NEATKARĪBAI NAV ROBEŽU.

JAUNAIS BMW X3, SĀKOT NO 43 500 EUR. Līzinga maksājums 424 EUR mēnesī*

NEATKARĪBAI NAV ROBEŽU.

JAUNAIS BMW X3, SĀKOT NO 43 500 EUR. Līzinga maksājums 424 EUR mēnesī*

NEATKARĪBAI NAV ROBEŽU. JAUNAIS BMW X3, SĀKOT NO 43 500 EUR. Līzinga maksājums 424 EUR mēnesī*

Pilnīgi jaunais BMW X3 ir neierobežotu iespēju apliecinājums, kā arī pārliecinošas stājas un brīvības izpausme. Jau no pirmā skata tas atstāj iespaidu ar sportisku izskatu un valdzina ar aizraujošu braukšanas pieredzi. Pateicoties daļēji autonomai braukšanai un atjautīgajai pilnpiedziņas sistēmai BMW xDrive, tas piedāvā augstākā līmeņa braukšanas komfortu gan uz ceļiem, gan apvidū. Tas nosaka jaunus standartus savā klasē un nepārprotami vēsta vienu: tam, kā sasniedzat galamērķi, ir būtiska nozīme.

BMW X3 M40i:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 8,4 – 8,2
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 193-188

NEPĀRSPĒJAMA DINAMIKA – UZ JEBKĀDA SEGUMA.

Atjautīgā BMW xDrive pilnpiedziņa.

NEPĀRSPĒJAMA DINAMIKA – UZ JEBKĀDA SEGUMA.

Atjautīgā BMW xDrive pilnpiedziņa.

BMW X3 ir skaidra misija: neierobežoti apvienot dinamiku un drošību. Pateicoties atjautīgajai pilnpiedziņas sistēmai BMW xDrive, tas piedāvā maksimālu braukšanas komfortu un pārliecinošus drošības ieguvumus pat nelabvēlīgos laikapstākļos un uz slidena seguma. Citi izcilās braukšanas pieredzes rādītāji ir liels griezes moments apvienojumā ar iespaidīgu saķeri un izveicību. Citiem vārdiem sakot: braucot ar BMW X3, ceļš beidzas tur, kur jūs to vēlaties.

NEVAINOJAMI SAVIENOTS.

BMW X3 digitālie pakalpojumi un vadītāja atbalsts.

NEVAINOJAMI SAVIENOTS.

BMW X3 digitālie pakalpojumi un vadītāja atbalsts.

Esiet savienots ar draugiem un pasauli ceļojuma laikā, izmantojiet ekskluzīvus pakalpojumus un atjautīgas lietojumprogrammas, zvaniet un sūtiet e-pastus vai sērfojiet internetā, izmantojot WiFi – savienojamības un komforta ziņā BMW X3 iedibina pats savu klasi. Inovatīvā vadības koncepcija ik mirkli nodrošina izcilu vadītāja un automobiļa sadarbību. Rezultātā iegūtā braukšanas pieredze rada jaunu etalonu – veltot maksimālu uzmanību jūsu vajadzībām un dodoties autonomas braukšanas virzienā. Tajā pašā laikā īpaši modernās vadītāja palīdzības sistēmas paaugstina drošības latiņu un samazina vadītāja slodzi. Lai nodrošinātu, ka jūs koncentrējaties uz būtiskāko: labi pavadītu laiku pie stūres.

SABIEDROTAIS IKVIENĀ MISIJĀ. SPĒCĪGA ESTĒTIKA.

BMW X3 dizains.

SABIEDROTAIS IKVIENĀ MISIJĀ. SPĒCĪGA ESTĒTIKA.

BMW X3 dizains.

Viens skatiens raisa vēlmi pēc izaicinājumiem. BMW X3 satriecošā dizaina valoda sniedz jaunu autoritātes un neatkarības interpretāciju. Harmoniskas proporcijas, spēcīgas kontūras un ievērojams uzsvars uz priekšpuses un aizmugures platumu kopā veido iespaidīgu izskatu – un tas turpinās arī jauna dizaina ekskluzīvajā salonā. Īsumā: ar daudzpusīgajām aprīkojuma līnijām BMW X3 piedāvā izskatu, kas atbilst jebkurām vajadzībām.

Aprēķins veikts BMW X3 xDrive 20i par cenu 43 500 EUR (ar PVN). 60 mēnešu operatīvais līzings (noma). Procentu likme: 3 mēnešu EURIBOR (0.00% uz 24.10.2017) + 2%. Pirmā iemaksa: 10%. Maksa par līguma sagatavošanu: 1.5%. Gada procentu likme: 2.52%. Atlikusī vērtība: 38%, nobraukums: 100 000 km. Mēneša maksājums: 424.03 EUR. Kredīta kopējās summa un kredīta kopējo izmaksu summa (neieskaitot pirmo iemaksu un ieskaitot atlikušo vērtību): 30 444.44 EUR, ieskaitot PVN 21%. Aizņemies atbildīgi, izvērtējos savas kredīta atmaksāšanas iespējas! BMW Financial Services sadarbībā ar Luminor Līzings SIA.
Kombinētais degvielas patēriņš BMW X3 xDrive 20i – 7.1 l / 100 km , CO2 izmeši 163 g / km.

Lejupielādes

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

  • Norādītie degvielas patēriņa un CO2 izmešu rādītāji tiek noteikti atbilstoši Eiropas Parlamenta un Padomes regulai (EK) Nr. 715/2007 redakcijā, kas ir spēkā tipa apstiprināšanas brīdī. Rādītāji attiecas uz automobili ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītais diapazons ietver dažādus izvēlēto riteņu un riepu izmērus.

    CO2 efektivitātes specifikācijas tiek noteiktas atbilstoši Eiropas Parlamenta un Padomes direktīvai 1999/94/EK un Pkw-EnVKV un tiek balstīts uz degvielas patēriņu un CO2 vērtībām saskaņā ar NEDC (jaunā Eiropas braukšanas cikla) klasifikāciju.

    Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un specifiskajām CO2 emisijām jaunajiem pasažieru automobiļiem var iegūt izdevumā “Jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa rokasgrāmata”, kas bez maksas pieejams visās tirdzniecības vietās un https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.