīgā priekšdaļa ar sešiem lukturiem. BMW X1 ir skaidri saskatāms arī dienā, pateicoties standartaprīkojuma LED dienasgaismas lukturiem. Nepieciešamības gadījumā LED priekšējo lukturu papildu funkcijas ar pagriezienu gaismām nodrošina spilgtu un efektīvu Bi-LED apgaismojumu tuvajām un tālajām gaismām. Pagriezienu gaismas ar LED tehnoloģiju garantē adaptīvu gaismas sadali ar uzlabotu ceļmalas apgaismojumu pilsētas satiksmē. Vienlaikus LED izmanto par līdz 50 % mazāk enerģijas salīdzinājumā ar parastajām spuldzēm; turklāt tām ir ievērojami ilgāks kalpošanas mūžs un uzlabots apgaismojuma diapazons.

PANORĀMAS JUMTA LŪKA.

Panorāmas jumta lūka piedāvā aizraujošas ainavas un ļauj salonā ieplūst gaismai, tādējādi īpaši izceļot salona plašumu un nodrošinot patīkamu atmosfēru. Saulei spīdot pārāk spoži, saulessargu var vienkārši un vienmērīgi aizvērt. Ar atbīdīšanas un pacelšanas funkciju panorāmas jumta lūka piedāvā dažādas izcilas ventilācijas iespējas. Atverot jumta lūku ventilēšanas pozīcijā, automātiski tiek atvērts saulessargs, lai nodrošinātu vēlamo gaisa plūsmu. Integrētais vēja sargs tiek aktivizēts automātiski, lai mazinātu turbulenci, braucot ar nolaistu jumtu.

SALONA DIZAINS.

BMW X1 pārsteidz ar pazīstamo. Par to gādā uz vadītāju orientētais kokpita izkārtojums ar īpaši inovatīviem un pārdomātiem dizaina elementiem. Taustei šeit ir liela loma: īpaši izsmalcināti materiāli un augstākās kvalitātes apdare pārsteidz jau no pirmā pieskāriena. Fona apgaismojums, kas ir ideāli pielāgots salonam, un tādu materiālu izlase, kā āda, smalks koks un alumīnijs, pārsteidz ar īpašo kvalitāti. BMW X1 ir skaidri jūtama uzmanība arī pret praktiskām detaļām: Dāsnais viduskonsoles dizains ar aizveramiem krūzīšu turētājiem un papildu glabāšanas vietu piedāvā brīvību un izceļ salona daudzpusību. Ap vadītāja sēdekli intuitīvi ir izvietoti tehniskie akcenti, piemēram, papildaprīkojuma navigācijas sistēma Professional ar iDrive Touch kontrolleri. Rezultātā BMW X1 nodrošina mājīgu sajūtu vēl pirms pirmā brauciena.

DEGVIELAS PATĒRIŅŠ UN CO₂ IZMEŠI.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši BMW X1 modeļiem ar benzīna vai dīzeļdzinēju:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): no 6,6 līdz 3,9
CO2 izmeši g/km (kombinētie): no 152 līdz 104


BMW X1 xDrive20i degvielas patēriņš un CO2 izmeši:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): no 6,4 līdz 6,3
CO2 izmeši g/km (kombinētie): no 149 līdz 146


BMW X1 xDrive25i degvielas patēriņš un CO2 izmeši:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): no 6,6 līdz 6,4
CO2 izmeši g/km (kombinētie): no 152 līdz 149


BMW X1 sDrive18d degvielas patēriņš un CO2 izmeši:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): no 4,5 līdz 4,1
CO2 izmeši g/km (kombinētie): no 119 līdz 109


BMW X1 xDrive20d degvielas patēriņš un CO2 izmeši:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): no 5,1 līdz 4,8
CO2 izmeši g/km (kombinētie): no 134 līdz 127


Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās un apmeklējot/rakstot uz "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija.

Read more