Maks. jauda, kW (ZS) 1/min (35i)

225 (306)/5800 – 6400

Paātrinājums 0 – 100 km/h, s (35i)

5.5

Maks. ātrums, km/h (35i)

247

Kombinēti l/100 km (35i)

8.3

BMW X4 atstāj iespaidu it vienmēr un visur. Tā ekstravertais dizains apvieno dzīvesstilu un sniegumu, saliedējot divas lietas, kas nekad šajā klasē nav bijušas pieejamas kopā: X raksturīgo jaudu un klasiskā Coupé izskatu. Ar jaudīgiem BMW TwinPower Turbo dzinējiem un tādu standartaprīkojumu kā variablā sporta stūres iekārta un snieguma kontrole BMW X4 pilnībā parāda savu impulsīvo raksturu.

ATKLĀJIET BMW X4.

BMW X4 dizains.

Unikāls savā segmentā: BMW X4 apvieno Coupé estētiku ar BMW X modeļu jaudīgo dinamiku.

Dizains.

Viens automobilis, viens apgalvojums. Skaidrs un izteiksmīgs. BMW X4 dinamiskās līnijas apvienojas, veidojot Coupé raksturīgo siluetu, un tajā pašā laikā izceļ X modeļa plato un spēcīgo stāju. Divdaļīga ieloces līnija neļauj sajaukt šo Sports Activity Coupé automobili ne ar vienu citu. Automobilis var padižoties ar izteiksmīgiem gaisa savācējiem un 20 collu M vieglmetāla diskiem, kas iekļauti papildaprīkojuma M sporta pakotnē. Arī salonā jaušama nesamākslota BMW pašpārliecinātības dvesma.

Braukšanas dinamika.

Viens pieskāriens akseleratora pedālim, un BMW X4 nokļūst pats savā pasaulē. Astoņpakāpju sporta Steptronic pārnesumkārba pilnībā izmanto dzinēju potenciālu: BMW X4 xDrive35d iegūst paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h tikai 5,2 sekundēs. Atjautīgā BMW xDrive pilnpiedziņas sistēma pārnes jaudu ielās, nodrošinot izcilu saķeri. Standartaprīkojumā ietverta arī variablā sporta stūres iekārta un snieguma kontrole.

Līnijas un aprīkojums.

Ceļš tiek pārvērsts par skatuvi, kad uz tā parādās BMW X4. Un tā sniegums kļūst arī par jūsu sniegumu. Pielāgojiet automobiļa raksturu savām vēlmēm un vajadzībām. Vai vēlaties izcelt X gēnus? Vai akcentēt BMW X4 dinamisko aspektu? Jūs esat noteicējs ar xLine, M sporta pakotni un oriģinālajiem BMW aksesuāriem.

225 KW.

Atjautīgo jauninājumu pakotne ietver TwinScroll turbokompresoru ar Valvetronic, Double-VANOS un augstas precizitātes iesmidzināšanu un ne tikai palīdz BMW X4 xDrive35i atbrīvot iespaidīgo jaudu, bet arī atbild par neticamo efektivitāti. 3,0 litru BMW TwinPower Turbo sešcilindru vienrindas benzīna dzinējs ar 225 kW (306 ZS) jaudu nodrošina 400 Nm maksimālo griezes momentu, sasniedz paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h tikai 5,5 sekundēs un izmanto vien 8,3 litrus degvielas uz 100 km. CO2 izmeši ir 193 g/km.
Visi skaitļi aprēķināti atbilstoši ES pārbaužu ciklam un ir atkarīgi no izvēlētā riepu izmēra.