ĻAUJIET RĪKOTIES UZTICAMIEM PALĪGIEM.

BMW X6 BMW ConnectedDrive vadītāja palīdzības sistēmas.

Ideāls partneris. BMW X6 ievērojami atvieglo jūsu dzīvi. Ar atjautīgām sistēmām, kas nodrošina visu nepieciešamo atbalstu. Piemēram, pilnībā automatizētais novietošanas asistents un apkārtskats, kas ļauj manevrēt sarežģītās situācijās. Maksimālam komfortam. Pilnīgai drošībai. Un jūsu braukšanas priekam


Vadības displeja ekrāni attēlo jauno lietotāja saskarnes dizainu, kas gaidāms no 2016. gada oktobra.

BRAUKŠANAS PALĪGSISTĒMA PLUS.

Braukšanas palīgsistēma Plus ne tikai ietver braukšanas palīgsistēmas, joslu atdalošo līniju atpazīšanas sistēmu un tuvošanās kontroles brīdinājumu ar vieglas bremzēšanas pilsētā funkciju, bet arī aktīvo kruīzkontroli ar Stop&Go funkciju un palīgu sastrēgumos.


Aktīvā kruīzkontrole saglabā vadītāja noteikto ātrumu, kā arī distanci līdz priekšā esošajam transportlīdzeklim, braucot ar ātrumu līdz 210 km/h. Automobilis pārņem paātrinājuma uzņemšanu un bremzēšanu, saglabājot iepriekšnoteikto attālumu līdz priekšā esošajam transportlīdzeklim pat lēnā satiksmes plūsmā un līdz brīdim, kad automobilis pilnībā apstājas sastrēgumā. Ja priekšā esošais transportlīdzeklis strauji bremzē, BMW nekavējoties reaģē, ja ir aktivizēts tuvošanās kontroles brīdinājums. Sistēma darbojas pakāpeniski. Vispirms tiek atainots brīdinājuma simbols, tad simbols sāk mirgot un atskan skaņas brīdinājums, un tad tiek aktivizētas bremzes.


Sastrēgumu asistents atvieglo vadītāja slodzi monotonās braukšanas situācijās. Braucot ar ātrumu līdz 60 km/h, sistēma ļauj automobilim vienkārši slīdēt citu automobiļu plūsmā, lai sastrēgums nesagādātu tik daudz stresa. Tā automātiski saglabā attālumu līdz priekšā esošajam transportlīdzeklim un regulē ātrumu, līdz pat automobiļa pilnīgas apstāšanās brīdim, kā arī nodrošina stūrēšanas atbalstu.

BMW HEAD-UP DISPLEJS.

Pilnkrāsu BMW Head-Up displejs ataino būtisko braukšanas informāciju vadītāja acu priekšā, ļaujot pilnībā pievērst uzmanību braukšanai. Displejs ietver tādu informāciju kā šībrīža ātrums un, atkarībā no aprīkojuma, navigācijas ieteikumi, ātruma ierobežojumu informācija, tostarp apdzīšanas liegums, tālruņa un izklaides saraksti, kā arī dažādo vadītāja palīdzības sistēmu informāciju un brīdinājumus. Uz vējstikla projicētajām ikonām ir ārkārtīgi augsta izšķirtspēja un niansētas krāsas. Attēla projekcija šķietami atrodas aptuveni 2,3 metrus no automobiļa. Apvienojumā ar optimālu novietojumu tas ļauj ātri un ērti nolasīt informāciju, nenovēršot uzmanību no ceļa. Projicēšanas spilgtums automātiski tiek pielāgots ārējam apgaismojumam – ar atšķirīgu displeju dienā un naktī. Turklāt var pielāgot arī atainošanas augstumu. Vadītājs var arī izvēlēties, kādu informāciju atainot papildus šībrīža ātrumam un vadītāja palīdzības sistēmu brīdinājumiem.

AUTOMOBIĻA NOVIETOŠANAS ASISTENTS (PARK ASSISTANT).

Pilnīgi automātiskais novietošanas asistents pārstāv BMW jaunākās paaudzes novietošanas komfortu. Jaunās paaudzes novietošanas asistents izvēlas pārnesumu, pārņem stūrēšanu un automātiski bremzē vai uzņem paātrinājumu. Pirms novietošanas manevra vadītājam vienkārši jāieslēdz pagriezienu rādītājs un jātur nospiesta PDC poga visā novietošanas procesa laikā, kā arī jāuzrauga apkārtne ar automātiski aktivizētās atpakaļskata kameras palīdzību. Tiklīdz manevrs ir pabeigts, sistēma izvēlas braukšanas pozīciju P. Braucot ar ātrumu līdz 35 km/h un maks. 1,5 m attālumā no novietoto automobiļu rindas, ultraskaņas sensori BMW izmanto vadības displeju, lai atainotu iespējamās paralēlās novietošanas vietas.

BMW NAKTS REDZAMĪBAS IEKĀRTA AR DINAMISKO IZGAISMOŠANU.

BMW nakts redzamības iekārta ar dinamisko izgaismošanu ļauj tumsā viegli pamanīt cilvēkus un lielus dzīvniekus – pat no ievērojama attāluma – un tos izgaismot.
Infrasarkano staru kamera uz BMW elipsveida režģa pārraida cilvēku un dzīvnieku attēlus tieši uz vadības displeju. Atjautīga savlaicīgas brīdināšanas sistēma ar gaismas laukumu: tiklīdz infrasarkanie sensori tumsā uz ceļa atpazīst gājējus vai lielākus dzīvniekus, sistēma uz tiem virza divus atsevišķi vadītus dinamiskos gaismas laukus bez nepatīkamas apžilbināšanas. Šī gaisma nodrošina, ka gan vadītājs, gan cilvēks uz ceļa tiek ļoti efektīvi brīdināts par iespējamo risku.
Ja aktivizēta termiskā attēlveide, vadītājs saņem papildu brīdinājumus pilnkrāsu BMW Head-Up displejā vai instrumentu panelī. Ja pastāv akūts sadursmes risks ar pamanītiem cilvēkiem vai dzīvniekiem, tiek atskaņots arī skaņas brīdinājums, un darbībai tiek sagatavotas bremzes. BMW nakts redzamības iekārta ar dinamisko izgaismošanu ir BMW ConnectedDrive inovācija.

SKATS NO AUGŠAS.

Skats no augšas ietver atpakaļskata, skata no augšas un panorāmas sānskata kameru sistēmu. Kameras atpakaļskata spoguļos un divas platleņķa kameras, viena priekšā un viena aizmugurē nodrošina 360° panorāmas visaptverošu skatu, kā arī panorāmas skatu automobiļa priekšā un aizmugurē.
Skats no augšas uzņem 360° panorāmas skatu ap automobili un izmanto šos datus, lai datorā ģenerētu skatu no putna lidojuma un tādējādi atvieglotu manevrēšanu. Platleņķa sānskata kamera starp dubultajiem elipsveida režģiem priekšā un platleņķa atpakaļskata kamera nodrošina panorāmas skatu automobiļa priekšā un aizmugurē. Sānu satiksmes palīgs atbalsta vadītāju, informējot par transportlīdzekļiem sānos, vispirms atainojot dzeltenus signālus attēla malās, kā arī dzeltenu brīdinājuma trijstūri.

Navigācijas sistēma Professional ar iDrive Touch Controller.

Navigācijas sistēmai Professional ir smalks dizains un izcils pakalpojumu klāsts. Tā ir vienkārša un viegli lietojama navigācijas sistēma, kas ir nevainojami integrēta BMW, ietverot iDrive vadības koncepciju un iDrive Touch kontrolleri.


Sistēma ietver brīvroku funkciju ar USB saskarni un balss vadības sistēmu, Radio BMW Professional ar DVD diskdzini, kā arī 20 GB atmiņu audio failiem. Tā arī atvieglo reāllaika satiksmes informācijas lietojumu (RTTI). Iebūvētais 10,25 collu LCD krāsu displejs ar dalītā ekrāna funkciju (galvenais un papildu ekrāns) ir izstrādāts, lai nodrošinātu optimālu nolasāmību un skaidrību. 


Kartes atjauninājumi ir pieejami trīs gadus bez maksas par licenci pie BMW pārstāvja. BMW ConnectedDrive ietvaros noteiktās Eiropas valstīs sistēma automātiski atjaunina kartes trīs līdz četras reizes gadā.

Navigācijas sistēma Professiona.

  • iDrive Touch kontrolleris

    iDrive Touch kontrolleris ar tiešām izvēlnes vadības pogām, astoņām funkcionālām grāmatzīmēm un balss vadību nodrošina intuitīvu vadību, ļaujot jums ar roku uzrakstīt adresi tā skārienjutīgajā virsmā. Pateicoties trīsdimensiju kartes atainojumam, kas izmanto satelītattēlus kā kartes fonu, ar foto reālistisku noteiktu skatu atainojumu navigācija ātri kļūst par pievilcīgu vizuālo pieredzi.