JAUDA BEZ IEROBEŽOJUMIEM.

BMW X1 braukšanas dinamika un efektivitāte.

JAUDA BEZ IEROBEŽOJUMIEM.

BMW X1 braukšanas dinamika un efektivitāte.

BMW X1 ir savā elementā it visur, iedvesmojot ar precīzo vadāmību kā uz ceļa, tā apvidū. To nodrošina dažādi precīzi koordinēti komponenti. Visa pamatā ir gandrīz optimāls svara sadalījums 57:43 (priekšā/aizmugurē) starp tiltiem. Papildaprīkojuma atjautīgā pilnpiedziņas sistēma BMW xDrive novada BMW X1 jaudu tieši uz to riteni, kuram tā ir nepieciešama, neatkarīgi no ceļa virsmas. Precīzu atgriezenisko saiti vienmēr nodrošina maksimālas dinamikas nolūkā izstrādātā balstiekārta. Vienlaikus BMW X1 samazina degvielas patēriņu un pazemina izmešu līmeni, pateicoties pārdomātajiem BMW EfficientDynamics līdzekļiem. Rezultātā ik metrs jums sagādās braukšanas prieku.

JAUDA BEZ IEROBEŽOJUMIEM.BMW X1 braukšanas dinamika un efektivitāte.

BMW X1 ir savā elementā it visur, iedvesmojot ar precīzo vadāmību kā uz ceļa, tā apvidū. To nodrošina dažādi precīzi koordinēti komponenti. Visa pamatā ir gandrīz optimāls svara sadalījums 57:43 (priekšā/aizmugurē) starp tiltiem. Papildaprīkojuma atjautīgā pilnpiedziņas sistēma BMW xDrive novada BMW X1 jaudu tieši uz to riteni, kuram tā ir nepieciešama, neatkarīgi no ceļa virsmas. Precīzu atgriezenisko saiti vienmēr nodrošina maksimālas dinamikas nolūkā izstrādātā balstiekārta. Vienlaikus BMW X1 samazina degvielas patēriņu un pazemina izmešu līmeni, pateicoties pārdomātajiem BMW EfficientDynamics līdzekļiem. Rezultātā ik metrs jums sagādās braukšanas prieku.

Read more

BMW EFFICIENTDYNAMICS TEHNOLOĢIJA.

BMW EFFICIENTDYNAMICS TEHNOLOĢIJA.

Uzlabotu braukšanas prieku ar samazinātu degvielas patēriņu nodrošina ekonomisko BMW TwinPower Turbo dzinēju, atjautīgās, vieglās konstrukcijas un visaptverošas aerodinamikas apvienojums. To atbalsta BMW EfficientDynamics tehnoloģijas, piemēram, standartaprīkojuma enerģijas pārvaldība ar automātisko Start/Stop funkciju un bremžu enerģijas reģenerāciju. BMW X1 efektivitāti un dinamiku vēl vairāk palielina tāds papildaprīkojums kā astoņpakāpju Steptronic pārnesumkārba.

BMW X1 sDrive16d.

BMW X1 sDrive16d.

BMW sDrive16d ar jauno BMW TwinPower Turbo trīscilindru dīzeļdzinēju piedāvā izcilu 85 kW (116 ZS) jaudu un neticamu efektivitāti. Apvienojumā ar izcilo dzinēju priekšējo riteņu piedziņa ir vietu ekonomējošs risinājums kompaktiem automobiļiem ar plašu salonu.

BMW xDrive.

Atjautīgā BMW xDrive pilnpiedziņas sistēma ideāli pielāgojas pat izaicinošākajiem ceļa apstākļiem, vienmēr nodrošinot optimālu saķeri. xDrive un dinamiskā stabilitātes kontrole (DSC) gādā par BMW drošību un stabilitāti. xDrive, ko vada DSC sensora sistēma, ātri un pielāgojami sadala piedziņas spēku starp tiltiem, lai novērstu pārlieku vai nepietiekamu pagriežamību līkumos, nodrošinot izcilu virziena stabilitāti. Turklāt tā garantē ātru un drošu paātrinājumu pat slidenos un stāvos ceļa posmos. Kritiskos ceļa apstākļos DSC nav nepieciešams daudz iejaukties. Tādējādi BMW xDrive apvieno visas pilnpiedziņas sistēmas saķeres, virziena stabilitātes un braukšanas drošības priekšrocības ar klasisko BMW dinamiku.

STEPTRONIC.

Steptronic pārnesumkārba nosaka jaunus komforta, dinamikas un efektivitātes standartus. Tie ir BMW EfficientDynamics līdzekļu pamats. Īpaši smalks pārnesumu iedalījums nodrošina optimālu jaudas pieaugumu – no maza līdz lielam ātrumam. Tas ievērojami samazina degvielas patēriņu, vienlaikus nodrošinot vēl vairāk sportiskuma un dinamikas.

 • Astoņpakāpju Steptronic pārnesumkārba

  Astoņpakāpju Steptronic pārnesumkārba ievērojami atvieglo pārnesumu pārslēgšanu un padara braukšanu ērtāku, pateicoties ātrai dzinēja ātruma maiņai un īsākiem pārslēgšanas laikiem. Tā apvieno izcilu komfortu ar iespaidīgu dinamiku un uzlabotu degvielas efektivitāti.

 • Astoņpakāpju Steptronic sporta pārnesumkārba

  Automātiskā 8 pakāpju Steptronic sporta pārnesumkārba pielāgojas jūsu individuālajam braukšanas stilam. No komfortablas vienmērīgas braukšanas līdz ļoti dinamiskai vadāmībai. SPORT režīmā pārnesumi tiek pārslēgti atbilstoši maksimālajai jaudai. Vadītājs var manuāli pārslēgt ātrumus, izmantojot pārnesumu pārslēgsviru vai pārnesumu pārslēga lāpstiņas uz ādas sporta stūres.

 • Steptronic pārnesumkārba ar dubulto sajūgu

  Septiņpakāpju Steptronic pārnesumkārba ar dubultā sajūga tehnoloģiju apvieno labāko efektivitāti ar īpaši vienmērīgu pārnesumu pārslēgšanu un izcilu braukšanas komfortu, pateicoties cieši izkārtotām pārnesumu attiecībām un ātrai dzinēja ātruma pārejai. Tādējādi tā apvieno izcilu komfortu ar iespaidīgu dinamiku un uzlabotu degvielas efektivitāti.

 • Steptronic Sport pārnesumkārba ar dubulto sajūgu

  Automātiskā septiņpakāpju Steptronic Sport pārnesumkārba ar dubulto sajūgu piedāvā ārkārtīgi sportisku pārnesumu pārslēgšanu. Papildus automātiskai pārnesumu pārslēgšanai dinamisku pārslēgšanu iespējams veikt arī manuāli. Optimālas pārslēgšanas indikators sniedz piemērotus ieteikumus, un pārnesumi tiek pārslēgti, izmantojot pārnesumu pārslēgsviru vai Sport ādas stūres pārslēgšanas lāpstiņas. Automātiskā režīma izvēle ļauj noteikt piemērotāko pārnesumu, lai pielāgotos individuāliem braukšanas stiliem. Diapazons ietver visu no ērtas, vienmērīgas braukšanas līdz ārkārtīgi dinamiskam braukšanas stilam.

  SPORT režīmā un ar pārnesumu pārslēgsviru kreisajā S/M pozīcijā pārnesumu pārslēgšana ir konfigurēta labākajam sniegumam. Ātra dzinēja apgriezienu pāreja starp pārnesumiem veicina jaudīgu paātrinājumu. Dzinējs vienmēr saglabā augstu ātruma diapazonu, pie kura tas var piekļūt ļoti lielai jaudas padevei. Launch Control funkcija regulē ideālos sākuma dzinēja apgriezienus, nodrošinot maksimālu paātrinājumu no nulles. Septītais pārnesums samazina dzinēja ātrumu un degvielas patēriņu lielā ātrumā. Īpaši efektīvā septiņpakāpju Steptronic Sport pārnesumkārba ar dubulto sajūgu kopā ar dzinēju nodrošina izcilu degvielas ekonomiju, jaudas padevi un pārslēgšanas komfortu.

DRIVING PLEASURE - WHEREVER YOU ARE.

Izbaudiet BMW X1 braukšanas dinamiku.

DRIVING PLEASURE - WHEREVER YOU ARE.

Izbaudiet BMW X1 braukšanas dinamiku.

ECO PRO REŽĪMS.

ECO PRO režīms palīdz vadītājam samazināt degvielas patēriņu par līdz pat 20 procentiem atkarībā no braukšanas stila – atbilstoši iekšējam BMW degvielas patēriņa pētījumam. Vēl piecus procentus ļauj ietaupīt vienmērīgas braukšanas funkcija, turpmākā maršruta palīgs un ECO PRO Route.

 • Coasting

  The coasting function decouples the drive train from the engine and the vehicle rolls without the transmission. The car "coasts" when the driver takes the foot from the gas between 50 and 160 km/h and does not apply the brakes. In combination with Active Cruise Control, the vehicle also accelerates back to the desired speed more efficiently after braking when in ECO PRO Mode.

 • ECO PRO route

  ECO PRO Route ataino visefektīvāko maršrutu, pamatojoties uz satiksmes situāciju, braukšanas stilu un vietējiem apstākļiem. Borta dators parāda, cik procentu degvielas var ietaupīt, izmantojot ECO PRO Route izvēlēto maršrutu.

ATJAUTĪGA ENERĢIJAS PĀRVALDĪBA.

Tāpat kā visiem BMW, BMW X1 standartaprīkojumā ir tādas BMW EfficientDynamics tehnoloģijas kā automātiskā Start/Stop funkcija, bremžu enerģijas reģenerācijas sistēma un elektromehāniskais stūres pastiprinātājs. Visas tehnoloģijas sadarbojas kā atjautīga enerģijas pārvaldība, lai jau šodien nodrošinātu nākotnes mobilitāti.

 • Automātiska Start/Stop funkcija

  Automātiskā Start/Stop funkcija izslēdz dzinēju, automobilim uz mirkli apstājoties (piemēram, pie luksofora vai sastrēgumā), tādējādi vēl vairāk samazinot kopējo degvielas patēriņu. Vadītājam nospiežot sajūgu (manuālās pārnesumkārbas gadījumā) vai noņemot kāju no bremzēm (Steptronic pārnesumkārbas gadījumā), dzinējs nekavējoties automātiski atkal iedarbojas.

 • Bremžu enerģijas reģenerācijas sistēma

  Ar bremžu enerģijas reģenerācijas sistēmu alternators ģenerē elektrību, vadītājam bremzējot vai noņemot kāju no akseleratora pedāļa. Iepriekš neizmantotā kinētiskā enerģija tiek pārveidota elektroenerģijā un novadīta uz akumulatoru. Tādēļ alternatoram vairs nav jādarbojas nepārtraukti, samazinās degvielas patēriņš, un vadītājam, uzņemot paātrinājumu, ir pieejama dzinēja pilna jauda.

 • Elektriskais stūres pastiprinātājs

  Atšķirībā no hidrauliskajām sistēmām elektromehāniskais stūres pastiprinātājs ir aktīvs tikai tad, kad vadītājs pagriež stūri. Tādējādi tiek patērēts mazāk enerģijas, attiecīgi samazinot degvielas patēriņu.

 • Optimālas pārslēgšanas indikators

  Jūs varat ietaupīt daudz degvielas, īstajā mirklī izvēloties piemērotāko pārnesumu, īpaši braucot pilsētā, tomēr arī tālākos izbraukumos. Optimāla pārnesumu pārslēgšana, mazāks degvielas patēriņš – dzinēja elektronikas sistēma nosaka efektīvāko pārnesumu, pamatojoties uz ceļa apstākļiem un dzinēja darbības ātrumu. Informācijas displejā iedegas bultiņa, parādot, kad lielāka vai mazāka pārnesuma izvēle nodrošinās ekonomiskāku braukšanu. Sistēma arī nosaka, kad jūs strauji uzņemat paātrinājumu, un atbilstoši aizkavē ieteikumu, līdz dzinēja ātrums ir vienmērīgs. Arī vadītāji, kuri izmanto Steptronic pārnesumkārbu manuālajā režīmā, saņem atbilstošus pārslēgšanas ieteikumus. Salīdzinošās pārbaudes parāda, ka automobiļi ar optimālās pārslēgšanas indikatoru izmanto par aptuveni četriem procentiem mazāk degvielas.

DEGVIELAS PATĒRIŅŠ UN CO₂ IZMEŠI.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši BMW X1 modeļiem ar benzīna vai dīzeļdzinēju:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): no 6,5 līdz 4,3
CO2 izmeši g/km (kombinētie): no 149 līdz 114


BMW X1 xDrive25i degvielas patēriņš un CO2 izmeši (1):
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): no 6,5 līdz 6,3
CO2 izmeši g/km (kombinētie): no 149 līdz 144


BMW X1 xDrive20d degvielas patēriņš un CO2 izmeši (3):
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 4,8
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 126


Norādītās degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības tika noteiktas atbilstoši Eiropas regulai (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.


(1)
Rādītāji piemērojami līdz 15.04.2018. Lūdzu, pārbaudiet pieejamību pie BMW pārstāvja.


Automobiļu, kas atzīmēti ar (3), vērtības jau šobrīd ir balstītas uz jauno WLTP regulu un ir atkal pārveidotas NEDC ekvivalentās vērtībās, lai nodrošinātu salīdzinājumu transportlīdzekļu starpā. [Attiecībā uz šiem transportlīdzekļiem, uz transportlīdzekli attiecināmiem nodokļiem vai citām nodevām, kas balstītas (vismaz cita starpā) uz CO2 izmešu rādītājiem, CO2 vērtības var atšķirties no šeit norādītajām vērtībām.]


CO2 efektivitātes specifikācijas ir noteiktas saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK un Eiropas regulu konkrētajā piemērojamajā versijā. Attēlotās vērtības ir balstītas uz degvielas patēriņu, CO2 vērtībām un enerģijas patēriņu saskaņā ar NEDC cikla klasifikāciju.


Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un specifiskajām CO2 emisijām jaunajiem pasažieru automobiļiem var iegūt izdevumā “Jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa rokasgrāmata”, kas bez maksas pieejams visās tirdzniecības vietās un https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.

Read more

DEGVIELAS PATĒRIŅŠ UN CO₂ IZMEŠI.

 • Degvielas patēriņš un CO2 izmeši BMW X1 modeļiem ar benzīna vai dīzeļdzinēju:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): no 6,5 līdz 4,3
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): no 149 līdz 114

  BMW X1 xDrive25i degvielas patēriņš un CO2 izmeši (1):
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): no 6,5 līdz 6,3
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): no 149 līdz 144

  BMW X1 xDrive20d degvielas patēriņš un CO2 izmeši (3):
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 4,8
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 126

  Norādītās degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības tika noteiktas atbilstoši Eiropas regulai (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.

  (1) Rādītāji piemērojami līdz 15.04.2018. Lūdzu, pārbaudiet pieejamību pie BMW pārstāvja.

  Automobiļu, kas atzīmēti ar (3), vērtības jau šobrīd ir balstītas uz jauno WLTP regulu un ir atkal pārveidotas NEDC ekvivalentās vērtībās, lai nodrošinātu salīdzinājumu transportlīdzekļu starpā. [Attiecībā uz šiem transportlīdzekļiem, uz transportlīdzekli attiecināmiem nodokļiem vai citām nodevām, kas balstītas (vismaz cita starpā) uz CO2 izmešu rādītājiem, CO2 vērtības var atšķirties no šeit norādītajām vērtībām.]

  CO2 efektivitātes specifikācijas ir noteiktas saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK un Eiropas regulu konkrētajā piemērojamajā versijā. Attēlotās vērtības ir balstītas uz degvielas patēriņu, CO2 vērtībām un enerģijas patēriņu saskaņā ar NEDC cikla klasifikāciju.

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un specifiskajām CO2 emisijām jaunajiem pasažieru automobiļiem var iegūt izdevumā “Jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa rokasgrāmata”, kas bez maksas pieejams visās tirdzniecības vietās un https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.