JAUDĪGS UN IZTEIKSMĪGS.

BMW X5 dizains.

JAUDĪGS UN IZTEIKSMĪGS.

BMW X5 dizains.

Uzreiz iespējams atpazīt spēcīgu raksturu. BMW X5 piesaista uzmanību jau pirmajā acu uzmetienā – un neiziet no prāta. Atrodoties augstākās kvalitātes kokpitā, jūs izbaudīsiet ikvienu kilometru. Piemēram, paaugstinātā sēdvieta nodrošina optimālu skatu uz ceļu un salona kvalitatīvajiem materiāliem.

JAUDĪGS UN IZTEIKSMĪGS.BMW X5 dizains.

Uzreiz iespējams atpazīt spēcīgu raksturu. BMW X5 piesaista uzmanību jau pirmajā acu uzmetienā – un neiziet no prāta. Atrodoties augstākās kvalitātes kokpitā, jūs izbaudīsiet ikvienu kilometru. Piemēram, paaugstinātā sēdvieta nodrošina optimālu skatu uz ceļu un salona kvalitatīvajiem materiāliem.

ĀRĒJAIS DIZAINS.

Ar tā dinamiskajām, stāvajām proporcijām trešās paaudzes BMW X5 var nekavējoties atpazīt kā BMW X modeli. Tomēr tam ir arī dažas jaunas dizaina iezīmes, kas vēl vairāk izceļ majestātisko izskatu un nepārspēto daudzpusību.
Viens svarīgs optimizētā dizaina elements ir koncentrēšanās uz aerodinamiku. Pateicoties pievilcīgajiem elementiem priekšdaļā, aizmugurē un sānos, ideāli tiek apvienota forma un funkcija: lieli gaisa savācēji, gaisa aizkars priekšējā spoilerī un no jauna izstrādātais gaisa savācējs priekšējo riteņu arkās izceļ BMW X5 sportisko raksturu, vienlaikus palīdzot samazināt CO2 izmešus.
Aerodinamiskā forma turpinās arī aizmugurē. Gaisa šķēlējs uz vidusstatņa liek automobilim izskatīties platākam, turklāt uzlabo gaisa plūsmu.
Priekšā plakanais, platais BMW elipsveida režģa dizains piešķir BMW X5 ārkārtīgi sportisku izskatu. Elipsveida režģis un priekšējie lukturi apvienojas, radot viengabalainības iespaidu un izceļot automobiļa plato šķērsbāzi. Vienlaikus īsais attālums no priekšējā statņa līdz priekšējam tiltam nobīda vizuālo uzsvaru uz priekšu, tādējādi akcentējot pilnpiedziņu.

DIZAINS.

Ideāls jaudīgas dinamikas, izcila sportiskuma un izsmalcinātas elegances apvienojums: BMW X5 dizains.

DIZAINS.

Ideāls jaudīgas dinamikas, izcila sportiskuma un izsmalcinātas elegances apvienojums: BMW X5 dizains.

SALONA DIZAINS.

Izcilas kvalitātes āda, izsmalcinātas virsmas, noskaņas apgaismojums un maksimāls komforts: Iesēdieties BMW X5 salonā un izbaudiet ekskluzivitāti.

  • Eleganta labsajūtas atmosfēra

    BMW X5 virsbūvi raksturo izteiksmīgs izskats, savukārt salonā dominē izsmalcināta elegance. Horizontālās līnijas un kontrastējošās virsmas rada izteiksmīgāku telpiskumu. Izcilas kvalitātes materiāli un salona virsmas apvienojumā ar plašu tapsējuma un krāsu piedāvājuma klāstu, kā arī noskaņas apgaismojums rada nepārspētu labsajūtu.

  • Skaidrs kokpita dizains

    BMW X5 liela nozīme ir arī skaidrībai. Paceltā, BMW X raksturīgā sēdēšanas pozīcija nodrošina vislabāko iespējamo ceļa pārskatu. Visi vadības elementi, ietverot jauno iDrive Touch kontrolleri ar papildaprīkojuma navigācijas sistēmu Professional un jauno savrupstāvošo vadības displeju, ir izstrādāti, domājot par vadītāju. Standartaprīkojuma salona atpakaļskata spogulis ar automātisku pretatspīduma pārklājumu nodrošina vēl lielāku drošību un komfortu.

VIDE.

Tiklīdz iesēžaties BMW X5, viens ir skaidrs uzreiz: visas detaļas kopā apliecina patiesu perfekciju. Plašo, izsmalcināto salonu raksturo īpaši atlasīti, prasmīgi apstrādāti augstākās kvalitātes materiāli.
Smalkas ādas un elegantu elementu apvienojums, kas kopā ar papildaprīkojuma apgaismojuma komplekta (ar noskaņas gaismu dizainiem) sniegtajām individuālajām apgaismošanas iespējām rada īpaši izsmalcinātu gaisotni.
Elektriski regulējami komforta sēdekļi vadītājam un priekšējam pasažierim, kas palīdz nodrošināt nenogurdinošu, relaksētu braukšanu, ir pieejami papildaprīkojumā. Augstākās kvalitātes savrupais vadības displejs un papildaprīkojuma Bang & Olufsen izcilā Surround Sound sistēma ar izcilu akustiku ļauj patiesi izbaudīt braucienu BMW X5.

GAISMAS DIZAINS.

Apgaismojuma komplekts ietver dažādus LED gaismas avotus, lai palielinātu komfortu automobiļa iekšpusē un ārpusē.
Fona apgaismojums ietver satriecošu "Welcome" konfigurāciju un deviņus iepriekšnoteiktus gaismas dizainus, kas pilda salonu ar patīkami veldzējošu netieša un tieša apgaismojuma salikumu, tādējādi izceļot atpūtas telpas atmosfēru. Apgaismojums ietver trīskrāsu gaismas diodes (baltu, oranžu un zilu). Gaismas avoti ir izvietoti tādās vietās kā glabāšanas nodalījums priekšējā viduskonsolē, visi durvju nodalījumi un apdares elementi, kā arī izkāpšanas zona. Citas LED gaismas atrodas spogulīšos, priekšdaļas un aizmugures kāju zonā un griestos, priekšējo sēdekļu atzveltnēs un apdares joslā.
Funkcijas ietver arī LED attāluma apgaismojumu ārējos durvju rokturos, kā arī gaismas avotus ārējo atpakaļskata spoguļu korpusos un bagāžas nodalījuma durvīs.

ADAPTĪVIE LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI.

Adaptīvo LED priekšējo lukturu radītā gaisma atgādina dienasgaismu, un tā tiek automātiski pielāgota atbilstoši automobiļa ātrumam un stūrēšanas leņķim.
Adaptīvie LED priekšējie lukturi ietver akcentējošas gaismas, tuvo gaismu funkciju, BMW izvēles gaismas (ar pretapžilbināšanas funkciju), LED miglas lukturus, pagriezienu gaismas, pagriezienu rādītājus, dienas gaismas un adaptīvus priekšējos lukturus ar pielāgojamu gaismu vadību. Visas funkcijas bez izņēmuma ietver LED tehnoloģiju.
Gaismas sadalījums tiek automātiski pielāgots ātrumam un ir atkarīgs no stūrēšanas leņķa. Īpaši spilgtā gaisma ir līdzīga dienasgaismai, optimāli un vienmērīgi apgaismo ceļu, uzlabojot redzamību un atvieglojot braukšanu. Četri LED lukturu gredzeni piešķir automobilim izteiksmīgu izskatu pat dienas laikā.