VAIRĀK JAUDAS. MAZĀK RUTĪNAS.

BMW X6.

VAIRĀK JAUDAS. MAZĀK RUTĪNAS.

BMW X6.

VAIRĀK JAUDAS. MAZĀK RUTĪNAS.BMW X6.

Maks. jauda, kW (ZS) 1/min (50i)

330 (450)/5500 – 6000

Paātrinājums 0 – 100 km/h, s (50i)

4.8

Maks. ātrums, km/h (50i)

250

Bagāžas nodalījuma tilpums litros (50i)

580-1 525

Jaudīgs un sportisks. Ar X modeļa izskatu un Coupé sportiskumu BMW X6 nav nekādu ierobežojumu. Tā BMW TwinPower Turbo dzinēji ir iespaidīgs dinamikas un efektivitātes apvienojums, turklāt BMW xDrive palīdz parādīt šo jaudu ielās. Izcils aprīkojums, piemēram, Pure Extravagance pakotnes dizains un augstākās kvalitātes materiāli, raksturo automobili, kas pārliecinoši ieņem vietu uzmanības centrā, vienlaikus saglabājot satriecošu funkcionalitāti.

ATKLĀJIET BMW X6.

Dizains.

Laiks pārņemt vadību: BMW X6 ir izstrādāts kustībai. Ar enerģisko, uz priekšu dzenošo apveidu BMW X6 izstaro nevaldāmu dinamiku un mērķtiecību. Tā platie pleci un stabilā stāja atspoguļo X gēnus, savukārt Coupé tipiskā jumta līnija akcentē nepārprotamo BMW X6 raksturu. Šī kombinācija padara Sports Activity Coupé automobili tik unikālu.

Braukšanas dinamika.

BMW X6 satriecošais dizains tiešām ir nepārprotams. Taču galu galā ir vēl viens ārkārtīgi būtisks faktors: kāda ir sajūta, pārvietojoties šādā spēkstacijā? BMW X6 šasija nosaka jaunus standartus. BMW xDrive nodrošina izcilu saķeri – neatkarīgi no laikapstākļiem un ceļa virsmas. To papildina izcila virziena stabilitāte un aizraujoša veiklība. Vēl lielākam braukšanas priekam papildaprīkojumā pieejamas adaptīvās balstiekārtas pakotne un aktīvā stūres vadības sistēma.

Aprīkojums.

Labākais aktieris galvenajā lomā: BMW X6. Ar savu enerģisko izskatu šis Sports Activity Coupé ir sensācija ikvienā vietā. Kāda tam ir nozīme? Tas atkarīgs no jums. Pure Extravagance dizaina pakotne vai pārplūst no unikālu detaļu pārpilnības. M sporta pakotne liek BMW X6 izskatīties vēl sportiskākam. Ar BMW Individual varat piešķirt automobilim izmeklētas ekskluzivitātes noskaņu. Un, ja izskata pilnveidošanai nepieciešams vēl kas, visu vajadzīgo atradīsiet pie oriģinālajiem BMW piederumiem.