IESPAIDĪGS. IK KUSTĪBĀ.

BMW X6 braukšanas dinamika.

IESPAIDĪGS. IK KUSTĪBĀ.

BMW X6 braukšanas dinamika.

BMW X6 satriecošais dizains tiešām ir nepārprotams. Taču galu galā ir vēl viens ārkārtīgi būtisks faktors: kāda ir sajūta, pārvietojoties šādā spēkstacijā? BMW X6 šasija nosaka jaunus standartus. BMW xDrive nodrošina izcilu saķeri – neatkarīgi no laikapstākļiem un ceļa virsmas. To papildina izcila virziena stabilitāte un aizraujoša veiklība. Vēl lielākam braukšanas priekam papildaprīkojumā pieejamas adaptīvās balstiekārtas pakotne un aktīvā stūres vadības sistēma.

IESPAIDĪGS. IK KUSTĪBĀ.BMW X6 braukšanas dinamika.

BMW X6 satriecošais dizains tiešām ir nepārprotams. Taču galu galā ir vēl viens ārkārtīgi būtisks faktors: kāda ir sajūta, pārvietojoties šādā spēkstacijā? BMW X6 šasija nosaka jaunus standartus. BMW xDrive nodrošina izcilu saķeri – neatkarīgi no laikapstākļiem un ceļa virsmas. To papildina izcila virziena stabilitāte un aizraujoša veiklība. Vēl lielākam braukšanas priekam papildaprīkojumā pieejamas adaptīvās balstiekārtas pakotne un aktīvā stūres vadības sistēma.

PRINCIPS: MAKSIMUMS.

Atklājiet BMW X6 dizainu un braukšanas dinamiku.

PRINCIPS: MAKSIMUMS.

Atklājiet BMW X6 dizainu un braukšanas dinamiku.

BMW xDrive.

Atjautīgā BMW xDrive pilnpiedziņas sistēma ideāli pielāgojas pat sarežģītākajiem ceļa virsmas apstākļiem, vienmēr nodrošinot optimālu saķeri. xDrive un dinamiskā stabilitātes kontroles sistēma (DSC) nodrošina BMW drošību un stabilitāti. xDrive, ko vada DSC sensora sistēma, ātri un pielāgojami sadala piedziņas spēku starp tiltiem, lai novērstu pārlieku vai nepietiekamu pagriežamību līkumos, nodrošinot izcilu virziena stabilitāti. Turklāt tā garantē ātru un drošu paātrinājumu pat slidenos un stāvos ceļa posmos. Kritiskos ceļa apstākļos DSC nav nepieciešams daudz iejaukties. Tādējādi BMW xDrive apvieno visas pilnpiedziņas sistēmas saķeres, virziena stabilitātes un braukšanas drošības priekšrocības ar klasisko BMW dinamiku.

 • xDrive statuss

  Skaidrs vēstījums pat neskaidrās situācijās: Ar xDrive Status vadītājs vienmēr redz kopainu. Vadītājs instrumentu panelī un centrālajā vadības displejā var piekļūt ar apvidus braukšanu saistītiem datiem. Papildus viegli nolasāmajam kompasam (tikai apvienojumā ar navigācijas sistēmu Professional) tiek atainots arī automobiļa slīpuma leņķis un šķērseniskais slīpums – gan grādos, gan vizuāli 3D displejā.

ŠASIJA.

Majestātisks: pateicoties platajai šķērsbāzei un piecu sviru aizmugures tiltam, BMW X6 atstāj iespaidu ar izcilu saķeri. Tajā pašā laikā tas ir ārkārtīgi ērts, neietekmējot dinamiku.

ADAPTĪVĀS BALSTIEKĀRTAS PAKOTNES.

Pielāgojiet BMW X6 šasiju savām vajadzībām. Ir pieejamas četras dažādas versijas.

 • Komforts

  Izcils braukšanas komforts ar BMW raksturīgo braukšanas dinamiku: Adaptīvās balstiekārtas pakotne ”Comfort” ļauj jebkurā mirklī individuāli pielāgot balstiekārtas un amortizatoru iestatījumus.
  Galvenie adaptīvās balstiekārtas pakotnes ”Comfort”komponenti ir dinamiskā amortizatoru vadība un aizmugurējās ass gaisa balstiekārta. Standarta iestatījumi ir izstrādāti izcila braukšanas un amortizācijas komforta nolūkā, turklāt tos var individuāli pielāgot, izmantojot braukšanas pieredzes kontroli. Tas maina amortizatoru raksturlielumus, izmantojot dinamisko amortizatoru vadību. Aprīkojuma komplektā ir ietverta aizmugurējās ass gaisa balstiekārta, kas nodrošina nemainīgi augstu braukšanas komfortu neatkarīgi no tā, ko pārvadājat.
  Ja nepieciešami dinamiskāki balstiekārtas iestatījumi, braukšanas pieredzes kontrolē ir pieejami Sport un Sport+ režīmi. Tie padara amortizatorus stingrākus, lai automobiļa stūrēšanas reakcija būtu labāka, kopumā nodrošinot sportiskāku vadāmību.

 • Dynamic

  Izcila braukšanas dinamika: Adaptīvās balstiekārtas pakotne ”Dynamic” ļauj vadītājam pilnībā izmantot automobiļa dinamiskās īpašības. Komplekts, kas ietver gan dinamisko jaudas kontroli, gan braukšanas dinamikas sistēmu, nodrošina izcili sportisku braukšanas dinamiku, vienlaikus saglabājot izcilu braukšanas komfortu ar neticami neitrālu stūrēšanas reakciju un minimālu virsbūves sasvēršanos pagriezienos.
  Dinamiskā jaudas kontrole vienmērīgi sadala aizmugurējās ass piedziņas spēku starp kreisās un labās puses riteni. Piemēram, pagriezienos tiek palielināts ārmalas riteņu griezes moments, nodrošinot pārliecinošu saķeri. Rezultāts ir maksimāla dinamika un optimāla stabilitāte. Vienlaikus braukšanas dinamikas sistēma samazina sasvēršanos līdz gandrīz nemanāmam līmenim, pateicoties aktīvajiem stabilizatoriem uz priekšējās un aizmugurējās ass.
  BMW X6 M50d adaptīvās balstiekārtas pakotne ”Dynamic” piedāvā vēl sportiskāku stilu.

 • Professional

  Labākais no abām pasaulēm: Adaptīvās balstiekārtas pakotne ”Professional” apvieno adaptīvās balstiekārtas ”Comfort” un ”Dynamic” komponentus, tādējādi nodrošinot izcilu braukšanas komfortu un vienlaikus uzlabojot braukšanas dinamiku. Izmantojot braukšanas pieredzes kontroli, jebkurā laikā iespējams individuāli pielāgot automobiļa balstiekārtas iestatījumus.
  Lai atbalstītu ārkārtīgi dinamisko braukšanu, ir pieejamas dažādas inovatīvas tehnoloģijas. Piemēram, dinamiskā jaudas kontrole nepārtraukti sadala piedziņas spēku starp aizmugurējās ass kreisās un labās puses riteni. Piemēram, braucot līkumā, tiek palielināts ārmalas riteņu (kam ir labāka saķere) griezes moments. Rezultāts: maksimāla dinamika un optimāla stabilitāte. Vienlaikus ar priekšējās un aizmugurējās ass stabilizatoriem braukšanas dinamikas sistēma samazina virsbūves sasvēršanos līdz minimumam.
  Tas ir īpaši patīkami, ja vadītājs izvēlas uz komfortu orientētu braukšanu – jo mazāka virsbūves sasvēršanās, jo ērtāka braukšana. Uz nelīdzeniem ceļiem amortizatoru īpašības var pielāgot vēl vairāk ar dinamisko amortizatoru vadību, nodrošinot vēl lielāku braukšanas komfortu. Aprīkojuma komplektā ir ietverta aizmugurējās ass gaisa balstiekārta, kas nodrošina nemainīgi augstu braukšanas komfortu neatkarīgi no tā, ko pārvadājat.

 • Adaptīvā M balstiekārta

  Uzlabota braukšanas dinamika: adaptīvā M balstiekārta atbrīvo vēl lielāku BMW X6 braukšanas dinamikas potenciālu. Dinamiskā amortizatoru vadība un aizmugurējās ass gaisa amortizācija ir pielāgota, lai nodrošinātu ārkārtīgi sportisku braukšanu.
  Braukšanas pieredzes kontrolē ir pieejami Sport un Sport+ režīmi. Tie nodrošina automobilim neticami dinamisku vadāmību, kā arī stingrākus amortizatoru iestatījumus. Turklāt automobilim ir vēl tiešāka reakcija uz stūri un akseleratora pedāli. Sport+ režīmā tiek aktivizēta arī dinamiskā saķeres kontroles sistēma (DTC), kas nodrošina ambiciozu, dinamisku braukšanu un kontrolētu sānslīdi. BMW X6 M50d visiem modeļiem ir vēl sportiskāka pamata konfigurācija.
  Lai brauciens tālākā ceļā būtu ērtāks, var izvēlēties COMFORT režīmu.

AKTĪVĀ STŪRES VADĪBAS SISTĒMA.

Jaunā stūrēšanas komforta dimensija – aktīvā stūres vadības sistēma – piedāvā precizitāti, dinamiku un komfortu ikvienā braukšanas situācijā.
Braucot ar nelielu ātrumu – piemēram, pilsētā, novietojot automobili vai izbraucot asus līkumus –, aktīvā stūres vadības sistēma palielina stūrēšanas leņķi. Vadītājam nav aktīvi jāgriež stūre – precīzi manevrēt automobili var ar pavisam vieglām stūres kustībām. Tas ievērojami uzlabo BMW X6 dinamiku un atvieglo novietošanu.
Lielāku vadāmību augstākajā stūrēšanas diapazonā (no 120 līdz 140 km/h atkarībā no modeļa un kalibrēšanas) nodrošina aktīvās stūres vadības sistēmas netiešākā ietekme uz stūrēšanu. Rezultātā aktīvā stūres vadības sistēma samazina leņķi, kādā tiek pagriezti riteņi. Ieguvumi: izmantojot lielākus stūres pagriezienus, vadītājs var precīzāk kontrolēt riteņus, nodrošinot uzlabotu stabilitāti un komfortu.
Aktīvā stūres vadības sistēma nodrošina arī vadītāja atbalstu kritiskās situācijās, piemēram, pārliekas pagriežamības gadījumā vai bremzējot uz dažādām virsmām, kad kustība tiek amortizēta ar zibensātru reakciju.
Tā kā aktīvā stūres vadības sistēma ir papildsistēma ar hidraulisko bāzi un neietekmē tiešo saikni starp vadītāju un riteņiem, BMW X6 manevrējamība tiek pilnībā saglabāta pat tad, ja sistēma sabojājas. Konstatējot bojājumu, aktīvās stūres vadības sistēmas pielāgošanas mehānismu nekavējoties bloķē drošības shēmā esošā tapa, vadītājam pārņemot vadību.