IEPAZĪSTIET NEZINĀMO.

BMW X1.

IEPAZĪSTIET NEZINĀMO.

BMW X1.

IEPAZĪSTIET NEZINĀMO.BMW X1.

Jauda kW (ZS), 1/min. (xDrive25i1)

170 (231)/5 000 – 6 000

Maks. griezes moments (apgr./min), 1/min. (xDrive25i1)

350/1 350 – 4 500

Kombinētie CO2 izmeši g/km (xDrive25i1)

149-144

Kombinētais degvielas patēriņš l/100 km (xDrive25i1)

6,5-6,3

BMW X1 ir ideāli piemērots tiem, kuri vēlas interpretēt braukšanas prieku atbilstoši savām vēlmēm un vajadzībām. Tā SAV proporcijas demonstrē iespaidīgu pašpārliecību, bet salons – neticamu pielāgojamību. Ar BMW xLine un BMW Sport Line tas piedāvā divas dizaina pasaules, kas ļauj jums piešķirt noteiktus akcentus gan iekšpusē, gan ārpusē. Pateicoties BMW EfficientDynamics līdzekļu un efektīvo BMW TwinPower Turbo benzīna un dīzeļdzinēju apvienojumam, BMW X1 ir pārsteidzoši zems patēriņa un izmešu līmenis visām dzinēju versijām.

ATKLĀJIET BMW X1.

Dizains.

BMW X1 interpretē SAV raksturīgo izskatu vienlīdz daudzpusīgā un dinamiskā veida. Pilsētas vidē vai bezceļu apvidū – tā spēcīgi veidotais siluets ar garo garenbāzi un īso pārkari ir pārliecinošs skats. Tas apvieno sportisku dizainu ar kompaktiem gabarītiem, kas neietekmē pielāgojamību vai plašu vietu kājām abās sēdekļu rindās. BMW X1 izskatu prasmīgi papildina augstas kvalitātes materiāli un pieskaņoti integrēti akcenti.
Read more

Komforts un funkcionalitāte.

Ideāls sabiedrotais, pētot nezināmo: BMW X1 salons piedāvā pasažieriem paceltu sēdekļa novietojumu, lai izbaudītu vislabāko skatu no vietas, ko ietver augstākās kvalitātes materiāli. Apvienojumā ar intuitīvo vadāmību un pielāgojamu telpas izmantojumu BMW X1 ir ideāls sabiedrotais jūsu nākotnes plānu īstenošanā.
Read more

xDrive.

Atjautīgā BMW xDrive pilnpiedziņas sistēma ideāli pielāgojas pat izaicinošākajiem ceļa apstākļiem, vienmēr nodrošinot izcilu saķeri. xDrive un dinamiskā stabilitātes kontrole (DSC) gādā par izcilu BMW stabilitāti. xDrive, ko vada DSC sensora sistēma, ātri un pielāgojami sadala piedziņas spēku starp tiltiem, lai novērstu pārlieku vai nepietiekamu pagriežamību, nodrošinot neticamu virziena stabilitāti. Kritiskos ceļa apstākļos DSC nav nepieciešams daudz iejaukties. BMW xDrive apvieno visas pilnpiedziņas sistēmas saķeres, virziena stabilitātes un braukšanas drošības priekšrocības ar klasisko BMW dinamiku, sniedzot vēl lielāku braukšanas prieku.
Read more

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

  • Norādītās degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības tika noteiktas atbilstoši Eiropas regulai (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.

    (1) Rādītāji piemērojami līdz 15.04.2018. Lūdzu, pārbaudiet pieejamību pie BMW pārstāvja.

    Automobiļu, kas atzīmēti ar (3), vērtības jau šobrīd ir balstītas uz jauno WLTP regulu un ir atkal pārveidotas NEDC ekvivalentās vērtībās, lai nodrošinātu salīdzinājumu transportlīdzekļu starpā. [Attiecībā uz šiem transportlīdzekļiem, uz transportlīdzekli attiecināmiem nodokļiem vai citām nodevām, kas balstītas (vismaz cita starpā) uz CO2 izmešu rādītājiem, CO2 vērtības var atšķirties no šeit norādītajām vērtībām.]

    CO2 efektivitātes specifikācijas ir noteiktas saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK un Eiropas regulu konkrētajā piemērojamajā versijā. Attēlotās vērtības ir balstītas uz degvielas patēriņu, CO2 vērtībām un enerģijas patēriņu saskaņā ar NEDC cikla klasifikāciju.

    Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un specifiskajām CO2 emisijām jaunajiem pasažieru automobiļiem var iegūt izdevumā “Jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa rokasgrāmata”, kas bez maksas pieejams visās tirdzniecības vietās un https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.